+436509272992
Polsce
 • Credit-online
 • Chile
 • Moldova
 • Europe24
 • Kyrgyzstan
 • Armenia
 • Egypt
 • Azərbaycan
 • Узбекистан
 • Europa
 • Pakistan
 • Красота и здоровье
 • Товары недели
 • Корневая категория
 • Топ Продаж
 • Polsce
 • Все группы товаров

Krem Fungolock kupić w Polscе, Warszawie

Information
Check the price
In stock
Description

Krem Fungolock kupić na oficjalnej stronie w Polscе, Warszawie 50% zniżki
Krem Fungolock kupić w Polscе, Warszawie 50% zniżki

Tybetańskie praktyki w leczeniu grzybicy paznokci
Legendy o skuteczności medycyny tybetańskiej krążyły oddawna. Jej odkrycia w dziedzinie uzdrawiania są naprawdę wyjątkowe i zasadniczo różnią się od praktyk innych kultur. Kompozycje leków są różnorodne i zaskakują nieoczekiwaną kombinacją, ponadto wszystko, co powstaje w ramach medycyny tybetańskiej, jest całkowicie naturalne. Dotyczy to również leków przeciwgrzybiczych. Przy całej różnorodności tej choroby, praktyki tybetańskie skutecznie radzą sobie z każdym rodzajem grzybicy paznokci.

Rodzaje grzybicy paznokci

Istnieją 4 główne rodzaje grzybicy paznokci:

W zależności od gatunku grzybicę infekcja dzieli się na 4 grupy:

Dystalna lub dystalno-boczna grzybica paznokci - to najczęstszy rodzaj grzybicy paznokci. Z krawędzi płytki paznokcia grzybica przenika pod łożysko paznokcia, w związku z czym paznokieć zmienia kolor, zaczyna się kruszyć i staje się cieńszy.

Proksymalna podpaznokciowa grzybica paznokci - to rzadki rodzaj grzybicy paznokci. Zakażenie następuje od strony oskórka, a następnie przenosi się do dolnej części paznokcia. W tym przypadku biała plamka z dolnej części paznokcia rozprzestrzenia się na cały paznokieć.

Powierzchowna biała grzybica paznokci - przejawia się w postaci białych plam, pasków na płytce paznokcia, które przechodzą od tylnej części paznokcia do wolnej krawędzi. Z czasem powiększają się, rosną i stają się żółte.

Totalna dystroficzna grzybica paznokci niszczy całą płytkę paznokcia, podczas czego paznokieć staje się bardzo gruby, zmienia kolor i kształt.

Leczenie grzybicy paznokci w Tybecie

Zakażenie grzybicze - niezwykle uporczywa choroba wymagająca długotrwałego intensywnego leczenia. Tradycyjne maści i kremy, których działanie nie trwa dłużej niż 10-15 minut po całkowitym wchłonięciu, mogą opóźnić proces leczenia o miesiące, nie niszcząc w końcu wirusa. W Tybecie w walce z grzybicą paznokci od wielu stuleci stosuje się podejście kompleksowe. Kompresy nasączone mieszaniną roślin leczniczych są przez cały miesiąc noszone przez pacjenta, po czym wirus grzyba paznokci całkowicie znika.

W naszym czasie niektóre produkty medycyny tybetańskiej są z powodzeniem eksportowane na cały świat. Wśród nich są i leki przeciwgrzybicze. FungoLock - to naturalny lek oparty na tybetańskich praktykach w leczeniu grzybicy paznokci. Żel w pełni odtwarza starożytną metodę leczenia grzybicy, będąc jej nowoczesną kopią. Formuła stosowana od wieków przez tybetańskich mnichów nie została zmieniona w leku FungoLock i jest stosowana w oryginalnej formie.

Udowodniono klinicznie, że leki medycyny tybetańskiej są 5 razy bardziej skuteczni w leczeniu grzybicy niż jakikolwiek inny tradycyjny lek.

Żel FungoLock ma 100% naturalny skład i obejmuje:
1)Koncentrat żywokostu - to naturalny atibiotyk o działaniu przeciwgrzybiczym i zapewniającym gojenie się ran.
2)Ekstrakt z Lapacho, który wzmacnia układ immunologiczny, poprawia krążenie krwi, łagodzi proces zapalny.
3)Ekstrakt z grzyba reishi przyspiesza proces gojenia się tkanek, usprawnia proces regeneracji komórek.
4)Mleczko pszczele działa zmiękczająco, łagodzi skórę, leczy pęknięcia skórne.
5)Ekstrakt z granatu szybko łagodzi swędzenie i ból.
6)Koncentrat bergenii poprawia elastyczność skóry, przywraca równowagę wodną komórek skóry, zmiękcza skórę.

