+436509272992
Czech Republic
 • Credit-online
 • Chile
 • Moldova
 • Europe24
 • Kyrgyzstan
 • Armenia
 • Egypt
 • Azərbaycan
 • Узбекистан
 • Europa
 • Pakistan
 • Красота и здоровье
 • Товары недели
 • Корневая категория
 • Топ Продаж
 • Czech Republic
 • Все группы товаров

Koupit gel Sensual Shape na oficiálním webu v České republice, v Praze

Information
Check the price
In stock
Description

gel Sensual Shape koupit na oficiálním webu v České republice, v Praze
Koupit gel Sensual Shape na oficiálním webu v České republice, v Praze

Medicine Technology Forum je mezinárodní vědecké lékařské fórum v USA, které se věnuje výhradně moderním patentům v oblasti zdraví a krásy. Právě zde se setkávají vlivní odborníci a s hrdostí představují světu své nejinovativnější lékařské inovace. Tentokrát byla Grand Prix udělena italským vědcům, kteří si nechali patentovat ultramoderní biomedicínský přípravek, který zaobluje hýždě a zvětšuje prsa až o 3 velikosti za pouhé 4 týdny! A to vše zcela přirozeným a neinvazivním způsobem doma ...

Tento revoluční biomedicínský přípravek zahájil skutečný boom v přirozené korekci těla. Jeho účinnost potvrzená nezávislými výzkumnými středisky je až v 97% skutečná! Moderní metoda obsahuje 100% přírodních ingrediencí, které stimulují tělo k spontánním procesům zvětšování a zpevňování hýždí a poprsí - vaše tělo samo provede velkolepé změny! Žádný dosud známý přípravek to nedokáže – bez skalpelu nebo otravy chemickými posilovači.

Je tento gel absolutní revolucí na trhu estetické medicíny? Zdá se, že je to tak! Ukazuje se, že nová metoda může velmi rychle nahradit plastickou chirurgii, protože její účinky jsou:

TRVALÉ

metoda nevyžaduje žádná opakování!

100% PŘÍRODNÍ

bio přísady stimulují tělo pouze k přirozeným procesům odpovědným za růst prsou a hýždí

BEZ JAKÝCHKOLI NEŽÁDOUCÍCH ÚČINKŮ

žádné chemikálie, žádný skalpel a žádné riziko neúspěšných operací

RYCHLÉ

1 měsíc stačí k tomu, abyste si mohli užít vysněnou velikost prsou!

…a to vše bez utrácení spousty peněz, o které nás okradli kliniky estetické medicíny!

Inovativní formule Sensual Shape – díky čemu je z 97% efektivní?
Poprvé jsme o inovativním přípravku slyšeli na veletrhu v Las Vegas. Jedná se o gel, který vám umožní zvětšit prsa a hýždě bez jakýchkoli vedlejších účinků a bolesti a zároveň poskytne přirozený účinek – neporovnatelně lepší než umělé výsledky plastické chirurgie. Tento inovativní přípravek poskytuje:

check-icon
Prsa zvětšené až o 3 velikosti za pouhý 1 měsíc!

check-icon
Zpevnění a zvednutí hýždí nejméně o 65%!

check-icon
Kompletní vyhlazení pokožky na místě aplikace – již po 7 dnech žádná celulitida a strie

check-icon
Získání požadovaného tvaru modelováním prsou a hýždíw

check-icon
Až o 87% pomalejší ochabování kůže prsou

check-icon
Trvalé výsledky, které trvají dlouho po ukončení léčby

check-icon
Přirozený efekt pevných, kulatých prsou jako u slavných osobností

check-icon
Až 5krát větší produkce kolagenu, který omlazuje pokožku kolem prsou a hýždí

Receptura produktu byla vyvinuta v laboratoři římského institutu estetické medicíny tak, aby komplexně obnovila kolagenová vlákna odpovědná za ochabnutí kůže na poprsí a hýždích. Navíc Sensual Shape okamžitě vyplňuje křivky napodobováním přirozených procesů těla během dospívání. Tvůrci gelu zdůraznili, že první účinky lze zaznamenat již po několika dnech používání, což potvrdily nezávislá výzkumná centra.

Sensual Shape byl uznán jako nejlepší produkt ve své kategorii, a na jeho vytvoření se podílelo 23 vědců z Itálie s mnoha úspěchy při patentování inovativních produktů v oblasti estetické medicíny.

Dr. Alessandro Pittore, specialista v oblasti estetické medicíny a dermatologie
Prsa jsou ve větší míře vyrobena z pojivové tkáně, tukové tkáně a mléčných žláz a kanálků. Ženské hormony, které ovlivňují pohlavní znaky a vývoj prsní tkáně, jsou zodpovědné za vývoj poprsí. K jejich zvýšené produkci dochází hlavně během období puberty.

Stává se, že u některých žen tento proces brzdí různé vnitřní a environmentální faktory, které brání správnému vývoji prsou a hýždí. Ošetření Sensual Shape umožňuje přirozené, 11krát rychlejší pokračování těchto procesů.

Díky působení speciálně vybraných biosložek stimuluje vývoj tukové tkáně v lipidových buňkách. Díky tomu se prsa a hýždě přirozeně plní tukovou tkání zodpovědnou za jejich krásný a hezký tvar. Makromolekulární přípravek obsažený v gelu funguje aktivně, což umožňuje 130% intracelulární obnovu a přidání tukové tkáně na požadovaná místa. Fytosteroly obsažené v účinných látkách se kombinují s lipidovou tkání a zajišťují biologickou obnovu epiteliálních buněk pouze z jedné aplikace. Proto je pokožka na prsou a hýždích v tak dokonalém stavu, že se zcela obnovuje na buněčné úrovni!

S věkem také dochází do rychlého rozkládání lipidů a kolagenových vláken v pokožce, v důsledku čehož rychle ztrácí svou pevnost. Komplex složek obsažených v gelu, který jsem vytvořil s týmem 23 specialistů, vám umožní rychle obnovit kolagenová vlákna a výrazně zpevnit poprsí a hýždě – bez ohledu na věk pacientek a stav jejich prsou před léčbou!

Je to nejlepší alternativa k nákladné a invazivní plastické chirurgii!