+436509272992

Keto Slim kapsułki odchudzające kupić w Polscе, Warszawie 50% zniżki

  • Information
Check the price
In stock
Description

Keto Slim kapsułki odchudzające kupić w Polscе, Warszawie 50% zniżki
Keto Slim kapsułki odchudzające kupić na oficjalnej stronie w Polscе, Warszawie 50% zniżki

Nadwaga jest niebezpieczna dla zdrowia i życia osobistego człowieka. Lekarze niestrudzenie to powtarzają. Jednak osoby cierpiące na nadwagę wiedzą, jak trudno jest sobie z tym poradzić. Zwłaszcza jeśli masz nie kilka dodatkowych kilogramów, ale kilkanaście lub nawet więcej.
Jednak dziś, nawet w tym przypadku, MOŻESZ SCHUDNĄĆ. I do tego – teraz jest to łatwe! W roku 2016 naukowcy dokonali przełomu w dietetyce – dowiedzieli się, co dokładnie w organizmie powoduje, że tłuszcz przekształca się w mięśnie i energię, i nauczyli się wpływać na ten proces. Dzięki nowej metodzie nie możesz nie schudnąć, dlatego walka z tłuszczem podskórnym odbywa się na poziomie procesów biochemicznych.
Dokładniej na temat nowej metody odchudzania się, a mianowicie diety ketonowej, zapytaliśmy słynnego dietetyka, lekarza najwyższej kategorii, profesor Maja Tordaj
– Co oznacza dieta ketonowa i dlaczego ona pozwala radzić sobie z dodatkowymi kilogramami?

– Proszę zobaczyć. Istotą diety ketonowej jest reorganizacja organizmu na lipolizę (transformacje tłuszczów w energię) z glikolizę (rozpadu węglowodanów). Nasz organizm jest bardzo elastyczny i posiada ogromne możliwości adaptacji. Kiedy przestajemy jeść węglowodany, ciało zaczyna korzystać ze zgromadzonych tłuszczy.

Jak to się dzieje? W wątrobie, w czasie długotrwałego braku węglowodanów w posiłku (2-3 tygodnie), zaczynają wytwarzać się ciała ketonowe. Podróżując przez ciało wraz z krwią, przekształcają tłuszcze w energię, której my wszyscy potrzebujemy.

Ten mechanizm przetwarzania przechowywanych tłuszczów został odkryty przez naukowców stosunkowo niedawno. A dziś jest uważany za najbardziej obiecujący w walce ze zbędnymi kilogramami. Według statystyk, dziki ketozie, 99 osób ze 100 traci na wadze, niezależnie od przyczyn powstania nadwagi, wieku, płci albo osobistych preferencji żywieniowych. Utrata masy ciała występuje nieodwracalnie na poziomie biochemii.

Dieta ketonowa jest znacznie bardziej skuteczna, niż większość znanych diet. Na przykład, dieta Dukana czy dieta Atkinsa. Co więcej, nie tylko nie szkodzi organizmu człowieka, jak te diety, ale także go leczy. To prawdziwy przełom w dietetyce.

– Właśnie Pani chwilę przed powiedziała, że dzięki diecie ketonowej osoba może automatycznie schudnąć, niezależnie od preferencji w odżywianiu się. Co więcej, mówiono wcześniej, że aby rozpocząć ketozę, węglowodany należy wykluczyć z diety. Jak to?

– W rzeczywistości tu nie ma żadnej sprzeczności. Faktem jest to, że właśnie sama dieta ketonowa jest bardzo złożona i trudna do tolerowania przez organizm. Oznacza to, że całkowite wyeliminowanie węglowodanów w celu wywołania ketozy w organizmie – jest niezwykle poważnym testem dla organizmu, którego prawie nikt nie może przejść. Jeśli tylko on się nie znajdzie na bezludnej wyspie, na której nie będzie jedzenia. W zwykłym świecie to nie jest możliwe.

Jednak, naukowcy to przemyśleli. Sednem sprawy jest to, że ciała ketonowe są wytwarzane nie tylko przez wątrobę człowieka. Substancje te, a raczej ich analogi w działaniu, są obecne w niektórych roślinach. W roku 2016 amerykańscy dietetycy dokonali ważnego odkrycia – uzyskali ciała ketonowe z malin! To znaczy, chcę powtórzyć jeszcze raz, że w przypadku utraty wagi za pomocą ketozy nie musisz wcale rezygnować z węglowodanów ani zmieniać niczego w swojej zwykłej diecie.

Utrata masy ciała dzięki ketozie jest dobra, ponieważ łączy w sobie wysoką wydajność i prostotę. Wszystko, czego wymaga się od człowieka, to dodanie do diety ciał ketonowych. Ale w rzeczywistości, po prostu pobierać specjalną kapsułkę, zawierającą te ketony codziennie. Gdy trafiają do we krwi, będą pełnić tę samą funkcję, co ciała ketonowe wytwarzane prze wątrobę człowieka. A mianowicie, w rozkładaniu tkanki tłuszczowej w całym organizmie.

Im dłużej człowiek pobiera te ketony, tym bardziej traci wagę. Ponieważ, ketony automatycznie przetwarzają tłuszcz. Proszę sobie wyobrazić, na przykład, tłuszcz który nagromadził się na talerzu. I do tego tłuszczu dodałeś kropelkę płynu do zmywania naczyń. Tłuszcz zaczął rozpuszczać się. Oczywiście, jest to bardzo przybliżone porównanie. Ale prawie to samo dzieje się na poziomie organizmu. I to jest nieodwracalne.

Dzieje się to w trybie w pełni automatycznym. Sam człowiek nie odczuwa żadnych negatywnych odczuć, nie musi uprawiać sportu w celu utraty wagi, nie musi też głodować. Jeśli przyzwyczaisz się codziennie rano wstawać na wagę podłogową, wtedy, pobierając ketony, każdego dnia zauważysz utratę wagi.

Chcę pokazać Pani kilka zdjęć moich klientów, którzy schudli dzięki ketozie. Są to najtrudniejsze przypadki – bez ketonów ludzie ci nie mogliby wcześniej schudnąć.
Maria, przed – 105 kg, po – 55 kg

I jeszcze chciałabym dodać, iż ta metoda jest nie tylko całkowicie bezpieczną, ale także korzystną dla organizmu. Ludzie również odzyskują zdrowie po utracie wagi.

– Jak przyjmować ciała ketonowe? W jaki preparat zawierają te ciała?

– Jak do tej pory jest znany tylko jeden kompleks, który zawiera ciała ketonowe pochodzenia roślinnego. Nazywa się on KETO SLIM. W dniu dzisiejszym ten kompleks jest używany przez 80% dietetyków, ponieważ zapewnia szybką i łatwą utratę wagi. W większości przypadków polecają właśnie jego swoim klientom.