+436509272992
Czech Republic
 • Credit-online
 • Chile
 • Moldova
 • Europe24
 • Kyrgyzstan
 • Armenia
 • Egypt
 • Azərbaycan
 • Узбекистан
 • Europa
 • Pakistan
 • Красота и здоровье
 • Товары недели
 • Корневая категория
 • Топ Продаж
 • Czech Republic
 • Все группы товаров

Gel Sensual Shape koupit na oficiálním webu v České republice, v Praze

Information
Check the price
In stock
Description

gel Sensual Shape koupit na oficiálním webu v České republice, v Praze
Koupit gel Sensual Shape na oficiálním webu v České republice, v Praze

SENSUAL SHAPE - EFEKTIVNÍ ZVĚTŠENÍ A ZPEVNĚNÍ VAŠICH PRSOU!
Zvětšení prsou až o 3 velikosti za 1 měsíc

Okamžité zpevnění a sexy prsa až o 65%

Rychlá aktivace adipogenézy, tj. ukládání lipidů v prsou

Dokonce 7krát rychlejší mikrocirkulace ve srovnání se stavem před zahájením léčby

Až o 87% pomalejší ochabování kůže prsou

Až 5krát větší produkce kolagenu, který omlazuje pokožku kolem prsou a hýždí

KUSŮ VE SLEVĚ:

28
NEVÁHEJTE!

Získejte Sensual Shape jen za:

799Kč

místo
1,598Kč

VYPLŇTE FORMULÁŘ

Vyberte zemi
Jméno i Příjmení
Zde zadejte své telefonní číslo
Kliknutím zde získáteĆ SENSUAL SHAPE
VAŠE ZPEVNĚNÉ A NADZVEDNUTÉ POPRSÍ A HÝŽDĚ BUDOU PŘITAHOVAT KAŽDÝ POHLED!

00
42
05
ZAPOMNĚTE NA PUSH-UP, SILIKONOVÉ VLOŽKY A DALŠÍ NEEFEKTIVNÍ METODY! SE SENSUAL SHAPE ZVĚTŠÍTE SVOJE PRSA Ž O 3 VELIKOSTI!
Sensual Shape je inovativní biomedicínský přípravek, který zvětšuje poprsí a hýždě! Zpevňuje, zvedá a formuje prsa téměř okamžitě. Kombinace zcela přírodních, bioaktivních složek rostlinného původu zabraňuje ochabování pokožky (proces je až o 87% pomalejší - žádný jiný způsob to nezvládne!). Makromolekulární vzorec obsažený v gelu funguje aktivně, což umožňuje 130% intracelulární obnovu a přidání tukové tkáně na požadovaná místa. Fytosteroly obsažené v účinných látkách se kombinují s lipidovou tkání a zajišťují biologickou obnovu epiteliálních buněk pouze z jedné aplikace. Gel navíc posiluje tepny a žíly a průtok krve se stává 5krát rychlejším,což zaručuje nezapomenutelný intimní zážitek!

Extrakt z božské trávy stimuluje syntézu kolagenu a elastinu. Urychluje hojení a regeneraci pokožky, tonizuje a podporuje boj proti celulitidě a zvyšuje propustnost cév.. Božská tráva umožňuje odvodnění pokožky, a tím nejen ovlivňuje prsa, ale také pozitivně ovlivňuje hýždě. Umožňuje vám zpevnit, nadzvednout a odstranit pomerančovou kůru.

GEL JE URČEN K DENNÍMU POUŽITÍ. SKVĚLÉ ÚČINKY POUŽIVÁNÍ JSOU IHNED OKAMŽITĚ VIDITELNÉ!

OPERATIVNÍ ZVĚTŠENÍ PRSOU MŮŽE OHROZIT VAŠE ZDRAVÍ A ŽIVOT!
Poprsí je největší ženskou předností. Každá by chtěla, aby její prsa byla sexy, pevná, vytvarovaná a aby poutaly zrak. Mnoho žen má komplexy způsobené příliš malou velikostí prsou, což negativně ovlivňuje jejich sebeúctu, zbavuje je sebevědomí a vede k depresím. Mnoho žen se poté rozhodne pro plastickou chirurgii.

