+436509272992
Polsce
 • Credit-online
 • Chile
 • Moldova
 • Europe24
 • Kyrgyzstan
 • Armenia
 • Egypt
 • Azərbaycan
 • Узбекистан
 • Europa
 • Pakistan
 • Красота и здоровье
 • Товары недели
 • Корневая категория
 • Топ Продаж
 • Polsce
 • Все группы товаров

Lady Goya - plastry kupić na oficjalnej stronie w Polscе, Warszawie

Information
Check the price
In stock
Description

Lady Goya - plastry odchudzające kupić na oficjalnej stronie w Polscе, Warszawie
Lady Goya - plastry kupić na oficjalnej stronie w Polscе, Warszawie
Kup Lady Goya plastry odchudzające Oficjalna Strona w Polscе, Warszawie
Lady Goya plastry odchudzające kup w aptece, Polska Warszawa

Fotografia przedstawia partie brzucha, ud i pośladków u osoby, która przed kuracją Lady Goyą zmagała się ze szpecącym cellulitem. Po zastosowaniu 30–dniowej kuracji, powiększone grudki tłuszczu znikają bezpowrotnie. Komórki tłuszczowe przestają uciskać naczynia krwionośne i limfatyczne znajdujące się w ich pobliżu.
DNIAMI I NOCAMI CHUDNIJ Z LADY GOYĄ
Plastry na odchudzanie Lady Goya to rewolucyjne odkrycie bazujące na systemie transdermalnym. Co to oznacza? W pełni naturalne, aktywne substancje uwalniają się systematycznie, dzięki czemu ich stężenie utrzymuje się w organizmie na stałym poziomie przez cały okres stosowania kuracji.
JAGODY GOJI stanowią najważniejszy składnik kuracji. Wykazują bowiem łagodne, ale zdecydowane działanie odchudzające – pobudzają komórki do spalania tłuszczu, blokują jego odkładanie się w organizmie oraz usuwają nadmiar wody. Jagody goji określa się również czerwonymi diamentami Wschodu, ponieważ mają ogromny wpływ na prawidłową pracę serca, regulują ciśnienie krwi oraz poziom cholesterolu i cukru. Ponadto przyczyniają się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego oraz do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.

MORWA BIAŁA wykazuje silne właściwości antyoksydacyjne, co pozwala na oczyszczenie organizmu z zalegających w nim toksyn. Przyczynia się do redukcji uszkodzeń miażdżycowych powstałych na skutek występowania zbyt wysokiego poziomu cholesterolu LDL. Morwa biała w znacznym stopniu wpływa na działanie enzymów jelitowych, opóźniając rozkład cukrów złożonych do prostych. Powoduje to wolniejsze wchłanianie się węglowodanów i przyspieszenie procesu przemiany materii.

EL11
ALGI WAKAME mają duży wpływ na gospodarkę hormonalną organizmu dzięki swojej małej kaloryczności (ok. 45 kcal w 100 g). Charakteryzują się niską zawartością węglowodanów i tłuszczów, co jest niezwykle pomocne w odchudzaniu oraz w utrzymaniu prawidłowej wagi. Brązowy barwnik, czyli fukoksantyna hamuje gromadzenie się tłuszczu w komórkach i stymuluje ich utlenianie.

EL12
EKSTRAKT Z KORY MAGNOLII sprzyja stabilizacji nastroju, przyczynia się do wzrostu energii i wigoru. Ponadto, wykazuje silne właściwości immunomodulacyjne, czyli zwiększające odporność organizmu. Charakteryzuje się również działaniem przeciwdepresyjnym i efektywnie oddziałuje na układ nerwowy. Magnolia posiada również właściwości przeciwbakteryjne i antyoksydacyjne.

EL13
WYCIĄG Z OSTROKRZEWU PARAGWAJSKIEGO zwiększa uczucie sytości, hamując tym samym apetyt. Wykazuje silne właściwości antyoksydacyjne, które skutecznie chronią organizm przed nadmierną aktywnością wolnych rodników oraz wyrządzonymi przez nie szkodami. Ostrokrzew paragwajski przyspiesza proces przemiany materii, co pozwala na usprawnienie procesów trawiennych. To źródło saponin odpowiedzialnych za opóźnienie wchłaniania tłuszczów. Ponadto, usuwa nadmiar wody z organizmu, dlatego też jest doskonałą bronią w walce z cellulite
WPROWADŹ ODCHUDZANIE NA NAJWYŻSZY POZIOM
Lady Goya pokaże Ci, że wszystkie metody na odchudzanie, które do tej pory wypróbowałaś, były jedynie marną namiastką tej przełomowej kuracji. Transdermalne plastry nie tylko wpłyną na Twój metabolizm, ale również spowodują zmniejszenie łaknienia, zwiększą Twoją energię oraz obniżą poziom złego cholesterolu.

EL14
100% BEZPIECZEŃSTWA
Lady Goya zawiera jedynie naturalne składniki, które stopniowo przedostają się do organizmu. W 100% naturalne substancje czynne nie wywołują żadnych skutków ubocznych.

EL14
UDOWODNIONE DZIAŁANIE
Gdy rozpoczniesz kurację z Lady Goyą, Twoje życie zmieni się na LEPSZE. Dzięki systemowi transdermalnemu, do Twojego organizmu stopniowo będą dostarczane substancje odpowiedzialne za przyspieszenie przemiany materii oraz za natychmiastową redukcję tkanki tłuszczowej.

EL14
DZIAŁA NIEZALEŻNIE OD WIEKU I PŁCI
Unikalne połączenie składników Lady Goi sprawia, że kuracja jest skuteczna zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn w każdym wieku.
CO PRZESĄDZA O TAK WYSOKIEJ SKUTECZNOŚCI LADY GOI?
Tajemnica tak wysokiej skuteczności plastrów tkwi w unikalnych powłokach wydzielających substancje czynne w poszczególnych fazach. Zastosowanie tego innowacyjnego rozwiązania, zastrzeżonego w instytucie patentowym, pozwala na aplikację w 100% naturalnych substancji odchudzających bezpośrednio do krwi, zarówno w dzień, jak i w nocy.