+436509272992
Polsce
 • Credit-online
 • Chile
 • Moldova
 • Europe24
 • Kyrgyzstan
 • Armenia
 • Egypt
 • Azərbaycan
 • Узбекистан
 • Europa
 • Pakistan
 • Красота и здоровье
 • Товары недели
 • Корневая категория
 • Топ Продаж
 • Polsce
 • Все группы товаров

Arthro Care kupić w Polscе, Warszawie

Information
Check the price
In stock
Description

Nadszedł kres ery bólu kolan, bioder i kręgosłupa!
Rewolucyjne odkrycie polskiego naukowca błyskawicznie likwiduje ból, zwalcza uciążliwe trzeszczenie stawów i przywraca 100% sprawność ruchową już w 4 tygodnie!products
Światowej sławy rehabilitanci, ortopedzi i reumatolodzy nie mają wątpliwości: ta autorska, innowacyjna metoda dosłownie „puści z torbami” producentów preparatów na bolące stawy. Odkrycie przez polskiego profesora metody biomolekularnej bazującej jedynie na naturalnych substancjach aktywnych to prawdziwy przełom w walce o zdrowe kolana, biodra, kręgosłup, szyję, łokcie i nadgarstki.

Innowacyjna, biomedyczna formuła działająca już na poziomie wewnątrztkankowym, przywróciła nadzieję na powrót do dawnej sprawności już niemal 15 tys. pacjentom, cierpiącym z powodu zwyrodnień (m.in. artrozy, osteoporozy czy przepukliny kręgosłupa), stanów zapalnych, bólu stawów czy dolegliwości po przebytych kontuzjach. W zaledwie 30 dni ponad 96% badanych pozbyło się bólów kolan, bioder, kręgosłupa, szyi i towarzyszących temu obrzęków oraz opuchlizny, a 98,7% osób zadeklarowało odzyskanie pełnej sprawności i płynności ruchów, takich jak w wieku 20 lat. A to wszystko bez konieczności obciążania wątroby tabletkami nafaszerowanymi chemią, długich godzin spędzonych w kolejkach do specjalistów czy ryzykownych zabiegów, które nie stanowią gwarancji poprawy stanu zdrowia.

Prof. Leszek Kozłowski (ekspert ds. inżynierii biomedycznej, reumatolog i naukowiec z ponad 25 – letnim doświadczeniem) nie mogąc już dłużej patrzeć na cierpienie swojej matki Heleny (71l.), postanowił wykorzystać wszystkie dostępne możliwości, aby wyleczyć ją z nasilających się bólów i zwyrodnień stawów kolanowych. Chciał, aby raz na zawsze zapomniała czym są: sztywność i strzykanie w kolanach, przewlekłe bóle, obrzęki, czy uczucie tarcia i trzeszczenia w stawach. Postawił sobie jeden cel: przywrócić jej pełną sprawność i swobodę ruchów. Trwające ponad rok intensywne badania i testy laboratoryjne zakończyły się powstaniem naturalnej i w pełni bezpiecznej formuły biomolekularnej, która błyskawicznie likwiduje bóle kolan, kręgosłupa czy bioder, odbudowuje i regeneruje stawy, eliminuje stany zapalne, bóle i sztywność mięśni oraz nawet długoletnie zwyrodnienia. W rezultacie przywraca pełną sprawność fizyczną w niecałe 4 tygodnie. To swoisty przełom w światowej ortopedii, który już doceniają cenieni specjaliści z wielu ośrodków badawczych.

Branżowe czasopisma lekarskie nadały tej metodzie miano „wielkiej rewolucji w walce z bólem stawów kolanowych, biodrowych, szyi oraz kręgosłupa”. Profesor Kozłowski za swoje osiągnięcie został nominowany do Nagrody Nobla w dziedzinie medycyny.