Stojí za to jít pod nůž, abyste vylepšily vzhled svých prsou? URČITĚ NE! V tabulce níže uvádíme srovnání ošetření Sensual Shape s oblíbenými ošetřeními pro zvětšení prsou. Než se rozhodnete pro tento složitý a nebezpečný postup, seznamte se s tím.

Ošetření poskytuje 100% přírodní účinek

Cena nákupu Sensual Shape je dokonce 75krát nižší než cena operace!

Sensual Shape může používat každá žena, která sní o větších prsou, bez ohledu na věk, velikost a zdravotní stav

Ošetření zvětší prsa přirozeným způsobem, bezbolestně a bez vedlejších účinků

Během léčby i po ní není třeba se vzdát fyzické nebo sexuální aktivity

Použití gelu nevyžaduje odbornou konzultaci – celá léčba je 100% bezpečná v klidu domova

Chirurgický zákrok

Prsní implantáty vypadají uměle

Operace je velmi nákladná (cena je asi 85 000 Kč a implantáty by se měly vyměňovat každých 10 let)

Proceduru není možné provést v každém případě (věk a zdravotní stav pacienta to neumožňují)

Postup je velmi bolestivý. Poté, co anestetikum přestane fungovat, je bolest srovnatelná se zlámáním několika kostí najednou, přičemž se často vyskytnou vedlejší účinky

Po ukončení procedury byste se měli vzdát fyzické a sexuální aktivity i na několik měsíců

Po zákroku musí být pacient neustále pod dohledem specialisty - průměrná cena každé návštěvy je přibližně 1500 Kč

Výše uvedený seznam ukazuje, že chirurgické zvětšení prsou je riskantní a nákladné řešení. Postup je komplikovaný, bolestivý a nebezpečný pro zdraví, a dokonce i život pacienta.

Sensual Shape nevyžaduje použití skalpelu ani vysoké finanční výdaje. Je zcela bezpečný, přirozený a poskytuje celoživotní výsledky. Je také účinný v jakémkoli věku, dokonce i při hormonálních problémech, porodu nebo menopauze.

PROHLÉDNĚTE SI ZARUČENÉ VÝSLEDKY POUŽITÍ SENSUAL SHAPE!

Okamžitě doplňuje chybějící živiny potřebné pro růst prsou

Okamžitě urychluje proces akumulace lipidů v tukových buňkách,, které tvoří prsa

Urychluje proces produkce kolagenu až o 87% ve srovnání se stavem před zahájením léčby, což zabraňuje ochabnutí pokožky

Posiluje ochranu proti volným radikálům odpovědným za proces stárnutí díky obsahu přírodních antioxidantů

MEZI PŘÍRODNÍMI ZPŮSOBY NA SEXY POPRSÍ!

Stále více známých influencerek, které sdílejí své výsledky s lidmi, kteří sledují jejich životy na sociálních médiích, přiznává, že používá biomedicínské estetické ošetření Sensual Shape. Efekty jsou ÚŽASNÉ!

100% PŘÍRODNÍ INGREDIENCE ZARUČUJÍ DLOUHOTRVAJÍCÍ ZVĚTŠENÉ POPRSÍ A HÝŽDĚ!
Sensual Shape je gel založený pouze na přírodních ingrediencích rostlinného původu, které začínají pracovat na úrovni tkáně, díky čemuž mastné kyseliny mohou plnit lipidové buňky v prsou a hýždích za 30 sekund, automaticky je zvětšovat a zpevňovat.

CO DOVOLUJE DOSÁHNOUT TAKOVÝCH ÚŽASNÝCH ÚČINKŮ?
Sensual Shape je inovativní řešení, které je již velmi populární mezi celebritami i běžnými ženami. Za svou neuvěřitelně vysokou účinnost vděčí 3 jednotlivým fázím:

Fáze I

Senzační účinek produktu začíná kombinací dvou výtažků: kigélie africké a božské trávy. Jedná se o jedinečnou kombinaci dvou účinných látek rostlinného původu, které zvyšují pružnost pokožky a propustnost cév. Již několik hodin po první aplikaci se prsa nadzvedají a pokožka dekoltu je napnutá a zářivá.

