+436509272992

Pumpkin Seed Pro tabletki na nietrzymanie moczu kupić na oficjalnej stronie w Polscе, Warszawie 50% zniżki

  • Information
Check the price
In stock
Description

Pumpkin Seed Pro tabletki na nietrzymanie moczu kupić w Polscе, Warszawie 50% zniżki
Pumpkin Seed Pro tabletki na nietrzymanie moczu kupić na oficjalnej stronie w Polscе, Warszawie 50% zniżki

To koniec potwornego uczucia wstydu i dyskomfortu związanego z nietrzymaniem moczu – bez operacji i żmudnych ćwiczeń! Już niemal 48 tys. Europejczyków całkowicie pozbyło się uciążliwego popuszczania i parcia na pęcherz, po zaledwie 2. tygodniach kuracji regeneracyjno-wzmacniającej, odnotowując jej 98,4% skuteczność.
Kuracja prof. Wallensa bez wątpienia stanowi spektakularną innowację na rynku urologicznym. Zasługą tego niebywałego sukcesu jest przede wszystkim jej bezinwazyjność i ogromna skuteczność, udowodniona szeregiem badań przeprowadzonych przez specjalistów z Urology Center of Ohio. Nikt nie spodziewał się, że wyniki uzyskane podczas testów klinicznych będą aż tak spektakularne. Wykazały one bowiem, że problemu nietrzymania moczu (nawet tego wieloletniego i zaawansowanego), możemy pozbyć się w zaledwie kilka tygodni, co więcej, bez konieczności poddawania się ingerencji chirurgicznej.

Paul Wallens, specjalista ds. urologii, współtwórca metody

„Już po zażyciu 1 tabletki opracowanego przez nas preparatu, mięśnie wyścielające dno miednicy wzmacniają się niemal 2-krotnie, dając pacjentom ogromny komfort już na samym początku kuracji. To niespotykane, że zaledwie kilka tygodni wystarczy, by całkowicie pożegnać się z problemem nietrzymania moczu, bez konieczności poddawania się bolesnym i nie zawsze skutecznym zabiegom TVT, laseroterapii czy plastyki okolic intymnych. To prawdziwa innowacja w dziedzinie urologii.”

Już nie muszę się wstydzić...

Gdyby nie preparat Wallensa, pewnie już nigdy nie wyszłabym z domu. Ile ja się namęczyłam... Zaryzykowałam i już po dwóch dniach zażywania poczułam, że jest o niebo lepiej, a po tygodniu mogłam wyjść z domu bez obawy o niekontrolowane popuszczenie na środku ulicy. Nigdy bym się nie spodziewała, że rezultaty będą aż tak ogromne! Teraz nie muszę martwić się, by być w pobliżu łazienki 24h na dobę, bo bez pójścia do toalety mogę wytrzymać dobre kilka godzin!

Katarzyna 64l., Police

Badacze z Urology Center of Ohio udowodnili jego 98,4% skuteczności!

8 365 likes

Podejmij walkę z nietrzymaniem moczu

Data publikacji: 07.05.2019

Efekty badań były szokujące!
„Wyniki przeprowadzonych przez nasz sztab naukowców badań, nie pozostawiają złudzeń. Ta metoda ma aż blisko 99% skuteczności, przy jednoczesnej zerowej możliwości wystąpienia jakichkolwiek skutków ubocznych. Co więcej, aż 94,7% uczestników badania, zdeklarowało całkowitą regenerację układu moczowego już po pierwszych 2. tygodniach kuracji, przy czym reszta definiowała ten okres maksymalnie do 1,5 miesiąca”– zachwala prof. Wallens, twórca i główny kierownik badań nad preparatem.

