+436509272992

Contacts

Europa World-Trends

Address: Italy, Spain, Portugal, Germany, Austria, Switzerland, France, Britain, Hungary, Bulgaria, Romania ...

Opening hours: around the clock 

Hits
 • Hits
 • Morocco
 • Peru
 • Nigeria
 • United Kingdom
 • Mexico
 • Hungary
 • Greece
 • Czech Republic
 • Netherlands
 • Denmark
 • Norway
 • Albania
 • India
 • Argentina
 • Все группы товаров

Kup BioSound Oil krople na oficjalnej stronie w Polsce w Warszawie

 • Information
Check the price
In stock
Description
-70%

Kup BioSound Oil krople na oficjalnej stronie w Polsce w Warszawie
krople BioSound Oil kup na oficjalnej stronie w Polsce w Warszawie
 
   Za 28 dni bez aparatu usłyszysz NAWET szept – rezultaty potwierdzone niezależnymi badaniami laboratoryjnymi
Data publikacji artykułu:

Witaj,
Nazywam się prof. Bruno Clarke - Cichy i jestem naukowcem, otolaryngologiem i wykładowcą na Clarke’s Academy w Edynburgu. Na tej stronie chcę przedstawić Ci największe osiągnięcie mojego życia, za które właśnie otrzymałem tytuł doktora honoris causa za innowacyjne i naturalne formy walki z postępującą głuchotą. Opracowałem metodę, dzięki której każdy może w naturalny i prosty sposób odzyskać sprawny słuch w zaledwie 28 dni.

Dlatego, jeśli chcesz BEZ aparatu słuchowego:
Słyszeć, co mówią do Ciebie inni – nawet, jeśli mówią cicho i niewyraźnie
Dobrze rozumieć słowa nawet z odległości i w hałasie
Bez problemu usłyszeć wiadomości w radio i program w telewizji
Znów rozkoszować się śpiewem ptaków czy szumem drzew, a dzięki temu na nowo cieszyć się życiem!
...oraz osiągnąć to wszystko bez niebezpiecznych i skomplikowanych operacji i drogich aparatów słuchowych, a w efekcie zaoszczędzić tysiące złotych – koniecznie przeczytaj, co mam Ci do przekazania. Nieważne, ile masz lat i jak długo dokuczają Ci problemy ze słuchem. Nieistotne, czy Twój ubytek słuchu jest lekki, czy poważny. Nawet, jeśli lekarz powiedział Ci, że jesteś skazany na kompletną głuchotę… Wiedz, że za 28 dni możesz cieszyć się 100% sprawnością słuchową. Bez aparatu!

Oto, dlaczego moja metoda to doskonała alternatywa dla uciążliwego aparatu słuchowego:
f1
Uwolnisz się od szmerów i pisków, które emituje aparat

f2
Zapomnisz o wstydzie i dyskomforcie, które odczuwasz przez aparat wystający z ucha

f3
Uchronisz się przed infekcjami, które wywołuje urządzenie noszone w uchu

f5
Będziesz słyszeć wszystko i wszystkich cały czas

f4
Zaoszczędzisz tysiące złotych, zamiast trwonić je na nieskuteczny aparat i baterie wymagające częstej wymiany (dodatkowy koszt ok. 200 zł).

oi
Opracowałem w pełni naturalną metodę, która przywróci życie Twoim martwym komórkom słuchowym
Dzięki niej – nie będziesz już potrzebować aparatu słuchowego, nawet jeśli miałaby grozić Ci całkowita głuchota… Zapomnisz o tych wszystkich problemach, które dokuczają Ci z powodu słabego słuchu. Przestaniesz pogłaśniać telewizor, prosić o powtórzenie albo tylko udawać, że słyszysz. Wreszcie wychwycisz słowa nawet w hałasie i przez telefon. Bez problemu zrozumiesz swoich bliskich przy rodzinnym stole, ludzi na ulicy, czy ekspedientkę w sklepie. Zaczniesz z przyjemnością oglądać programy w telewizji i słuchać audycji radiowych. A to wszystko dzięki temu, że udało mi się opracować formułę, która regeneruje komórki słuchowe i przywraca im pełną sprawność. Jak tego dokonałem?

Chciałem uratować mojego tatę przed totalną głuchotą
Według najnowszych badań, w Polsce co trzecia osoba w wieku 36-95 lat ma problemy ze słuchem. Osoby te często nawet nie zdają sobie z tego sprawy – myślą, że to inni mówią cicho, albo w rozumieniu słów przeszkadza im hałas. Jednak wśród nich aż 2 na 10 jest praktycznie głuchych, ale ukrywa ten fakt przez bliskimi. Niestety, dotknęło to także mojego tatę. Na początku tylko nadstawiał bardziej ucho i często prosił o powtórzenie. Ale później było już coraz gorzej.

Podczas rodzinnych spotkań tylko siedział, uśmiechał się i przytakiwał. Nie rozumiał niczego, co do niego mówimy. Był coraz bardziej rozdrażniony i smutny. Nie chciał przyznać się przed rodziną ani przed samym sobą, że po prostu głuchnie! Przykro mi to mówić, ale miałem wrażenie, że z dnia na dzień staje się coraz bardziej „otępiały”...

To zagrażało jego życiu!
Często nie mogłem się z nim porozumieć. Musiałem do niego krzyczeć i po kilka razy się upewniać, czy na pewno zrozumiał, co do niego mówię. Czy pamięta, o której ma lekarza, albo ile razy dziennie ma wziąć tabletkę na nadciśnienie. Czułem, że nie jest już tym samym, radosnym i pełnym werwy mężczyzną. Przez to, że nie słyszał dobrze, miał same problemy. Nie raz został oszukany w sklepie i przepłacił, bo źle usłyszał cenę.

Jednak najgorsze było to, że niedosłuch zaczął dosłownie zagrażać jego życiu. Nigdy nie zapomnę tego dnia, gdy przyjechałem po tatę samochodem, żeby zabrać go na badanie do reumatologa. Tata musiał tylko przejść na drugą stronę ulicy i… mało co nie wpadł pod samochód! Był przekonany, że nic nie jedzie, bo po prostu nie słyszał silnika zbliżającego się samochodu. Kierowca zatrzymał się w ostatniej chwili...

Tata nigdy nie chciał nosić aparatu. Mówił, że „nie jest żadnym inwalidą, żeby zakładać to paskudne pudło w uchu”. Wstydził się. Ja również nie chciałem, żeby tata używał takiego aparatu, ponieważ znam wiele przypadków, gdzie kończyło się to infekcjami uszu. Często skutkują one groźnymi powikłaniami, które tylko pogłębiają niedosłuch. Poza tym aparaty emitują irytujący pisk i trzask, który dodatkowo zatruwa życie. Kiedy w końcu zmusił się do noszenia aparatu, i w jego przypadku wada zaczęła się pogłębiać...