+436509272992
Polsce
 • Credit-online
 • Chile
 • Moldova
 • Europe24
 • Kyrgyzstan
 • Armenia
 • Egypt
 • Azərbaycan
 • Узбекистан
 • Europa
 • Pakistan
 • Красота и здоровье
 • Товары недели
 • Корневая категория
 • Топ Продаж
 • Polsce
 • Все группы товаров

Keto Slim kapsułki odchudzające kupić na oficjalnej stronie w Polscе, Warszawie 50% zniżki

Information
Check the price
In stock
Description

Keto Slim kapsułki odchudzające kupić w Polscе, Warszawie 50% zniżki
Keto Slim kapsułki odchudzające kupić na oficjalnej stronie w Polscе, Warszawie 50% zniżki
Ketoza - pozyskiwanie energii z tłuszczów, a nie z glukozy, która dostaje się do organizmu wraz z węglowodanami. Jeśli ciało przestaje otrzymywać energię z węglowodanów, to po 7-14 dniach przechodzi w stan ketozy. W rezultacie rozpoczyna się aktywna przemiana tłuszczów w energię.
Jednak dieta polegająca na wykluczeniu węglowodanów z diety jest trudna do zaakceptowania przez ludzi.
Z KETO SLIM możesz rozpocząć proces odchudzania się bez torturowania siebie. Kompleks zapewni dostawę ketonu
do ciała z zewnątrz, pomagając pozbyć się nadmiaru tłuszczu.
DOROTI GUDOLL, AMERYKAŃSKI DIETETYK, PRAKTYKA ZAWODOWA - 30 LAT.
W procesie ketozy tłuszcze są rozkładane na kwasy tłuszczowe i glicerynę, które następnie przekształcane są w ciała ketonowe. Jednak ketoza jest wywoływana tylko w przypadku całkowitego wyczerpania zapasów glikogenu w wątrobie i tkance mięśniowej, zwykle dzieje się to w ciągu 7-14 dni.
Aby przyspieszyć ten proces, za którym idzie spalanie tłuszczu, polecam moim pacjentom suplement diety KETO SLIM. KETO SLIM doskonale wspiera ciało podczas diety ketonowej: wzbogaca ciało o niezbędne elementy, tłumi głód, eliminuje zmęczenie i niepokój. KETO SLIM zapewnia zdrową i naturalną utratę wagi, i nie mniej ważne, bez zwiotczenia skóry, co przyniesie wyjątkowe korzyści dla Twojego ciała.
Postanowiłam upiec dwie pieczenie na jednym ogniu – schudnąć przed wakacjami i napisać świetny artykuł. Więc, co to ta dieta ketogeniczna?
To dieta nisko węglowodanowa, w której spożywa się duże ilości tłuszczów i niewielkie ilości białka. W skrócie – można jeść swoje ulubione, przepyszne potrawy! Ale żadnych słodyczy, ciast i ziemniaków. Fast-food staje się wrogiem numer jeden. Ale można jeść mnóstwo mięsa, którym zaczynasz się brzydzić już trzeciego dnia diety.
Węglowodany to energia dla twojego organizmu. Gdy zaczyna ich brakować, ciało spala tłuszcz, by zdobyć siły do życia. To stan ketozy. Struktury białkowe pozostają nietknięte, dlatego zachowujesz mięśnie. A jakie były moje doświadczenia?
Przestałam jeść słodycze i bułki.
W mojej diecie było mięso, ser, serek wiejski, trochę warzyw i jaj. Wygląda nieźle, ale już po 3 dniach zaczęłam odczuwać konsekwencje odstawienia węglowodanów.
Rano trudno mi było wstać z łóżka. W ogóle nie miałam energii. Nawet mój mózg pracował wolniej niż kiedykolwiek.
W tydzień schudłam 4,5 kg, więc efekty były niezłe. Ale pojawiły się problemy z nerkami. Po prostu nie były w stanie przetworzyć dużej ilości białek, które jadłam zamiast węgli. Bardzo się przestraszyłam i postanowiłam skończyć z tą dietą.
Za miesiąc miałam mieć gotowy artykuł, a mój eksperyment zakończył się porażką. Żeby wyjść z tej sytuacji obronną ręką, zadzwoniłam do znajomej dietetyczki. Powiedziała mi o produkcie, dzięki któremu można było darować sobie usuwanie węgli z diety.
Keto Slim to tabletki musujące oparte na kwasie gamma-aminomasłowym i L-glutaminie.
Te składniki pomagają organom wewnętrznym przystosować się do nowej diety i poprawić funkcjonowanie mózgu podczas ketozy. A witaminy i minerały dodają krzepy, więc nie dopada nas tak wielkie zmęczenie. Ale najważniejsze jest to, że dzięki Keto Slim możesz jeść węgle. Jedź to, co lubisz najbardziej i chudnij! W rozsądnych ilościach, oczywiście.
Z całą pewnością mogę powiedzieć, że mój eksperyment zakończył się sukcesem. Schudłam i odświeżyłam garderobę. Teraz noszę obcisłe sukienki, spodnie, mini spódniczki, bo nowa figura mi na to pozwala. A zanim przyjdzie lato, schudnę jeszcze bardziej.
Tym, którzy próbują schudnąć na diecie ketogenicznej, albo tylko o tym myślą, zdecydowanie polecam Keto Slim . Efekt będzie bardziej zauważalny, a twoje ciało zdrowsze. Ale uważajcie, by nie przesadzić, bo organizm może przestawić się na spalanie tylko tłuszczów i w efekcie zachorujecie na anoreksję. Powodzenia i wszystkim życzę szczupłej sylwetki!

Similar products