+436509272992

Кардітонус замовити в Одесі

  • Information
Check the price
In stock
Description

Засіб від гіпертонії Кардітонус

Новітній комплекс Кардітонус є спеціалізованою розробку для відновлення нормальних показників артеріального тиску. Протягом курсу прийому у пацієнтів зникнуть абсолютно всі симптоми (головний біль, мігрень, шум у вухах, слабкість, порушення сну та інші), проявиться профілактика інсультів та інфарктів, зміцниться імунітет. Вже через п'ятнадцять-двадцять днів застосування стан людини покращується, а результати використання коштів стають відчутними.
За рахунок присутності тільки натуральних інгредієнтів в складі відсутні протипоказань і побічні реакції. Екстракт головатеня сприяє поліпшенню роботи кровоносних судин і збільшення еластичності капілярів. Кора евкомії зменшує рівень холестерину, не допускаючи розвитку атеросклерозу, а також надає регенерацію пошкоджених тканин. Омела провокує стабілізацію показників тиску, серцевого ритму, запобігає формуванню тромбів і відкладення солей.
Спеціалізований препарат Кардіотонус - це справжній помічник у відновленні здоров'я людини, що страждає гіпертонічною хворобою. Засіб має прекрасні загальнозміцнюючі, імуностимулюючі та антибактеріальні властивості. Застосовувати його можуть пацієнти будь-якої статі і віку.