+436509272992

Vita hair max kupić na oficjalnej stronie w Polscе, Warszawie

  • Information
Check the price
In stock
Description

Szwajcarscy naukowcy odkryli bezinwazyjną metodę zagęszczania włosów

Naukowiec Mark McCullough
wynalazł metodę
na zagęszczenie włosów

Przełomowe odkrycie ws. problemów ze słabymi, rzadkimi i wypadającymi włosami naukowców z Zurychu. Osoby ze słabymi, zniszczonymi włosami mogą uzyskać wreszcie bujne i zdrowe fryzury. Czym jest to odkrycie?Dzięki nowej metodzie, każdy ma szansę na powstrzymanie wypadania włosów i zagęszczenie fryzury. Koniec z cienkimi, słabymi i rzadkimi włosami – stwierdza Mark McCullough – szef badaczy z Instytutu Higieny i Urody w Zurychu.
Zatrzymanie wypadania i zagęszczenie włosów jest możliwe. To nie pobożne życzenie - to wniosek z naukowych testów. Każdy z nich potwierdził, że stosując całkowicie bezbolesną i bezpieczną dla zdrowia kurację można:

powstrzymać wypadanie włosów – efekt w 12 dni lub mniej,
przyspieszyć wzrost nowych włosów i zagęścić fryzurę,
odżywić i poprawić kondycję włosów, tak by były zdrowe, mocne i lśniące,
"Nieważne czy problemy z włosami męczą Cię od 20 lat, czy od wczoraj" - stwierdza Mark McCullough. „Nieważne czy chcesz powstrzymać wypadanie włosów czy po prostu poprawić ich wygląd. Nieważne czy osłabienie włosów wynika z braku witamin w diecie, stresu, choroby, zaburzeń hormonalnych czy z innego powodu. Wypadanie i osłabienie włosów można pokonać!"

Nie wierz tym, którzy karzą Ci z tym żyć. Jeśli chcesz, pokażę Ci sposób, który wzmocni Twoje włosy, powstrzyma ich wypadanie i przyśpieszy wyrastanie nowych, mocnych włosów. Efekty tej kuracji brzmią jak cudowne uzdrowienie, ale...

każdy z nich potwierdzają zdjęcia i wyniki badania skóry głowy
"Gdy pokazaliśmy trychologom (specjalistom ds. pielęgnacji i chorób włosów) zdjęcia z efektami kuracji – byli w szoku. Przerzedzenia włosów zniknęły, w ich miejsce pojawiły się nowe, mocne pasma włosów. Wydłużyła się anagenowa faza wzrostu (w trakcie której włosy rosną najintensywniej). A struktura zniszczonych włosów została w 100% zregenerowana. Poprawiła się też kondycja otoczki kolagenowej – struktury znajdującej się wokół każdego korzenia włosa odpowiedzialnej za „zakotwiczenie” włosa w skórze głowy – kontynuuje Mark McCullough.

"Trycholodzy przecierali oczy ze zdumienia, gdy zobaczyli zdjęcia z analizy skóry głowy przed i po kuracji – kontynuuje Mark McCullough." Na tych zdjęciach było dokładnie widać jak wzmocniła się struktura włosów. Cebulki włosów i otoczka kolagenowa zostały odżywione, poprawił się stan i ukrwienie skóry głowy. Ale to nie koniec, badania wykazały, że znacznie zwiększyła się zdolności cebulek włosów do regeneracji i produkcji nowej tkanki co oznacza przyśpieszenie wzrostu nowych włosów".

PRZEDPO
Lepsza regeneracja i mocniejsze osadzenie cebulek włosowych hamuje wypadanie włosów i przyśpiesza porost nowych.

Co odkryli naukowcy z Zurychu?
"Natura chce, żeby Twoje ciało funkcjonowało perfekcyjnie" - wyjaśnia McCullough

"Nasz organizm potrafi poradzić sobie ze zrastaniem kości, gojeniem ran, umie też zregenerować organy, a nawet skutecznie usuwać komórki nowotworowe. Regeneracja cebulek włosowych i stymulacja wzrostu włosów nie jest wyjątkiem. Pod warunkiem, że pozwolimy działać naturze.

