+436509272992
Polsce
 • Credit-online
 • Chile
 • Moldova
 • Europe24
 • Kyrgyzstan
 • Armenia
 • Egypt
 • Azərbaycan
 • Узбекистан
 • Europa
 • Pakistan
 • Красота и здоровье
 • Товары недели
 • Корневая категория
 • Топ Продаж
 • Polsce
 • Все группы товаров

Sublex 150 kupić na oficjalnej stronie w Polscе, Warszawie

Information
Check the price
In stock
Description

Sublex 150 - produkt do leczenia stawów kupić na oficjalnej stronie w Polscе, Warszawie
Sublex 150 kupić na oficjalnej stronie w Polscе, Warszawie
Oficjalna strona Sublex 150 kupić w Polsce, Warszawie

Korespondent: Dr Zieliński, czy choroba stawów grozi rzeczywiście niepełnosprawnością?

Dr Jan Zieliński: Oczywiście! Oceniajcie sami, według danych statystycznych WHO, do 2019 r. Około 57% populacji Europy cierpi na artrozę. Spośród nich 66% zostanie niepełnosprawne! Co to znaczy? Oznacza to, że 66 osób ze 100, które dzisiaj cierpią z powodu bólu stawów, stanie się niepełnosprawne.

W tym samym czasie co najmniej 50% z nich będą zmuszeni do operacji w celu zastąpienia połączenia. To są potworne cyfry. I przy tym ludzie, którzy już mają objawy choroby - siedzą i nic nie robią! Są już w pełnym rozkwicie destrukcji stawów, a oni zachowują się tak, jakby mieli czas do stracenia.

Korespondent: Czy choroba stawów szybko się rozwija?

Dr Jan Zieliński: Szybkość degradacji stawów jest bardzo wysoka. I obawiam się, że zniszczenie chrząstki stawowej jest nieodwracalnym. Gdybyś mógł zobaczyć, ilu z tych, którzy jeszcze wczoraj chodzili spokojnie, siedzą teraz na wózku inwalidzkim.

Korespondent: A co się dzieje? Z jakiego powodu niebezpieczeństwo?

Dr Jan Zieliński: Zmiany wynikają z braku składników odżywczych niezbędnych do połączenia, których ilość jest zmniejszona z powodu pogorszenia zaopatrzenia w krew. Chrząstka stawowa kurczy się i ściera się w proch. Eśli stracisz czas, kość zostanie odsłonięta,i będzie dotyka na żywo bez smarowania, bez chrząstki.

Proszę zrozumieć, zniszczoną chrząstkę niemożliwie przywrócić!

Jej zniszczenie prowadzi do następujących wyników:

Osteochondroza - zniszczenie chrząstek kręgosłupa - prowadzi:
do przesunięcia kręgów
przepuklinia międzykręgowego z ryzykiem paraliżu
rwy kulszowej
Zapalenie stawów - zniszczenie chrząstek dużych stawów - prowadzi:
do deformacji stawów
do całkowitego zniszczenia chrząstek
do operacji
niezdolności do poruszania się
Dna grozi zniszczeniem stawów i kości
Osteoporoza nieuchronnie prowadzi do złamań kości, które nie ulegają koalescencji.
To właśnie czeka na tych, którzy beztrosko się odnoszą do choroby stawów:

niepełnosprawność
trudność poruszania się
niezdolność do samoobsługi, zależność od innych ludzi
ból
wózek inwalidzki
skomplikowane operacje
uszkodzenie narządów wewnętrznych
pełny bezruch
Korespondent: Co należy zrobić, aby uratować staw?

Dr Jan Zieliński: Przede wszystkim konieczne jest usunięcie zapalenia, jeśli takie istnieje, i zapewnienie połączenia z niezbędnymi składnikami odżywczymi. W przyszłości - konieczne jest zapewnieniе optymalnego obciążenia fizycznego i systematycznego "zasilania" stawu

Korespondent: I jakim czynem?

Dr Jan Zieliński: Konieczne jest zwiększenie dostarczania niezbędnych pierwiastków śladowych i składników odżywczych do stawu. Wraz z wiekiem zmniejsza się zawartość substancji mineralnych w kościach, podstawa stawu staje się krucha. Z powodu zmniejszonej produkcji glukozaminy zmniejsza się ilość smarowania stawów, chrząstka stawowa wysycha i zapada się. Substancje odżywcze należy wprowadzać do stawu bez naruszania jego integralności. Jestem przeciwny przekłuwaniu i utrzymywaniu chemikaliów w stawie. Jest to bolesne i niebezpieczne dla stawu.
Aby zapobiec tragicznym skutkom chorób stawów, aby uruchomić mechanizmy samoregeneracji tkanek stawowych, żeby odżywić staw, polecam wreszcie użycie tabletkiu, który ma dobrą chłonność i jest przewodnikiem, który zwiększa penetrację mikroelementu do stawu.

Korespondent: A taki tabletki istnieje?

Dr Jan Zieliński: Tak, w naszej klinice przeszedł badania kliniczne tabletki Sublex-150, który wykazał się dobrze z wszelkiego rodzaju chorobami stawów.

Jeśli staw jest tak zniszczony, co wymaga operacji, powrót do zdrowia w okresie pooperacyjnym jest znacznie szybszy dzięki tabletkiowi Sublex-150. Używam tego tabletkiu, w tym do terapii przed- i pooperacyjnej.

Korespondent: Jaki on siebie reprezentuje?

Dr Jan Zieliński: Jest to bardzo skuteczny lek o wyjątkowej formule i wysokich stężeniach składników. Składa się z 9 aktywnych składników, które wzmacniają nawzajem swoje działania.
Penetracja mikroelementów wewnątrz przegubu promuje innowacyjny sposób otrzymywania stężonego wyciągi z ziół rzadkich. Łatwo przenikają wszystkie tkanki i znajdują się w stawie w bardzo krótkim czasie. Ponadto, kamfora bornean zwiększa dopływ krwi. Są to dwa sekrety skutecznego i szybkiego działania Sublex-150.

Korespondent: Powiedział Pan, że ten tabletki zawiera rzadkie i drogie zioła? Jak i przez kogo jest produkowany?

Dr Jan Zieliński: Faktem jest, że lek jest niezwykle trudny w komponowaniu składników, a niektóre prace wykonywane są ręcznie, co znacznie spowalnia ekspansję objętości wyjściowych. Dlatego jest produkowany w ograniczonej serii. Wspiera go międzynarodowy program Freedom OF Motion.

Korespondent: Jak go zdobyć?

Dr Jan Zieliński: Tylko w ramach międzynarodowego programu Freedom OF Motion, który nadzoruje wprowadzanie tego leku w codziennym życiu.

Ale poprosiłem producenta, aby pozwolił moim czytelnikom dostać tabletki. Poprosiłem też o taką grzeczność - żeby zrobić zniżkę dla moich czytelników. Otrzymał również zgodę. Udało nam się uzgodnić 50% zniżki na kolejne dwa tygodnie. Więc jeśli od tej strony przejdziesz na oficjalną stronę producenta, otrzymasz Sublex-150 dwa razy taniej niż przy regularnym zakupie.

Moim pacjentom zalecam skorzystać z kursów leków, ponieważ w tym przypadku można uzyskać dodatkową zniżkę.

Niech będą zdrowe i nie chorują.