Grzybica paznokci jest jedną z najbardziej ospałych chorób, których rozwój zwykle pozostaje niezauważony. Jednak nieuwaga do własnego zdrowia często ma najbardziej nieprzyjemne konsekwencje. Ponad 70% osób zarażonych wirusem i nieleczących choroby traci paznokcie całkowicie lub częściowo. Dbaj o siebie i bądź zdrowy!

Dzisiaj w walce z grzybicą stóp żel FungoLock - jest jednym z najbardziej skutecznych leków. Różnica polega na tym, że oprócz samych objawów grzybicy ma natychmiastowy kompleksowy efekt terapeutyczny w obu obszarach problemowych (stopa i paznokcie). Żel FungoLock ma silne działanie przeciwzapalne, przeciwdrobnoustrojowe i lecznicze, wzmacnia układ immunologiczny. Ostatnio zacząłem polecać go moim pacjentom zarówno do leczenia, jak i zapobiegania grzybicy stóp, i już otrzymuję pozytywne recenzje na ten temat.

K.Pazura
Doktor medycyny, mikolog. Doświadczenie: 12 lat
CHCESZ WYLECZYĆ GRZYBICĘ?
194 komentarze

Marysia Wierniak 40 lat
Moja mama około pięciu lat ma ten sam problem - grzybicę na stopach. To jakaś masakra - jej stopy ciągle się mokrzą i swędzą, a paznokcie bardzo się kruszą.Jak tylko nie próbowała go leczyć - próbowała wszelkiego rodzaju żele i kremy, kąpiele dla stóp z sodą, solą, nawet z octem, próbowała różne środki ludowe i nic… Nie wiem co robić
trzy godziny temu | Zostaw komentarz

Andrzej Tatarczak 45 lat
Służyłem w wojsku, co drugi żołnierz miał grzybicy skórnej (między palcami). Trzymałem się przez rok, ale potem też zaraziłem się. Ponieważ choroba wykazywała oznaki epidemii, oddano nam rozkaz „aby wszyscy biegali przez poranną rosę” Biegac nie potrafiłem, ale mówili, że to pomaga. Mojej grzybicy właśnie „wypaliłem”. Kilka razy (5-6) oblewałem stopy naftą lotniczą. Przypomniałem sobie o nim dwa miesiące później, to nic nie było - czysta stopa!
trzy godziny temu | Zostaw komentarz

Karol Bijosz 38 lat
wciąż może i kwas siarkowy na nogi wylać!?? Więc co, skóra się odklei, ale grzybicy nie będzie!
trzy godziny temu | Zostaw komentarz

Leszek Jasiolski 44 lata
Lekarz przepisał mi FungoLock, wcześniej przez wiele lat było tak, że grzybicę leczyłem, przez pewien czas wszystko było spokojne, potem znowu ta grzybica się wrócała. 4 zgubione paznokcie... zostałem wyleczony żelem prawie 2 lata temu i do tej pory wszystko dobrze, grzybicy nie ma, więc mogę go polecić, świetna rzecz!

dwie godziny temu | Zostaw komentarz

Jurek Pietriusz 50 lat
i gdzie można ten FungoLock kupić?
dwie godziny temu | Zostaw komentarz

Marek Niedzwiecki 44 lata
lepiej na stronie oficjalnej, wydaje się, że nigdzie indziej nie są sprzedawane
dwie godziny temu | Zostaw komentarz

Sara Moniuszko 42 lata
Zawsze trudno jest leczyć grzybicę, więc musisz pamiętać o higienie, myśleć nie tylko o sobie, ale także o tym, że inne osoby też mogą zostać zainfekowane. Widocznie zaraziłam się od kogoś na wakacjach. Albo pokój był słabo posprzątany, albo grzybica była gdzieś w piasku. Na szczęście mój mąż szybko przekonał mnie, żebym poszła do dermatologa. Mam problemy z wątrobą, nie chciałam brać tabletek, wtedy lekarz powiedział, że spróbujemy FungoLock. Niszczy infekcje grzybicze bez szkody dla wątroby. A jeśli to działać nie będzie, to wtedy tablety. Bardzo starałam się przestrzegać wszystkich zasad, regularnie używałam żelu, i grzybica zniknęła. Po 3 miesiącach wyrosły zdrowe piękne paznokcie. Dobry lekar, bardzo mu dziękuję.