Powszechnie znane chemiczne preparaty na stawy to strata czasu i „maszynka do robienia pieniędzy”!
Te słowa potwierdza ponad 15 720 osób, które po latach trucia się chemicznymi tabletkami i stosowania nieskutecznych, powodujących reakcje alergiczne klejących maści, w końcu wypróbowały nową biomolekularną formułę prof. Kozłowskiego. W przeciwieństwie do innych metod nie tylko łagodzi ona ból, ale uderzając w źródło problemu, odbudowuje mechanizm działania elementów układu kostno-stawowego. Postanowiliśmy przyjrzeć się bliżej temu, jak naprawdę oddziałują na nasz organizm tzw. maści i tabletki „przeciwbólowe”. Poniżej przedstawiamy największe wady tych nieskutecznych produktów dostępnych na rynku:

• Doprowadzają organizm do ruiny
Przy produkcji tabletek przeciwbólowych na stawy używa się ton sztucznych, chemicznych składników, mających katastrofalny wpływ na nasz organizm. Nie jest on w stanie ich przyswoić, przez co zamiast działać leczniczo, powodują dysfunkcję wielu narządów, m.in. niszczą układ trawienny, obciążają nerki, wątrobę i żołądek oraz podrażniają jelita. Mogą całkowicie zrujnować wątrobę doprowadzając ją do takiego stanu jak u wieloletniego alkoholika. Działają „w ukryciu” przez co nawet nie zdajemy sobie sprawy do jakiego stanu doprowadzają nasz organizm – o skutkach ubocznych dowiadujemy się, gdy jest już za późno.

• Nie leczą, dają fałszywe złudzenie poczucia ulgi
Tabletki przeciwbólowe nie eliminują źródła bólu, a jedynie oszukują nasz organizm wywołując pozory pozbycia się problemu. Ukojenie przychodzi tylko na chwilę – mija wraz z końcem czasu działania tabletki. Aby pozbyć się bólu na dłużej, jesteśmy zmuszeni do brania ich prawie bez przerwy, nawet po 8-10 na dobę. Powoduje to ogromne obciążenie dla organizmu, po cichu doprowadzając go do ruiny. Maści natomiast działają powierzchownie, nie będąc w stanie wniknąć w głąb tkanek kostnych i jedynie podrażniają skórę, doprowadzając do jej oparzeń czy reakcji alergicznych. Podsumowując, żadne środki przeciwbólowe czy maści nie są w stanie wyeliminować schorzenia u źródła, a tym samym przestawić organizm w tryb walki ze zwyrodnieniem stawów.

• Są bezsensownym wydatkiem
Skoro ogólnodostępne, chemiczne tabletki i maści są wyniszczające dla naszego zdrowia i nie przynoszą żadnych pozytywnych efektów, to czy warto kupować je i wyrzucać pieniądze w błoto? Każdego miesiąca wydajemy horrendalne sumy na nieskuteczne leki, a zamiast tego moglibyśmy przeznaczyć zaoszczędzone pieniądze np. na nowy telewizor lub wymarzony urlop. To logiczne, że nie ma sensu inwestować w coś, co nam nie pomaga, a najczęściej nawet szkodzi.

To właśnie dlatego autorska formuła biomolekularna prof. Kozłowskiego to istna rewolucja w świecie ortopedii i reumatologii
W przeciwieństwie do tabletek wytwarzanych z chemicznych substancji obciążających nasz organizm, metoda prof. Kozłowskiego jest całkowicie bezpieczna i opiera się w 100% na substancjach aktywnych pochodzenia naturalnego, które działają już na poziomie nanokomórkowym. Innowacyjna, biomedyczna formuła nie powoduje żadnych, nawet najmniejszych skutków ubocznych. Zawarte w niej składniki są całkowicie nieszkodliwe dla zdrowia. Kuracja przynosi natychmiastowe, niespotykane dotąd efekty. Dzięki specjalnej syntezie chemicznej, wykazuje nawet 7-krotnie silniejsze działanie regeneracyjne niż inne metody zwalczania bólów kostno-stawowych. Ta nowatorska formuła biomolekularna jest połączeniem najnowszych osiągnięć z zakresu reumatologii, ortopedii i biologii molekularnej. Regularne stosowanie tej metody gwarantuje powrót do pełnej sprawności ruchowej wszystkim, niezależnie od wieku, płci i stadium zaawansowania zmian zwyrodnieniowych. Kuracja jest skuteczna nawet w przypadku osób, które cierpią na przewlekłe reumatoidalne zapalenie stawów, po kontuzjach i przeciążeniach, a także tych, których stawy uległy degradacji.

