+436509272992

Contacts

Europa World-Trends

Address: Italy, Spain, Portugal, Germany, Austria, Switzerland, France, Britain, Hungary, Bulgaria, Romania ...

Opening hours: around the clock 

Hits
 • Hits
 • Morocco
 • Peru
 • Nigeria
 • United Kingdom
 • Mexico
 • Hungary
 • Greece
 • Czech Republic
 • Netherlands
 • Denmark
 • Norway
 • Albania
 • India
 • Argentina
 • Все группы товаров

Krem Arthrolon kup na oficjalnej stronie w Polsce w Warszawie

 • Information
Check the price
In stock
Description
-70%

Kup Arthrolon krem na oficjalnej stronie w Polsce w Warszawie
krem Arthrolon kup na oficjalnej stronie w Polsce w Warszawie
 
    Pomysł Piotra - to nowe podejście do odbudowy stawów i tkanek okołostawowych. Jak działały stare preparaty? Zamrażali i tylko na chwilę usuwali ból, nie wpływając na organizm na poziomie komórkowym. W ten sposób nie wyeliminowali przyczyny samego bólu i doprowadzały stawy do ich pierwotnego stanu zniszczonego, a czasem nawet pogarszali stan z każdym użyciem takich preparatów.

Nowa metoda Piotra uruchamia proces regeneracji chrząstki i kości, zatrzymuje proces gnicia i usuwa źródło zakażenia. Dzięki temu przywraca się swobodny dostęp krwi do tkanki kostnej stawu i tym samym rozpoczyna się jego regeneracja. Ponadto kompensuje brak mazi stawowej, co przywraca zdolność roboczą stawu i zwiększa jego elastyczność. Wysiłki tak dużej liczby specjalistów medycznych były niezbędne do stworzenia proponowanej formuły skutecznego narzędzia, które odbudowuje stawy na każdym etapie i w każdym wieku.

Reporter: "Czy naprawdę chore stawy są tak niebezpieczne?"

Widzieliście statystyki śmiertelności w Polsce? Ponad 35 000 osób stały się niepełnosprawne. Z nich około 10 000 są całkowicie sparaliżowane. Około 15 000 osób zmarło od zakażenia krwi i sepsy, która rozpoczęła się z powodu gnicia stawów i tkanek okołostawowych. Chore stawy to nie tylko ból i niepełnosprawność, ale i stałe źródło zakażenia dla organizmu, które powoduje zakażenie krwi i sepsę. Stawy gniją i infekcja rozprzestrzenia się po całym ciele, wywierając ogromny wpływ na wszystkie organy. Oznacza to, że każdy człowiek z chorymi stawami zasadniczo gnije od wewnątrz. W każdej chwili serce może się zatrzymać, naczynie mózgu może pęknąć, może wystąpić rak wątroby lub niewydolność nerek. Nie mówiąc już o niepełnosprawności lub guzach stawowych. Żaden pacjent nie jest bezpieczny.

Reporter: "Jak z leczeniem? Istnieje wiele preparatów, aby przywrócić stawy."

W rzeczywistości, to jest problem. Ale to wszystko opiera się na zasadzie opisanej na początku wywiadu. Tylko na krótki czas człowiek czuje się lepiej. Ale w sumie mają one wpływ na stawy bardziej negatywny, niż pozytywny. Z ich pomocą nie da się 39 €. Piotr miał absolutną rację. Jeśli spojrzeć na formuły środków aptecznych, to każdy specjalista zdaje sobie sprawę, że należy je brać tylko w skrajnych przypadkach.

Reporter: "Ale czy będzie państwa produkt w aptekach? Przy okazji, ile będzie kosztować?

Wiesz, jak tylko stało się jasne, że mamy coś pożytecznego, farmaceuci zaatakowali nas na wszystkich frontach. Oni i Piotrowi początkowo zaproponowali sprzedać swoją formułę. Nie po to, by produkować go we własnych krajach. Wręcz przeciwnie, aby zapobiec uruchomieniu produkcji. Przywrócenie stawów jest największą niszą na rynku farmaceutycznym na świecie. Tylko w USA sprzedawane są preparaty na miliardy dolarów. Nasz produkt może drastycznie zmienić sytuację na rynku. Nikt nie będzie wydawać pieniędzy co miesiąc na stare środki, kiedy można wziąć jeden żel Arthrolon i zapomnieć o problemach ze stawami.

Sieci apteczne są partnerami firm farmaceutycznych, które pracują z nimi w zespole. I to, oczywiście, zależy od sprzedaży preparatów. Dlatego o nas i naszym produkcie tam nawet nie chcą słyszeć. Mimo, że obecnie to jedyny oficjalnie rekomendowany preparat do odzyskiwania stawów.

Reporter: "Ale jeśli nie jest sprzedawany w aptekach, jak można go otrzymać?"

Zdecydowaliśmy, że jeśli zwykłe apteki nie chcą słyszeć o nas, to poradzimy sobie i bez nich. I zorganizowaliśmy bezpośrednią dystrybucję Arthrolon. Bez pośrednika w postaci apteki komercyjnej. Omówiliśmy kilka opcji i zatrzymali się na samej skutecznej. Osoba, która chce spróbować Arthrolon, składa zamówienie na stronie internetowej. po czym z nią skontaktują się, doradzą i wyślą produkt. Internet teraz jest prawie u wszystkich. Nawet jeśli ktoś nie ma komputera, to ma telefon z dostępem do internetu. I każdy może złożyć zamówienie.

Każdy człowiek, który złoży zamówienie do 12 octombrie włącznie, otrzyma opakowanie Arthrolon 39 €. To jest nasze wspólne działanie ze Stowarzyszeniem Kardiologów i Reumatologów w celu zwrócenia uwagi ludzi na produkt i wykazania jego skuteczności. Mamy nadzieję, że efekt „marketing szeptany” zadziała, a każda osoba, której pomógł produkt poleci go znajomym.

Reporter: "Ile będzie kosztować preparat dla wszystkich innych?"

Udało nam się porozumieć z zarządem Stowarzyszenia kardiologów i reumatologii o zwrot 50% kosztów. Na szczęście oni rozumieją, że taki preparat powinien być dostępny dla całej populacji kraju, a nie tylko dla niektórych osób. Dlatego staramy się nie sprzedawać jego formułę za granicą.