dwie godziny temu | Zostaw komentarz

Wiesław Kołomarz 52 lata
Latem ponownie odwiedziłem Suifenghe i zaszedłem do apteki, ponieważ w tej części Chin problemów językowych nie mam, kupiłem tam lek na grzybicę paznokci. Najpierw spryskasz czyste palce, następnie bawełnianym wacikiem przykrywasz paznokieć kremem i klepiesz go plastrem, wszystko jest w konplekcie. Po chyba 2-3 miesiącach zaczęły rosnąć zdrowe paznokcie. Dobry lek, ale żel, o którym tutaj napisano, jeszcze wygodniej, w medycynie tybetańskiej wiele doskonałych lekarstw. Bądźcie zdrowi, nie chodzicie na boso po plaży publicznej.
godzinę temu | Zostaw komentarz

Jacek Piekarek 36 lat
Moja babcia jest ciągle dręczona grzybicą na stopach, leczy środkami ludowymi, ale to mało przydatne, już pozostała jej połowa paznokci, muszę chyba dać jej ten żel
godzinę temu | Zostaw komentarz

Klaudia Machaniek 45 lat
Medycyna tybetańska jest cudem! Sama tego doświadczyłam, wyleczyłam oskrzela i płuca, teraz oddycham swobodnie! Dobrze, że teraz nie musimy jechać do Tybetu po leki, ich eksportują i są dostępne dla wszystkich!!!!
godzinę temu | Zostaw komentarz

Krzysztof Loicki 39 lat
Prawie zamówiłem, czekam:)
54 minuty temu | Zostaw komentarz

Tomasz Tarkowski 47 lat
Przepisano mi żelFungoLock w szpitalu. Miałem przewlekłą grzybicę na paznokciach i skórze stóp, silny zapach. Lekarz powiedział, że jest znacznie lepszy niż tablety, ponieważ nie uszkadza wątroby i działa szybciej - leczenie nie jest przerywane. Każdego wieczoru wcierałem żel, moje stopy przestały swędzieć po kilku dniach, zapach również szybko minął, a po 1,5 tygodniach zauważyłem, że paznokcie zaczęły się trochę „zmieniać”. Po miesiącu grzybica zniknęła całkowicie. Najciekawsze jest to, że minął prawie rok i od tego czasu nawrotów grzybicy nie ma.

51 minut temu | Zostaw komentarz

Maria Bemowska 45 lat
istnieje opinia, że grzybicę należy leczyć za pomocą tabletek. BZDURY!!!! próbowałem kilka razy pić różne tablety, BEZ WYNIKU!!! grzybicę należy leczyć tylko lokalnie, na określonej części ciała, w tabletkach zastosowania nie ma, tylko wątrobę uszkodzicie, sama sprawdziłam!!!!
50 minut temu | Zostaw komentarz

Zdenek Baranek 54 lata
Wie ktoś, ten żel (FungoLock) dostarczany jest tylko w Polsku lub w innych krajach też?
49 minut temu | Zostaw komentarz

Marta Kapliewska 50 lat
Dzięki za publikację, mogę podać jeszcze inny przepis. Namoczyć paznokcie w organicznym srebrze, a następnie je spiłować, również dobra opcja
44 minuty temu | Zostaw komentarz

Marius Dziekarski 38 lat
Zdenek, do innych krajów FungoLock z oficjalnej strony również może być dostawa. Wczoraj zamówiłem do Wilna.
41 minut temu | Zostaw komentarz

Helena Bagrowska 43 lata
co za wspaniały lek, a co najważniejsze - wygodny i szybki do leczenia! Zamówię też dla męża, ma grzybicę - odwieczny problem
39 minut temu | Zostaw komentarz

Bogdan Mirowski 57 lat
Walczę z grzybicą od pięciu lat. Wydałem około 5000 zł. I przegrywam. Próbowałem wszystko. Powiedzcie mi, co naprawdę może pomoc?
34 minuty temu | Zostaw komentarz

Jakub Wiatralski 34 lata
Dobry artykuł. Najlepsze lekarstwo na grzybicę — to FungoLock! Pomógł!!! jest niedrogi. Stosowanie jest proste, miesięczny kurs i twoje stopy znów są zdrowe, paznokcie oczywiście rosną dłużej, ale po leczeniu musisz tylko trochę poczekać, aż urosną. Powodzenia wszystkim! 18 lat to u mnie było, Dlaczego lekarz nie polecił mi tego żelu w klinikach, nie wiem... Przypadkowo się o nich dowiedziałem, ale oni naprawdę leczą!