Teraz również Ty możesz odzyskać 100% sprawność ruchową oraz bezpowrotnie wyeliminować nawet chroniczny ból
Substancje aktywne zawarte w mojej autorskiej formule natychmiast wnikają w chore tkanki, likwidując ból, opuchliznę oraz stany zapalne. Badania przeprowadzone przez cenionych ekspertów ze szwedzkiego ośrodka badawczego w Sztokholmie na grupie 612 osób w przedziale wiekowym 21-95 lat wykazały, że formuła biomolekularna pozwala na całkowitą regenerację stawów już po kilku dniach stosowania. Biomedyczna kuracja likwiduje bóle reumatyczne, uwalnia się od bólu i kręgosłupa, a także usuwa skurcze i drętwienie mięśni. Metoda prof. Kozłowskiego jest całkowicie naturalna i w 100% bezpieczna dla zdrowia. Pozwala na osiągnięcie rewelacyjnych rezultatów już w niecałe 4 tygodnie, bez trucia się niebezpiecznymi substancjami chemicznymi czy stosowania podrażniających skórę żelów czy maści. W mgnieniu oka likwiduje ból stawów, eliminuje stany zapalne i zwyrodnienia, odbudowuje tkankę chrzęstną w kolanach (zwiększając produkcję mazi stawowej nawet o 200%), łokciach, biodrach, kręgosłupie, a nawet w nadgarstkach.

Skuteczność potwierdzona licznymi badaniami
Aż 98,8 % badanych zadeklarowało, że już w pierwszych godzinach stosowania kuracji prof. Kozłowskiego dokuczliwy ból stopniowo malał, aż do całkowitego ustąpienia. 9/10 osób pozbyło się uciążliwego strzykania i sztywności stawów zaledwie po 3 dniach od 1. zastosowania. Już na tym etapie uczestnicy testów odczuli znaczną poprawę jakości życia, a codzienne czynności takie jak wchodzenie po schodach, noszenie ciężkich zakupów czy jazda na rowerze, przestały sprawiać im trudności. W kolejnych dniach obrzęki i opuchlizna stawów ustąpiły, a chrząstka stawowa zregenerowała się o 94%. Metoda prof. Kozłowskiego stymuluje proces produkcji mazi stawowej, przyspiesza wytwarzanie się białka tkanki łącznej (kolagenu) nawet 4-krotnie, co zwiększa siłę mięśni podporowych nawet o 78%. Dzięki temu, osoby biorące udział w badaniu osiągnęły spektakularne rezultaty – zwalczyły ból, zlikwidowały obrzęki, sztywność i stany zapalne, a także cofnęły zmiany zwyrodnieniowe oraz zregenerowały stawy i kręgosłup po urazach. Nowatorska formuła naprawia pęknięcia, ubytki i uszkodzenia na powierzchni chrząstki stawowej oraz zwiększa poślizgowość płynu wypełniającego przestrzenie między kośćmi, a dzięki temu likwidować ból oraz sztywność stawów. Ale to jeszcze nie wszystko!

Po 30 dniach kuracji wszyscy badani zgodnie przyznali, że powrócili do młodzieńczej sprawności ruchowej. Teraz znów mogą chodzić, jeździć na rowerze, biegać, schylać się i poruszać bez bólu i strzykania w kościach, zupełnie jakby mieli po 20 lat! Ponadto, formuła uderza w źródło schorzenia, odżywia chondrocyty i inicjuje proces samoodbudowy uszkodzonych tkanek.

Efekty stosowania kuracji nie pozostawiają wątpliwości