+436509272992

Contacts

Europa World-Trends

Address: Italy, Spain, Portugal, Germany, Austria, Switzerland, France, Britain, Hungary, Bulgaria, Romania ...

Opening hours: around the clock 

Polsce
 • Новинки
 • Хит Продаж
 • Hits
 • Morocco
 • Peru
 • Nigeria
 • United Kingdom
 • Mexico
 • Hungary
 • Greece
 • Czech Republic
 • Netherlands
 • Denmark
 • Norway
 • Albania
 • Polsce
 • Все группы товаров

Kup Sensual Shape na oficjalnej stronie w Polsce w Warszawie

 • Information
Check the price
In stock
Description
Способы доставки ✔️: Доставка почтой, Доставка курьером.
Способы оплаты✔️: Наложенный платеж, Наличными или картой.
Срок доставки ✔️: 3-5 дней
Нужна консультация? ✔️В форме заказа на сайте, укажите ваше имя и номер телефона.
Заполнение формы заказа на сайте, не обязывает Вас к покупке!

Delivery methods ✔️: Mail delivery, Courier delivery.
Payment methods✔️: Cash on delivery, Cash or card.
Delivery time ✔️: 3-5 days
Need a consultation? ✔️In the order form on the site, indicate your name and phone number.
Filling out the order form on the site does not oblige you to purchase!

Sensual Shape kup na oficjalnej stronie w Polsce w Warszawie
kup Sensual Shape na oficjalnej stronie w Polsce w Warszawie

Medicine Technology Forum to międzynarodowe naukowe forum medyczne w USA, które w całości poświęcone jest nowoczesnym patentom z zakresu zdrowia i urody. To właśnie na nich spotykają się wpływowi profesjonaliści, którzy z dumą prezentują światu swoje najbardziej odkrywcze innowacje medyczne. Tym razem nagrodę Grand Prix odebrali włoscy naukowcy, którzy opatentowali ultranowoczesną, biomedyczną formułę zaokrąglającą pupę i powiększającą piersi nawet o 3 rozmiary w jedyne 4 tygodnie! A to wszystko w całkowicie naturalny i bezinwazyjny sposób w domowym zaciszu…

Ta rewolucyjna biomedyczna formuła rozpoczęła prawdziwy boom na naturalną korektę ciała. Jego potwierdzona przez niezależne ośrodki badawcze skuteczność to aż 97%! Nowoczesna metoda zawiera w 100% naturalne składniki, które stymulują organizm do samoistnych procesów zwiększających i ujędrniających pośladki i biust – Twoje ciało samo dokonuje spektakularnych zmian! Żadna dotychczas znana formuła nie jest w stanie tego zrobić – bez skalpela czy trucia się chemicznymi dopalaczami.

Czy w takim razie ten żel to absolutna rewolucja na rynku medycyny estetycznej? Wygląda na to, że tak! Okazuje się, że nowa metoda może bardzo szybko zastąpić operacje plastyczne, ponieważ efekty, które zapewnia są:

TRWAŁE

metoda nie wymaga żadnych powtórzeń!

W 100% NATURALNE

bioskładniki pobudzają organizm do wyłącznie naturalnych procesów odpowiedzialnych za wzrost piersi i pośladków

POZBAWIONE JAKICHKOLWIEK SKUTKÓW UBOCZNYCH

bez chemii, bez skalpela i ryzyka nieudanych operacji

SZYBKIE

wystarczy 1 miesiąc, aby cieszyć się wymarzonym rozmiarem biustu!

…a to wszystko bez wydawania ogromnych pieniędzy, z których do tej pory okradały nas kliniki medycyny estetycznej!