Uwolnij potęgę natury!
"Najpotężniejsze rozwiązania zawsze tworzyła matka natura" - wyjaśnia McCullough. "Doskonałym przykładem jest penicylina – ten niesamowity antybiotyk zmniejszył umieralność z powodu zakażeń bakteryjnych o przeszło 90%! Nie powstał w laboratoriach. Tę substancję stworzył bardzo pospolity grzyb. Znany wszystkim jako pleśń. Podobnie jest z wypadającymi włosami – człowiek nie wymyśli sposobu na skuteczne wzmocnienie włosów. Może go jednak poszukać w naturze. Tym tropem poszedł mój zespół.

Po miesiącach testów odkryliśmy niesamowitą mieszankę substancji, która zmienia organizm w maszynę do regeneracji włosów. Nie tylko wzmacnia strukturę włosa, ale zwiększa zakotwiczenie korzeni w cebulkach i rozpoczyna proces samoregeneracji włosów. Dzięki temu, usuwa problemy z włosami tak samo skutecznie jak penicylina bakterie."

Naukowcy umieścili tę mieszankę w specjalnym odżywczym preparacie VitaHair Max – Jest to najpotężniejsza broń przeciw wypadaniu włosów, jaką stworzyła matka natura.

Pani Anita Kania
Moje problemy z włosami pojawiły się 2,5 roku temu, 2 miesiące po urodzeniu pierwszego dziecka. W tym czasie odwiedziłam: 3 dermatologów, 2 endokrynologów i niezliczoną ilość fryzjerów i kosmetyczek. Zrobiłam badania hormonów i skóry głowy. Efekt – rok chodzenia po specjalistach, a zalecane zabiegi w NICZYM nie pomogły...

Po 2 tygodniach stosowania tego preparatu ilość moich wypadających pasm znacznie się zmniejszyła i przestałam o nich bez przerwy myśleć. Czułam, że znów jestem atrakcyjna i wyglądam na swój wiek, a nie 10 lat starszej. Uśmiechałam się, spotykałam ze znajomymi i przestałam dołować swoim wyglądem. Po miesiącu włosy całkowicie przestały wypadać, moja fryzura zrobiła się gęsta jak nigdy przedtem. Pozbyłam się problemów z włosami tak nagle, że wiele osób nie chciało wierzyć, że to moje naturalne włosy a nie sztucznie zagęszczane. Czuję się po prostu niesamowicie!

Żeby zatrzymać wypadanie i wzmocnić włosy, pacjenci przeszli innowacyjną terapię odżywczą. Przez cały czas jej trwania stosowali preparat VitaHair Max tylko 2 razy dziennie.

McCullough zapewnia, że:

"Po zastosowaniu nowej kuracji możesz oczekiwać, że Twoje włosy zaczną się wzmacniać już od pierwszego tygodnia. Nie będziesz brał szkodliwej chemii, nie będziesz czekał na wizyty u specjalistów...

Po kilkunastu dniach znikną problemy z łamliwymi i wypadającymi włosami. Nie będziesz musiał unikać suszenia, ani stosować specjalnych kosmetyków. Przestaniesz żyć w strachu przed łysieniem. Ale to nie koniec – po skończonej kuracji zauważysz znaczący przyrost nowych włosów, a Twoja fryzura będzie nawet o 67% bardziej gęsta. Będziesz mieć bujne i gęste włosy o zdrowym, lśniącym kolorze."

VitaHair Max jest nie tylko popularny w Europie. Stosują go także osoby walczące z cienkimi i rzadkimi włosami w USA i Kanadzie.

Preparat VitaHair Max został dokładnie przebadany przez niezależnych ekspertów, a jego skuteczność potwierdzono w raporcie opublikowanym na stronach SRIT (Szwajcarski Instytut Badań Trychologicznych). W Polsce to dopiero nowość. Można go dostać tylko przez internet – dołączając do klubu rabatowego. Więcej o działaniu preparatu możesz przeczytać tutaj.

Oto wyjątkowa promocja dla Czytelników naszego portalu: z poniższego linka można otrzymać VitaHair Max za udział w klubie rabatowym ze zniżką o 140 zł taniej. Specjalna oferta będzie ważna do końca 09.05.2020