+436509272992

Kyöko Uno korektor palucha koślawego kupić na oficjalnej stronie w Polscе, Warszawie 50% zniżki

  • Information
Check the price
In stock
Description

Kyöko Uno korektor palucha koślawego kupić na oficjalnej stronie w Polscе, Warszawie 50% zniżki
Kyöko Uno korektor palucha koślawego kupić w Polscе, Warszawie 50% zniżki
STOP HALUKSOM! Nowatorska metoda prostuje palce u nóg. Blisko 473 tyś. Europejek w zaledwie 28 dni, odzyskało dawne piękno stóp, uniknęło bólu i groźnej operacji
Zdjęcia RTG ukazują efekty uzyskane przez 43-letnią Riko Shimizu po 28-dniach innowacyjnej kuracji.
Strona głównaDieta i odżywianieFitness i sportW SypialniUrodaZdrowie
liczba osób ktore to lubią: 4224
Godzina po godzinie Na 25 dni
Lubię to!
Zdeformowane palce, paskudne dla oka haluksy i wywołujące nieustający ból obrzęki – o tym, jak w domowym zaciszu, w prosty i bezbolesny sposób pozbyć się uporczywych schorzeń stóp, przekonało się już prawie pól miliona Europejek. Bez konsultacji z lekarzem, bez zabiegów chirurgicznych, bez horrendalnych pieniędzy. Ortopedzi ujawniają: nowatorska metoda profesor Yoshidy to prawdziwa rewolucja w podologii. Czy krępujące schorzenia stóp w końcu przestaną być koszmarem Polek?
Koniec z deformacjami – Japonia potentatem na światowym rynku medycznym, w walce z większością zniekształceń stóp
Najnowsze badania nie pozostawiają złudzeń – już ponad 23 tysiące Polek i Polaków odzyskało zdrowe i estetyczne stopy wykorzystując nietypową, nowatorską metodę zwalczania haluksów. 9/10 z nich jednoznacznie potwierdza, że do wyleczenia bolesnych schorzeń potrzebowały mniej niż miesiąc. Nikogo już nie dziwi, że autorska, naturalna formuła Japońskiej ortopedki skrada coraz to więcej Europejskich serc. Czym jest i gdzie tkwi sekret jej popularności?
Jakie dolegliwości można wyleczyć w ciągu 2 dni?
To oczywiste, że do efektywnej walki ze szpecącymi znikształceniami stóp potrzeba czegoś więcej - prawdziwej broni, ktora w końcu będzie skuteczna niezaleźnie od stadium zaawansowania i rodzaju deformacji stóp. Poprawa stanu wizualnego jest istotna, ale tylko aktywna, intensywna rehabilitacja układu kostno-stawowego daje gwarancję trwałej likwidacji haluksów. Eksperyment naukowców z Japońskiego Centrum walki z bólem i rehabilitacji stóp w Osace udowodnił, że ich nowatorska formuła usuwa ból, stany zapalne, nagoniotki i obrzęki w zaledwie 48 godzin. Poprawiając ukrwienie tkanek, skutecznie wzmacnia mięśnie - a im lepsze usztywnienie stawów, tym prościej odzyskać piękne i zdrowe stopy bez koślawych paluchów.
Znając siłę i szybkość działania nowoczesnej metody, prościej zrozumieć, dlaczego coraz więcej kobiet wybiera domowe sposoby zwalczania haluksów bez konieczności użycia skalpela. Operacje są skuteczne, ale kosztują wiele tysięcy złotych i nierzadko pozostawiają blizny. W przeciwieństwie do metody Yoshidy, nie dają także możliwości utrwalenia efektów.
Ortopedzi nie mają złudzeń, że za sukcesem innowacyjnej kuracji stoi jeden, niespotykany element. To wysokozaawansowana, autorska szyna ortopedyczna stworzona przez doświadczonną podolożkę i zarazem rehabilitantantkę wielu zawodowych sportowcow, zdobyców medali olimpijskich – Kyōko Yokoshimę.
