+436509272992
Polsce
 • Credit-online
 • Chile
 • Moldova
 • Europe24
 • Kyrgyzstan
 • Armenia
 • Egypt
 • Azərbaycan
 • Узбекистан
 • Europa
 • Pakistan
 • Красота и здоровье
 • Товары недели
 • Корневая категория
 • Топ Продаж
 • Polsce
 • Все группы товаров

Opticren kupić w Polscе, Warszawie

Information
Check the price
In stock
Description

Opticren для улучшения зрения купить на официальном сайте в Польше, Варшава скидка 50%
Opticren для улучшения зрения купить в Польше, Варшава
Opticren купить в Польше, Варшава
Opticren Коррекция глаз не выходя из дома купить в Польше, Варшаве

Корреспондент: «В чем суть идеи Марчина? Ведь она помогает восстановить зрение в любом возрасте?»
Идея Марчина - это новый подход к лечению зрения, даже в случае наследственных заболеваний. Для специалистов не секрет, что все фармацевтические препараты сегодня могут помочь только на начальных этапах. Более того, часто недобросовестные врачи подходят к такому подходу, что на первых порах пациенту назначают множество лекарств, что лишь отсрочивает неизбежное. А когда наступает момент, когда человек практически перестает видеть - его сразу отправляют на операцию.

Для них это просто бизнес - пациента лечить никто не собирается.

Nasi naukowcy jeszcze na początku lat 2000 zdali sobie sprawę, że 90% problemów ze wzrokiem występuje tylko z jednego powodu - niewystarczającego zaopatrzenia gałki ocznej w krew, która odżywia soczewki, twardówkę i rogówkę niezbędnymi substancjami. A jeśli wyeliminujemy tą pierwotną przyczynę, możemy prawie całkowicie zrezygnować z kosztownych operacji.

Pomysł Marcina pomaga regulować prawidłowy dopływ krwi do całego aparatu wzrokowego człowieka. Pozwala to całkowicie wyeliminować ryzyko utraty wzroku na początkowym etapie choroby. Ale z pewnością nie wystarczy, aby wyleczyć ciężkie etapy, jeśli chodzi o całkowitą ślepotę. Właśnie dlatego potrzebne były wysiłki tak dużej liczby lekarzy i specjalistów medycznych, aby opracować skuteczny sposób na przywrócenie wzroku każdego pacjenta.

Korespondent: „Uważa się jednak, że nie można przywrócić wzroku bez operacji, zwłaszcza po 40 roku życia”

To nie prawda. To tylko chęć dużych koncernów farmaceutycznych do dodatkowego zarobku. Każdy układ organizmu może się zregenerować, wystarczy mu pomóc i usunąć procesy zapalne, zwiększyć krążenie krwi i przyspieszyć usuwanie martwych komórek i toksyn.

Korespondent: „A jak wcześniej leczono problemy ze wzrokiem? W aptekach jest mnóstwo leków o takim przeznaczeniu.”

Faktem jest, że tych leków jest mnóstwo. Ale wszystkie opierają się na zasadzie opisanej na samym początku wywiadu. Te leki tylko łagodzą objawy - to wszystko, co mogą zrobić. Przez krótki czas wzrok staje się lepszy. Ale ogólnie rzecz biorąc, częściej mają negatywny wpływ na wzrok niż pozytywny. Tutaj Marcin miał absolutną rację. Jeśli spojrzyć na formuły leków w aptekach, każdy specjalista zrozumie, że można je przyjmować tylko w ostateczności.

Korespondent: "Jaka jest różnica od leku Pana? Okazuje się, że pomaga całkowicie przywrócić wzrok?"

Głównym celem leku jest tworzenie nowej tkanki zamiast regeneracji uszkodzonej i przywrócenie dopływu krwi do oka. Już jedna dawka wystarcza do aktywacji ponad 930 000 komórek, które są bezpośrednio zaangażowane w proces przywracania wzroku. I tak przez cała kurację. To jest podstawowa zasada leczenia.