Innowacyjna formuła Sensual Shape – co wpływa na jej 97% skuteczność?
O innowacyjnej formule po raz pierwszy usłyszeliśmy na targach w Las Vegas. To żel, który pozwala powiększyć biust i pośladki bez żadnych skutków ubocznych i bólu, dając przy tym naturalny efekt – nieporównywalnie lepszy od sztucznych rezultatów operacji plastycznych. Ta innowacyjna formuła zapewnia:

check-icon
Powiększenie biustu nawet o 3 rozmiary zaledwie w ciągu 1 miesiąca!

check-icon
Ujędrnienie i podniesienie pośladków o co najmniej 65%!

check-icon
Całkowite wygładzenie skóry w miejscu stosowania – koniec cellulitu i rozstępów nawet po 7 dniach

check-icon
Uzyskanie pożądanego kształtu poprzez wymodelowanie piersi i pośladków

check-icon
Aż o 87% wolniejsze wiotczenie skóry piersi

check-icon
Trwałe rezultaty utrzymujące się długo po zakończeniu kuracji

check-icon
Naturalny efekt jędrnych, krągłych piersi jak u znanych celebrytek

check-icon
Nawet 5-krotnie większa produkcja kolagenu, który odmładza skórę wokół piersi i pośladków

Formuła produktu została opracowana w laboratorium Rzymskiego Instytutu Medycyny Estetycznej w taki sposób, aby kompleksowo odbudować włókna kolagenowe, odpowiedzialne za wiotczenie skóry na biuście i pośladkach. Ponadto, Sensual Shape natychmiast wypełnia krągłości poprzez naśladowanie naturalnych procesów zachodzących w organizmie w trakcie okresu dojrzewania. Twórcy żelu podkreślali, że pierwsze efekty można zauważyć już po kilku dniach stosowania, co potwierdziły niezależne ośrodki badawcze.

Sensual Shape został uznany za najlepszy produkt w swoich kategoriach, a w jego tworzeniu wzięło udział 23 naukowców z Włoch, którzy mieli na koncie mnóstwo sukcesów dotyczących opatentowania innowacyjnych produktów z zakresu branży medycyny estetycznej.

Dr Alessandro Pittore, specjalista z zakresu medycyny estetycznej i dermatologii
Piersi zbudowane są w większości z tkanki łącznej, tłuszczowej oraz gruczołów i przewodów mlekowych. Za rozwój biustu odpowiedzialne są żeńskie hormony, które działają na cechy płciowe oraz rozwój tkanki piersi. Do ich wzmożonej produkcji dochodzi głównie podczas okresu dojrzewania.

Zdarza się, że u niektórych kobiet proces ten zahamowany jest przez rozmaite czynniki wewnętrzne i środowiskowe, które uniemożliwiają prawidłowy rozwój piersi oraz pośladków. Kuracja Sensual Shape pozwala na naturalną, 11-krotnie przyspieszoną kontynuację tych procesów.

Dzięki działaniu specjalnie wyselekcjonowanych bioskładników, pobudza rozwój tkanki tłuszczowej w komórkach lipidowych. Dzięki temu piersi i pośladki stają się naturalnie wypełnione tkanką tłuszczową odpowiedzialną za ich piękny i dorodny kształt. Makromolekularna formuła zawarta w żelu działa aktywnie, pozwalając na 130% odnowę wewnątrzkomórkową i dobudowę tkanki tłuszczowej w pożądanych miejscach. Fitosterole zawarte w składnikach aktywnych łączą się z tkanką lipidową, zapewniając odnowę biologiczną komórek nabłonkowych już od 1 aplikacji. To właśnie dzięki temu skóra na biuście i pośladkach jest w tak doskonałym stanie, całkowicie odnawiając się na poziomie komórkowym!

Z wiekiem dochodzi także do szybkiego rozpadu lipidów oraz włókien kolagenowych w skórze, w skutek czego szybko traci ona jędrność. Kompleks składników obecny w żelu, który opracowałem wraz z zespołem 23 specjalistów, pozwala szybko odbudować włókna kolagenowe i znacznie ujędrnić biust oraz pośladki – niezależnie od tego, w jakim wieku są pacjentki i jaki był stan ich biustu przed kuracją!