Fáze II

Toto je nejdůležitější fáze fungování Sensual Shape. V této fázi přípravek využívá cenné vlastnosti šťávy z šichy černé a extraktu z jírovce. Mikrocirkulace se zlepšuje 7krát rychleji než před léčbou, což umožňuje „uvolnění“ mastných kyselin z krevního řečiště a transport do buněk v prsou. Díky tomu se poprsí stává pevným, tvarovaným a jeho velikost se zvětšuje o 2 velikosti.

Fáze III

Poslední fází je působení skořice čínské a výtažků ze šípků obsažených v přípravku. Vyznačují se silnými anti-relaxačními vlastnostmi a posilují kolagenová vlákna až o 97%. Jedná se o přísady odpovědné za úplné udržení dosažených výsledků, aniž by bylo nutné ošetření opakovat. V této fázi se poprsí zvětšuje až o 3 velikosti!

„ÚŽASNÉ REMEDIUM, VYNIKAJÍCÍ VÝSLEDKY, DOKONALÉ POPRSÍ” – TO O PŘÍPRAVKU MLUVÍ RESPEKTOVÁNÍ SVĚTOVÍ VÝZKUMNÍCI
Sensual Shape prošel řadou nejpřísnějších laboratorních testů prováděných v laboratoři Římského institutu estetické medicíny. Ženy ve věku 21 až 55 let byly testovány nezávisle. Vědci chtěli ověřit, zda gel na zvětšení prsou bude fungovat i u žen po porodu a menopauze. Výsledky provedeného výzkumu je překvapily. Nemohli uvěřit, že použití Sensual Shape přineslo takové velkolepé výsledky!

Vědci rozdělili ženy do 3 skupin. První skupina zahrnovala ženy, které nosily před léčbou košíčky vel. A nebo B. Druhá skupina byla přidělena ženám s košíčkem vel. C a D a poslední skupina s košíčkem vel. E nebo větším.

Téměř 97% žen prohlásilo, že jejich prsa byly pevnější již po 1 dni používání přípravku

kolem 93% dobrovolnic připustilo, že se prsa nadzvedla po 2 dnech používání geluu

Více než 88% respondentek uvedlo, že přípravek nejen zpevňuje a zvedá poprsí, ale má stejný účinek i na hýždě

Téměř 90% účastnic si všimlo menších strií a žádné celulitidy již po 7 dnech používání přípravku

U každé ze zkoumaných žen se významně zvětšila velikost prsou. Výzkum ukázal, že Sensual Shape přinášístejné výsledky u všech žen bez ohledu na věk, velikost prsou nebo nemoci.

SENSUAL SHAPE OKEM ODBORNÍKA

Dr. Ondřej Novotný – plastický chirurg, endokrinolog

Ve své kanceláři každý den potkávám desítky žen nespokojených se svými prsy. Každá z nich vidí na prsou defekt, který by chtěla napravit co nejdříve. Samozřejmě takové procedury provádím, ale ne všichni moji pacienti mohou podstoupit operaci. Předtím byste měli podstoupit řadu testů, které rozhodnou o možnosti implantace. Hlavním faktorem, který mi brání podstoupit takové riziko, je narušení hormonální rovnováhy, užívání antikoncepce nebo plánování dítěte v budoucnu. Vysvětluji svým pacientům, že implantáty pak nemusí být přijaty, tělo může cizí těleso jednoduše odmítnout. Některé ženy tomu bohužel nerozumí a podstupují léčbu u méně odpovědných odborníků.

Naštěstí se nyní na trhu objevil produkt, který pomůže ženám, které sní o dokonalém poprsí, což je Sensual Shape. Tento ultramoderní gel poskytuje fenomenální výsledky již po několika dnech používání. Musím přiznat, že prsa vypadají po ošetření ještě lépe než ta, která zvětšuji chirurgicky, a riziko pooperačních komplikací nenastává. Další výhodou je možnost použití gelu na hýždě – ty se za 1 měsíc zaoblí a nadzvednou