Tajemnica potężnej broni przeciw haluksom
„ Łącząc najbardziej zaawansowaną japońską technologię, doświadczenie wielu cenionych lekarzy, najwyższej jakości oddychające materiały i niespotykaną jak dotąd konstrukcją motoryczną, powstało absolutne arcydzieło medycyny. Specjalistyczna szyna przez całą dobę poprawia ukrwienie tkanek i przyspiesza odbudowę uszkodzonych naczyń, wskutek czego błyskawicznie usuwa stany zapalne, przywraca prawidłowe ułożenie kości oraz stabilizuje mięśnie i stawy. To jedyne dostępne na rynku urządzenie ortopedyczne o motorycznej konstrukcji, które umożliwia w sposób całkowice bezinwazyjny i trwały cofnięcie zniekształceń stóp w warunkach domowych.”Lek. Zbigniew Licavoli-Szymański, polsko-włoski chirurg ortopeda
Lek. Zbigniew Licavoli-Szymański, polsko-włoski chirurg ortopeda
Bezprecedensową przełomem okazała się biomechaniczna konstrukcja szyny dzięki której aparat idealnie dopasowuje się do każdego typu obuwia. Ruchoma konstrukcja pozwala nosić go wygodnie i bezpiecznie przez cały dzień, znacząco przyspieszając działanie kuracji.
Nie bez znaczenia jest fakt, że wielopłaszczyznowe działanie motorycznej szyny umożliwia zarówno leczenie poważnych schorzeń stawów i kości, jak i zapobieganie stanom zapalnym. Oznacza to, że bez konsultacji z lekarzem można pozbyć się niemal wszystkich dolegliwości stóp – haluksów, obrzęków, zwyrodnień, młotkowatości palcy, płaskostopia poprzecznego czy koślawych palców. Pomimo rekordowego tempa działania korektora, warto mieć świadomość, że nie wszyscy pozbędą się schorzeń w 3, 4 czy nawet 15 dni. Zdarza się, że w niektórych przypadkach osoby czekają na likwidację haluksów blisko 3-4 tygodnie. Czym to jest wywołane?
Warto zapobiegać, ale i leczyć
„Kyöko Uno równie skutecznie eliminuje bolesne obrzęki czy nagniotki, jak i poważne zwyrodnienia stawów oraz kości (haluksy). Aparat wyraźnie zmniejsza ból, łagodzi stany zapalne i przywraca prawidłowe, pierwotne ułożenie palców u stóp. Jednak na ostateczny efekt wpływa szereg indywidualnych predyspozycji. U osób ze sporą otyłością czy obciążonych genetycznie kuracja może wydłużyć się nawet o 3-4 tygodnie. Dlatego szybkość uzyskiwania konkretnych rezultatów choć może być różna, to już sam ostateczny efekt u wszystkich badanych jest zawsze równie satysfakcjonujący i pełen.”
prof. Kyōko Yokoshima, ortopedka i rehabilitantka, twórczyni innowacyjnej szyny korygującej
W kraju nad Wisłą wiele kobiet do dziś nie ma świadomości, że walka o zdrowe i piękne stopy może odbywać się w domowych warunkach, być prosta i szybka jak nigdy dotąd. Wciąż wzrostająca popularność metody Yokoshimy to bez wątpienie światło w tunelu, że wkrótce także w Polsce na stałe będziemy świadkami wielkiego przełomu w dziedzinie ortopedii stóp.
Specjaliści ostrzegają, że niestety na rynku pojawia się coraz więcej tanich podróbek, imitujących oryginalny korektor prof. Yokoshimy. Aparat Kyöko Uno ortopedzi rekomendują m.in ze względu na unikalną konstrukcję motoryczną wykonaną z najsolidniejszych, trudno dostępnych materiałów o właściwościach ortopedycznych. Możesz próbować znaleźć podobne urządzenie, pamiętaj jednak, że rezultaty mogą wówczas nie spełnić Twoich wszystich oczekiwań.