To najlepsza alternatywa dla kosztownych i inwazyjnych operacji plastycznych!

To pierwsza w historii formuła, której innowacyjność otrzymała nagrodę aż w 3 kategoriach!
Ten wyjątkowy żel uzyskał najwyższe oceny wybitnych naukowców z zakresu medycyny we wszystkich konkurencjach. Oto kategorie, w których startował Sensual Shape:

Kategoria 1: Innowacyjność produktu
Z pewnością na tym etapie Sensual Shape pozwolił spojrzeć na proces powiększania biustu i pośladków z zupełnie nowej, rewolucyjnej perspektywy. To pierwszy preparat na rynku światowym, który całkowicie zastąpił efekty, jakie dają operacje plastyczne oraz inne bolesne, inwazyjne zabiegi, mające na celu powiększenie i/lub ujędrnienie krągłości. To jedyny środek, który daje TAK SPEKTAKULARNE rezultaty, a przy tym nie niesie za sobą ŻADNYCH SKUTKÓW UBOCZNYCH, które w 61% występują przy operacjach plastycznych.

Podczas forum w USA, została przeprowadzona ankieta wśród Pań w wieku 21–55 lat. Ankieterki miały wybrać najbardziej pożądany preparat, który pojawił się na targach. Żel Sensual Shape otrzymał aż 87% głosów! Oznacza to, że istnieje duże zapotrzebowanie na produkt tego rodzaju i z pewnością mógłby on pomóc odbudować samoocenę wielu kobietom. Zapewne większość z nich boi się operacji lub ich na to nie stać.

Kategoria 2: Jakość receptury i składników
Podczas prowadzenia kompleksowych badań m.in. w ośrodku badawczym w Rzymie stwierdzono, że skład Sensual Shape zawiera wyłącznie w 100% naturalne, sprawdzone składniki, które nie powodują absolutnie żadnych skutków ubocznych i są całkowicie bezpieczne dla zdrowia, a przy tym niezwykle skuteczne.

Formuła tego innowacyjnego produktu wnika w głębsze warstwy skóry, aktywując wyłącznie naturalny rozrost piersi, dzięki działaniu zawartego w niej m.in. ekstraktu z kasztanowca. Produkt pozwala w 30 sekund wypełnić komórki lipidowe umiejscowione na piersiach i pośladkach, dzięki czemu powiększa i podnosi je bez konieczności interwencji chirurga. Zarówno ten, jak i pozostałe bioskładniki aktywują pracę organizmu do samoistnego, wyłącznie naturalnego zwiększania kobiecych krągłości. Dotyczy to wszystkich kobiet, bez względu na wiek, wyjściowy stan zdrowia oraz to, czy przeszły wcześniej okres ciąży i karmienia piersią.

Kategoria 3: Sprawdzona skuteczność
Ostatnią kategorią, w której również wygrał Sensual Shape, jest weryfikacja działania – czyli obietnic producenta – w praktyce. W tej kategorii, skuteczność produktu sprawdzana była w znacznie dłuższym odstępie czasowym. W ciągu 1 miesiąca przeprowadzono dobrowolne testy na 100 kobietach w różnym wieku. Ich biust i pośladki różniły się rozmiarem. Badane posiadały także różne typy skóry oraz doświadczenia dotyczące ciąży, porodu i karmienia piersią.

Grupa naukowców dokonała wcześniej odpowiednich pomiarów oraz opisała stan zdrowia, odczucia i doświadczenia grupy badawczej.

Kobiety używały Sensual Shape zgodnie z instrukcją i przez 30 dni zapisywały zmiany, które zauważały. Aż 95% badanych zaobserwowało, że już podczas pierwszych dni stosowania, ich biust i pośladki zdecydowanie się ujędrniły, a skóra zrobiła się delikatniejsza i mięszka w dotyku. Po tygodniu stosowania krągłości powiększyły się średnio o 2 cm w biuście i 5 cm na pośladkach!