+436509272992

Contacts

Europa World-Trends

Address: Italy, Spain, Portugal, Germany, Austria, Switzerland, France, Britain, Hungary, Bulgaria, Romania ...

Opening hours: around the clock 

Hits
 • Hits
 • Morocco
 • Peru
 • Nigeria
 • United Kingdom
 • Mexico
 • Hungary
 • Greece
 • Czech Republic
 • Netherlands
 • Denmark
 • Norway
 • Albania
 • India
 • Argentina
 • Все группы товаров

Kup Arthrolon krem na oficjalnej stronie w Polsce w Warszawie

 • Information
Check the price
In stock
Description
-70%

Kup Arthrolon krem na oficjalnej stronie w Polsce w Warszawie
krem Arthrolon kup na oficjalnej stronie w Polsce w Warszawie
 
     We wrześniu 2019 r. na Europejskim Kongresie Reumatologów wydarzyło się coś niesamowitego. Cała publiczność oklaskiwała 10 minut temu, który stał na podium. To był Piotr Starzyński - polski student. To on zaproponował zastosowanie unikalnej formuły, która pozwoli przywrócić chore stawy.

Piotr zaproponował świetny pomysł, a jego realizacja została podjęta przez jednostki naukowe Polski. W wyprodukowanie zaangażowani byli specjaliści z Instytutu Reumatologii Uniwersytetu Medycznego i wielu innych specjalistów. Preparat został już stworzony i pokazuje doskonałe wyniki.
Jak nowy środek może uratować miliony żyć i dlaczego obywatele będą mogli dostać, opowiemy państwu w naszym dzisiejszym wydaniu.

Reporter: "Piotr, jesteś w pierwszej dziesiątce najbardziej inteligentnych studentów medycyny na świecie. Dlaczego zdecydowałeś się zajmować właśnie problemem chorych stawów?"

Naprawdę nie chcę o tym rozmawiać publicznie, ale motywacja jest wyłącznie osobista. Kilka lat temu moja mama zmarła w wyniku zakażenia krwi, które rozpoczęło się z powodu gnicia stawów. Wszystko wydawało się być w porządku, narzekała trochę na ból w stawach, ale potem zdałem sobie sprawę, że po prostu nic mi nie opowiadała, żebym ja się nie martwił Następnie, z powodu zaniedbania lekarzy i niewłaściwego leczenia, rozpoczęło się zatrucie krwi. I to wszystko, nie ma już człowieka. Moja babcia zmarła z tego samego powodu. Wtedy zacząłem badać problemy związane z chorobą stawów. Byłem zszokowany, kiedy zdałem sobie sprawę, że większość tabletek i maści w aptekach to bezużyteczna chemia, która jeszcze bardziej niszczy stawy i uszkadza wątrobę. Mama brała ich na co dzień.

W ciągu ostatnich trzech lat całkowicie poświęciłem się tej sprawie. Faktycznie, nowa metoda regeneracji stawów, o której wszyscy mówią, pojawiła się w trakcie pisania pracy dyplomowej. Zdałem sobie sprawę, że wymyśliłem coś nowego. Ale nie mogłem sobie wyobrazić, że to wywoła takie zainteresowanie ze strony różnych instytucji.

Jakich na przykład?

Gdy tylko pojawiły się publikacje na temat mojej metody, natychmiast zaczęły pojawiać się propozycje sprzedaży pomysłu. Pierwszymi byli Francuzi, którzy zaoferowali mi 120 tysięcy euro. Ostatnim był amerykański holding farmaceutyczny, który chciał kupić za 35 milionów dolarów. Teraz zmieniłem swój numer telefonu i już nie korzystam z sieci społecznościowych, bo każdy dzień dostaję różne propozycje.

Ale o ile wiem, nie sprzedałeś formułę?

Oczywiście, że nie. Co się stanie, jeśli sprzedam formułę za granicą? Otrzymają patent, zabronią innym używania tej formuły i podniosą cenę preparatu. Może jestem młody, ale nie jestem idiotą. W takiej sytuacji !po prostu nie uda się pomóc chorym. Jeden z zagranicznych specjalistów powiedział mi, że taki preparat powinien kosztować co najmniej 3000 dolarów. I to nie koniec. Kto będzie mógł go kupić za trzy tysiące dolarów?

Z tego powodu, kiedy dostałem propozycję od państwa do udziału w tworzeniu produktu narodowego, zgodziłem się natychmiast. Pracowaliśmy razem z najlepszymi specjalistami w Instytucie serca, Medycznym Uniwersytecie, Naukowo-badawczym instytucie reumatologii. To było niesamowite. Teraz badania kliniczne preparatu zostały zakończone i jest on dostępny dla ludzi.

Ze strony państwa jego rozwój koordynował polski specjalista Maciej Słowik, doktor medycyny, profesor, Akademii Nauk, zastępca dyrektora Instytutu Reumatologii, kierownik oddziału reumatologii Akademii Medycznej. Poprosiliśmy go, by opowiedział nam o nowym produkcie i o planach z nim związanych.

Reporter: "Jaka jest istota pomysłu Piotra Starzyńskiego? Czy to naprawdę pomaga w pełni przywrócić chore stawy?"