+436509272992
Polsce
 • Credit-online
 • Chile
 • Moldova
 • Europe24
 • Kyrgyzstan
 • Armenia
 • Egypt
 • Azərbaycan
 • Узбекистан
 • Europa
 • Pakistan
 • Красота и здоровье
 • Товары недели
 • Корневая категория
 • Топ Продаж
 • Polsce
 • Все группы товаров

Sound Control aparat słuchowy kupić w Polscе, Warszawie 50% zniżki

 • Information
Check the price
In stock
Description

Sound Control aparat słuchowy kupić w Polscе, Warszawie 50% zniżki
Sound Control aparat słuchowy kupić na oficjalnej stronie w Polscе, Warszawie 50% zniżki

To stanowiło zagrożenie dla jego życia!
Z dnia na dzień było coraz gorzej. Mówiłem do taty, a on najzwyczajniej mnie nie słyszał. Doszło nawet do tego, że zwyczajnie do niego krzyczałem, a on i tak kilka razy prosił mnie o powtórzenie jakiegoś słowa. Tata zawsze był pogodnym, uśmiechniętym mężczyzną, a teraz jakby uszło z niego życie… Chodził przygnębiony, prawie nie ruszał się z domu, a jak mama wysłała go po zakupy do sklepu, oszukali go na 200 zł! Nie usłyszał kwoty, którą mówiła kasjerka i myślał, że nie musi czekać na resztę. Ten czas to był jakiś istny koszmar dla całej naszej rodziny.

Najgorszy był dzień, kiedy to przyjechałem po tatę, by zabrać go na wizytę do dentysty. Głuchota prawie go zabiła… Czekałem po drugiej stronie ulicy, a tata musiał jedynie przejść przez pasy. Nie usłyszał nadjeżdżającego samochodu i…gdyby kierowca nie wyhamował w ostatniej chwili, to nawet nie chcę myśleć, co by się stało.

Tata nawet nie chciał słyszeć o aparacie słuchowym. Mówił, że nie jest inwalidą i że on tego cholerstwa nosić nie będzie. Ja też dość sceptycznie podchodziłem do tego urządzenia, ponieważ sam kojarzę wiele przypadków, gdzie kończyło się to infekcjami uszu. Takie zakażenia wiążą się z groźnymi powikłaniami, które tylko pogłębiają niedosłuch. Dodatkowo, aparaty piszczą i trzeszczą, co powoduje rozdrażnienie i stres.

Jak stworzyłem „remedium na głuchotę”?
Nie miałem innego wyjścia, musiałem pomóc mojemu tacie. Chciałem, żeby słyszał jak za dawnych lat i mógł cieszyć się pełnią życia. Przecież ma wnuki, które wprost go ubóstwiają. Nie mogłem pozwolić na to, by stracił najlepsze lata ich dzieciństwa. Powiedziałem sobie wtedy: przecież jesteś naukowcem! Stworzyłeś tyle kuracji na różne dolegliwości, może pora wymyślić coś na głuchotę? I wtedy rozpocząłem badania...

Przez 10 miesięcy wraz z moim zespołem spędzaliśmy po 12h dziennie w laboratorium. Na moim tacie testowaliśmy różne połączenia substancji aktywnych, oczywiście wszystkie były w 100% naturalne i nie powodowały żadnych skutków ubocznych. Dzięki naszej wiedzy naukowej i umiejętnościom stworzyliśmy unikalną formułę czerpiącą z zakresu magnetoterapii. Natychmiast zgłosiliśmy ją do badań na skalę światową. Jej 98% skuteczność potwierdziły największe ośrodki badawcze w Europie i USA! Jeszcze w trakcie testów moja formuła w naturalny sposób przywróciła sprawny słuch tysiącom ochotników.

Mój tata, już po 1 zastosowaniu plastrów, zaczął słyszeć 3 razy lepiej niż przed zastosowaniem kuracji. Cieszył się, że nie słyszy szumu w uszach. A to był dopiero początek. W kolejnym tygodniu stosowania plastrów, zaczął słyszeć, co się do niego mówi. Cała rodzina nie mogła uwierzyć w to, że nie prosi już o powtarzanie każdego słowa i że nie musimy już oglądać telewizji tak głośno, że sąsiedzi pytali, czy wszystko w porządku.