„Kluczowym aspektem jest także szerokie działanie opracowanego przez nas preparatu. Jest to bowiem pierwsza metoda na rynku, która odpowiada zarówno za procesy regeneracyjne organizmu, jaki wzmacnianie tkanek mięśniowych oraz komórkowych. To właśnie dzięki wielozadaniowości preparatu, ma on tak wysokie statystyki dotyczące skuteczności, którą odnotowano na poziomie niemal 99%. Ponadto, można nim stymulować nawet te najbardziej zaawansowane stadia schorzeń układu moczowego, niezależnie od przyczyn ich występowania oraz wieku czy płci pacjenta. Musimy bowiem pamiętać, że nietrzymanie moczu dotyczy zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Po podjęciu kuracji chory bez obaw może się śmiać, kichać czy wychodzić z domu nie bojąc się o niekontrolowane popuszczenie moczu” – podsumowuje prof. Wallens.

Wielozadaniowość preparatu kluczem do sukcesu kuracji
Pierwsze efekty pozytywnego działania preparatu można poczuć już w pierwszych 24h od zażycia jego pierwszej dawki. Wszystko za sprawą innowacyjnej formuły wzmacniająco-regeneracyjnej, która dzięki wykorzystaniu oligopeptydów, już podczas pierwszej doby od wprowadzenia do organizmu, znacząco poprawia kondycję mięśni wyścielających dno miednicy.Pęcherz staje się mniej wrażliwy, dzięki czemu ustaje uczucie ciągłego parcia na cewkę. Poprzez natychmiastowe pobudzenie procesów naprawczych i regeneracyjnych dochodzi do wzmocnienia mięśni odpowiedzialnych za trzymanie uryny w pęcherzu– to jest kluczowy etap działania preparatu Wallensa. Mięśnie, dzięki niemal 12-krotnemu wzmocnieniu tkanek łącznych, gwarantują pacjentom nie tylko zmniejszenie ciągłych wizyt w toalecie do minimum, ale również pozbycie się ciągłego wstydu i dyskomfortu spowodowanego popuszczaniem uryny – nareszcie odzyskujemy pełną kontrolę nad naszym schorowanym pęcherzem!

Jakim cudem to działa aż tak dobrze?
Rozpoczęcie kuracji nie wiąże się z żadnym ryzykiem – jest ona oparta na najwyższej jakości naturalnych składnikach, w 100% bezpiecznych dla Twojego organizmu! Od teraz wystarczy zaledwie kilkanaście dni, by pozbyć się dokuczającego od dawna wstydu i ciągłych obaw o notorycznie pojawiające się krople na Twojej ulubionej bieliźnie. Co więcej, KONIEC z pozostającym po nich nieprzyjemnym i powodującym okropny dyskomfort zapachem! Przestań być niewolnikiem własnego domu i ciesz się z wolności, którą zapewni Ci ta innowacyjna, autorska kuracja prof. Wallensa.

Podejmij walkę o komforti wyzbądź się wstydu!
To za nie płacisz!

8-KROTNIE ZMNIEJSZYSZ PARCIE NA CEWKĘ MOCZOWĄ, PRZEZ CO ZREDUKUJESZ WIZYTY W TOALECIE NAWET O POŁOWĘ

JUŻ PO 14 DNIACH ZNACZĄCO WZMOCNISZ MIĘŚNIE DNA MIEDNICY

WYDŁUŻYSZ 5-KROTNIE CZAS MIĘDZY WIZYTAMI W TOALECIE

OGRANICZYSZ RYZYKO NIEZWYKLE KOSZTOWNYCH I BOLESNYCH ZABIEGÓW

ODZYSKASZ PEWNOŚĆ SIEBIE

OPUŚCI CIĘ STRACH O POPUSZCZENIE W MIEJSCU PUBLICZNYM

NA ZAWSZE POZBĘDZIESZ SIĘ WSTYDLIWYCH I NIEPRZYJEMNIE PACHNĄCYCH KROPEL NA BIELIŹNIE

Odzyskaj kontrolę

„Jeszcze kilkadziesiąt dni temu moje życie było istną fizyczną i psychiczną gehenną. Wyobraźcie sobie, dorosły facet grubo po 40’stce boi się wyjść z domu, bo sika w majtki? Dramat! Po zażyciu 60 tab. naprawdę zapomniałem, że cokolwiek mi dolega. Bolesnego parcia też nie czuję, nie biegam co rusz do WC, a plamy na bieliźnie? Po prostu ich nie ma! Picie litrów wody w pełnym słońcu z udręki stały się frajdą! Jestem w szoku, bo widziałem i czytałem o wielu tab., ale żadne nie pomogły mi tak, jak właśnie te prof. Dwolaka.”