Podeszliśmy do tej kwestii dość nietypowo. Nasz lek to nie jest kolejny układ formuł chemicznych. To unikalne połączenie wysoce skoncentrowanych ekstraktów roślinnych. Dzięki temu jest skuteczny i bezpieczny dla organizmu.

Już po 1-2 dniach od rozpoczęcia kuracji wzrok zaczyna się poprawiać. Obraz staje się ostrzejszy, znika zaczerwienienie i stany zapalne. Następuje regeneracja komórek, a wzrok powraca w nawet najbardziej złożonych przypadkach. Ponadto w przeciwieństwie do innych leków, składniki Opticren korzystnie wpływają na małe naczynia gałki ocznej.

Korespondent: „Czy Państwa lek również będzie dostępny w aptekach? Ile to będzie kosztować?”

Wie Pan, że gdy tylko stało się jasne, że naprawdę mamy coś wartościowego, farmaceuci zaatakowali nas na wszystkich frontach. Marcinowi też początkowo zaoferowali sprzedaż jego formuły. Wcale nie do rozpoczęcia produkcji leku. Przeciwnie, aby zapobiec temu. Leczenie wzroku w naszych czasach jest największą niszą na świecie na rynku farmaceutycznym. W samych Stanach Zjednoczonych sprzedawane są leki na wartość miliardów dolarów. Nasz środek może radykalnie zmienić sytuację jako. W końcu nikt nie będzie wydawał pieniędzy co miesiąc na stare leki, a tym bardziej na kosztowną operację i laserową korektę, kiedy będzie miał możliwość raz wziąć kurs "Opticren" i na zawsze prywrócić wzrok w każdym wieku.

Sieci apteczne są partnerami ściśle współpracujących z nimi firm farmaceutycznych. I naturalnie zależy im na sprzedaży leków. Nie chcą nawet słyszeć o nas w naszym rozwoju. Pomimo tego, że obecnie jest to jedyna oficjalnie zalecana przez Centrum nauki o zdrowiu terapia chorób wzroku i zapobieganie powikłaniom w postaci całkowitej ślepoty.

Korespondent: "Tak więc, a jeśli w aptekach nie będzie sprzedawany lek, to jak go zdobyć?"

Zdecydowaliśmy, że jeśli zwykłe apteki nawet nie chcą o nas słyszeć, możemy się bez nich obejść. I ustanowiliśmy bezpośrednią dystrybucję "Opticren". Bez pośrednika w postaci apteki komercyjnej. Omówiliśmy kilka opcji i zdecydowaliśmy się na najbardziej skuteczną. Osoba, która chce otrzymać lek, składa zamówienie przez naszą stronę internetową, po czym kontaktujemy się z nią i wysyłamy lek. Na zamówienie Centrum nauki o zdrowiu apteka internetowa została już utworzona i działa. Prawie wszyscy mają teraz Internet. I każdy może złożyć zamówienie.

Każdy, kto złoży zamówienie do 4 czerwca 2020 do 23:59 (włącznie), otrzyma opakowanie "Opticren" 50% zniżki. To jest nasze wspólne działanie z Ministerstwem Zdrowia w celu zwrócenia uwagi ludzi na lek. Mamy nadzieję, że efekt "poczty pantoflowej" zadziała i każda wyleczona osoba poleci lek swoim znajomym.

Korespondent: " A ile będzie kosztować lek dla wszystkich innych?"

Koszt produkcji produktu wynosi około 100 euro za opakowanie. Teraz udało nam się uzgodnić z kierownictwem Centrum nauki o zdrowiu, że zrekompensują cały koszt. Na szczęście na górze rozumieją znaczenie udostępniania takiego leku całej populacji kraju, a nie tylko pojedynczym osobom. W zamian zobowiązaliśmy się nie sprzedawać formuły za granicą i nie wysyłać produktu na eksport, dystrybuując go tylko na terenie Unii Europejskiej.