„Możecie mówić trochę ciszej?” – pytał nas. A my, zdumieni nie mogliśmy przyzwyczaić się do nie podnoszenia głosu w jego towarzystwie. Zaledwie po 15 dniach kuracji tata radosny powiedział mi: „Synku, teraz słyszę jakbym znów miał 20 lat. Te plastry naprawdę działają cuda. Z pewnością pomogą wielu osobom. Jestem Ci tak bardzo wdzięczny.”
Tata nareszcie odzyskał słuch, a wraz z nim dobre samopoczucie i radość z życia.
Jeszcze do niedawna głuchota rozwijająca się wraz z wiekiem była nieodwracalna. Teraz, przy pomocy mojej biomagnetycznej formuły, można nie tylko zahamować, ale całkowicie odwrócić proces utraty słuchu.
Pozwól, że wyjaśnię Ci w zrozumiały sposób, dlaczego Twój słuch słabnie. To dość skomplikowany proces, jednak przedstawię go tak, żeby zrozumiała go każda osoba, nawet taka, która nie jest naukowcem.
Otóż dźwięki docierające do ucha mają różne natężenie działające na komórki słuchowe – to są „decybele”.
Każdy decybel może „zabić” Twoje komórki słuchowe
Decybele oddziałujące na komórki słuchowe, powodują ich uszkodzenie. Oznacza to, że jeżeli w Twoim kanale słuchowym, pojawią się zanieczyszczenia, zaczniesz słyszeć szumy w uszach. Dźwięki mające powyżej 45 decybeli zwyczajnie uśmiercają komórki słuchowe. Niestety, nie mają one zdolności autoregeneracji. Dlatego też Twój słuch z dnia na dzień jest coraz słabszy.

Nie ma nic dziwnego w tym, że z upływem lat Twój słuch jest coraz gorszy, skoro zaledwie 45 decybeli wystarcza, żebyś słyszał coraz mniej. Dla porównania: zwykła rozmowa to 50 decybeli, prysznic 60 decybeli, a odgłos silnika ponad 70. Hałas na ulicy to aż 100-120 decybeli! Oczywiście nie będziesz ciągle siedzieć w domu, żeby nie pogarszać słuchu.

Dlatego też za cel postawiłem sobie opracowanie formuły o unikalnym działaniu, która udrożni kanał słuchowy oraz przywróci życie martwym komórkom słuchu. Udało mi się to. Stworzyłem kurację opartą na działaniu magnetoterapii. Nazwałem ją SoundCONTROL.
Dlaczego moja kuracja została nazwana „fenomenalnym remedium na głuchotę”?
Wykazuje aż 99% SKUTECZNOŚCI W REGENERACJI KOMÓREK SŁUCHOWYCH
PRZED
Martwe komórki słuchowe niezdolne do prawidłowego odbierania dźwięku
Odbudowane komórki słuchowe - 100% sprawności słuchowej
Jeszcze do niedawna wydawało się to całkowicie niemożliwe, jednak przypadek mojego taty oraz 300 tys. Europejczyków potwierdza skuteczność mojej metody. Ponadto, jej działanie zostało również dowiedzione badaniami prowadzonymi przez norweski ośrodek badawczy. Moja formuła jest odkryciem na międzynarodową skalę, które zdobyło uznanie wśród najbardziej cenionych specjalistów z zakresu foniatrii i laryngologii.
NIE POWODUJE SKUTKÓW UBOCZNYCH I JEST DZIECINNIE PROSTA W STOSOWANIU
Naturalne składniki mogą zdziałać cuda, wystarczy je jedynie odpowiednio zestawić. Właśnie takie hasło towarzyszyło mi podczas tworzenia mojej biomagnetycznej formuły. Materiał, z którego wykonano plastry, jest naturalny, nie powoduje skutków ubocznych takich jak podrażnienia czy odparzenia skóry. Wystarczy je przyklejać dwa razy dziennie za uchem, by odzyskać sprawny słuch już w 30 dni.
Wszyscy, którzy do tej pory w Twojej obecności, musieli mówić znacznie głośniej, będą zdziwieni, że usłyszysz i zrozumiesz każde ich słowo!