Stanisław Obidziński (63l.), Kraków

Moje życie było udręką

„Próbowałam kulek Gejszy, zastrzyków, pomocy wielu lekarzy, proponowano mi plastykę pochwy, i co? Wielkie nic! Byłam bezradna, więc spróbowałam. Zakupiłam 90 tab., minęły 3 mies. odkąd pierwszy raz sięgnęłam po ten preparat i… Sukces! Nie czuję już tego okropnego zapachu, nie popuszczam i nie plamię ubrań. Parcie na cewkę zmniejszyło się na tyle, że w toalecie jestem rzadkim gościem. Znów nie czuję strachu przed podnoszeniem czegokolwiek, śmiechem, piciem napojów czy byciem w dużej odległości od toalety.”

Wcześniej nocowałam w toalecie!

Maria Morawska (46l.), Lębork

By pozbyć się nietrzymania moczu, warunkiem koniecznym jest odpowiednio szybka reakcja! To jedyna skuteczna metoda na walkę z nim. Nie da się jednak tego zrobić samoistnie. Odkryte przez nas substancje aktywne potrafią zahamować jego proces już po ok. 4-8 tyg. terapii, niezależnie od czasu trwania schorzenia czy jego stadium. Skuteczność tej metody to blisko 96%. Bagatelizowanie tego schorzenia z wiekiem będzie skutkowało pogłębieniem, jak i pogorszeniem stanu, dlatego zawsze powinno się zapobiegać, zamiast leczyć.

Okiem eksperta

Parę lat temu znalazłam ogłoszenie w Internecie. Znany norweski producent medyczny ogłaszał, że jest taka sprawdzona kuracja na nietrzymanie moczu dla mężczyzn, a teraz szukają również kobiet chętnych do testowania tego samego preparatu. Zgłosiłam się, badania odbyły się pod nadzorem Instytutu Medycznego w Bergen. Jak się później okazało – to była najlepsza decyzja w moim dojrzałym życiu.Już po pierwszym tygodniu intensywnego stosowania, odczułam silną poprawę. Uwolniłam się od nadwrażliwości pęcherza do tego stopnia, by zmniejszyć częstotliwość wizyt w toalecie do zaledwie czterech dziennie. Po trzech tygodniach wyrzuciłam z satysfakcją wszystkie pieluchomajtki, przerzuciłam się na małe wkładki, bo zdarzało mi się jeszcze parę kropel moczu na bieliźnie. Od lat prowadzę lekcje W-F’u, praca wymaga ode mnie bycia w ciągłym ruchu i muszę przyznać, że odkąd zastosowałam ten biostymulujący preparat, oddawałam mocz 5-krotnie rzadziej, niż zaledwie miesiąc wcześniej. Nawet to najbardziej uciążliwe parcie z dnia na dzień ustępowało. Największy problem z popuszczaniem miałam podczas ogromnego wysiłku, a teraz? Na bieliźnie nie ma żadnego śladu, nic! Preparat zażywałam nieprzerwanie przez 6-tyg, a z ciekawości nawet zaczęłam mierzyć sobie czas. Najwidoczniej wzmocniłam mięśnie dna miednicy, skoro dziś z zegarkiem w ręku mój pełen pęcherz wytrzymuje jakieś 11x dłużej, niż potrafił to wcześniej. Otwieram oczy ze zdziwienia, jakim cudem preparat wielkości połowy główki od szpilki, sprawił, że w zaledwie 10 tyg. pozbyłam się tych cuchnących przez lata kropel!”