+436509272992
Products with worldwide delivery
 • Credit-online
 • Chile
 • Moldova
 • Europe24
 • Kyrgyzstan
 • Armenia
 • Egypt
 • Azərbaycan
 • Узбекистан
 • Europa
 • Pakistan
 • Красота и здоровье
 • Товары недели
 • Корневая категория
 • Топ Продаж
 • Products with worldwide delivery
 • Все группы товаров

Keto Light + koupit na oficiálním webu v České republice, Praha

Information
Check the price
In stock
Description

Keto Light + blej në faqen zyrtare në shqipëri
Keto Light + купувайте на официалния уебсайт в България, София
Keto Light + vásárolni a hivatalos weboldalon, Budapest
Keto Light + αγοράστε στον επίσημο ιστότοπο στην Ελλάδα
Keto Light + comprar en el sitio web oficial en España, Madrid
Keto Light + comprare sul sito ufficiale in Italia, Milano
Keto Light + αγοράστε στον επίσημο ιστότοπο Κύπρος, Λευκωσία
Keto Light + pirkt oficiālajā mājaslapā Latvija, Rīga
Keto Light + pirkti oficialiame tinklalapyje Lietuva, Vilnius
Keto Light + kupić na oficjalnej stronie w Polscе, Warszawie
Keto Light + comprar no site oficial em Portugal, Lisboa
Keto Light + cumpărați pe site-ul oficial din România, București
Keto Light + kúpiť na oficiálnej stránke Slovensko, Bratislava
Keto Light + kupite na uradni spletni strani Slovenija, Ljubljana
Keto Light + kupiti na službenoj web stranici Hrvatska, Zagreb
Keto Light + koupit na oficiálním webu v České republice, Praha
Keto Light + osta ametlikul veebisaidil Eesti, Tallinn

JOAQUIN PHOENIX OVLIVŇUJE VEŠKEROU TRANSFORMACI ŘEZACÍHO TĚLA PRO ROL JOKERA
Fanoušci kritizují Joaquin Phoenix za ztrátu více než 22 kg za 3 měsíce za jeho roli v novém filmu Joker. Joaquin se nakonec rozhodl všechno říct a vysvětlit.
CNN Joaquin Phoenix nikdy předtím nebyl tak tenký. Herec ztratil 22 kg za tři měsíce za hlavní roli v novém filmu " Joker".
44 letý herec a producent zhubli tak rychle, že ho fanoušci a bulváři obvinili z hladovění a přemýšleli, zda je taková podvýživa oprávněná. I filmový štáb se začal obávat fyzického a psychického zdraví Joaquina poté, co dosáhl tak ostré proměny těla v rekordním čase.
Když byl herec unavený spekulacemi, přišel na show Jimmy Fallona, aby řekl, jak dokázal ztratit 22 kg za 3 měsíce, a také vysvětlit, proč je jeho metoda hubnutí jednou z nejbezpečnějších a nejškodlivějších pro tělo.
V včerejší show Jimmy Fallona Joaquin Phoenix řekl publiku, že dieta keto mu pomohla ztratit 22 kg za 3 měsíce. Phoenix také vysvětlil, proč hollywoodští odborníci radí každému, kdo chce rychle zhubnout, vzít keto aktivátory.

Pro naše čtenáře vám řekneme klíčové body tohoto čísla.

Jimmy: Vítejte v show! A rád bych vám poděkoval za to, že jste si našli čas ve svém nabitém programu. Opravdu vypadáte štíhlejší!

Joaquin: Děkuji! Abych byl upřímný, cítím se skvěle. Vím, že ve filmech vypadám velmi řídce, ale cítím se skvěle jako nikdy předtím. A já chci hned říci, že bych bez podpory svých fanoušků a příbuzných nic se nestalo.

Jimmy: Jen umíráme na zvědavost - vy jste měli jen pár měsíců, abyste ztratili více než 22 kg pro rol Jokera. Pro většinu lidí by to vyžadovalo roky přísné stravy a cvičení. Máte co říct lidem, kteří vás obviňují z podpory poruch příjmu potravy?

Joaquin: Chápu, proč byli někteří fanoušci naštvaní a mluvili o tom negativně. Nikdy jsem neměl v úmyslu ospravedlnit poruchy příjmu potravy. Chtěl bych také poděkovat celé posádce za obavy z mého zdraví. Přesto jsem tu, abych vše vyjasnil. Nemám poruchu příjmu potravy.

Když jsem dostal rol, neměl jsem v plánu zhubnout. Kromě toho mám velmi nabitý program. Poslední věc, kterou bych chtěl, je vyhledávat se a sportovat každý den. Potřeboval jsem přijít na to, jak ztratit 22 kg za 3 měsíce, aniž bych se odchýlil od obvyklého rytmu života.

Inspiroval mě zkušenost Christian Bale, který dokázal ztratit 27 kg za svou roli ve filmu „Inženýr“. Dokázal to bezpečným a neškodným způsobem. Tak jsem se zeptal Christiana, jak to udělal. Řekl mi o přírodních doplňcích Keto.

Jimmy: Keto? Myslíš ketózu? V této věci máme několik otázek. Ale přesto nám řekněte o své zkušenosti. Myslel jsem, že dostat se do stavu ketózy trvá hodně času, a proto musíte změnit svůj jídelníček.

Joaquin: Ve skutečnosti ne, není moc času. Pokud je pro vás pár měsíců hodně. Stále jsem potřeboval zhubnout. Protože během mého ročního vyšetření mi můj lékař řekl, že kvůli své váze mám riziko mít cukrovky.

V tu chvíli jsem si uvědomil, že potřebuji zhubnout. Zeptal jsem se svých přátel na stravu a cvičení. Zkusil jsem to, ale skončil jsem téměř okamžitě. Nefungovali, protože trávím spoustu času s Rooney Marou a neustále působím ve filmech pro nové projekty. Na rozdíl od jiných herců nemám na trénink několik hodin denně.

Proto jsem mluvil s Christianem Balem a on mi poradil nový nástroj pro hubnutí. Řekl, že by to mělo být několikrát denně, a to je vše! Ve skutečnosti tento nástroj „klamá“ naše tělo a způsobuje, že spaluje tuk místo nezbytných sacharidů k výrobě energie. Díky tomu ztratíte nadbytečný tuk, ale zároveň ušetříte hmotu bílkovin a svalů.

I když se jedná o prášek rozpustný ve vodě, aktivuje vrozenou schopnost těla spalovat tuky a urychlujehubnutí. A nejlepší je, že jsem se vůbec necítil hlad a měl jsem posedlost jídlem, takže jsem mohl rychle ztratit na váze roli Jokera.