+436509272992
Turkey
 • Chile
 • Moldova
 • Europe
 • Armenia
 • Egypt
 • Azərbaycan
 • Узбекистан
 • Pakistan
 • Красота и здоровье
 • Товары недели
 • Корневая категория
 • Топ Продаж
 • Новинки!
 • Новинки
 • Интимные товары
 • Turkey
 • Все группы товаров

Rich skin Türkiye'deki resmi web sitesinde satın alın: Ankara, İstanbul, İzmir

 • Information
Check the price
In stock
Description
24/7 Call Center

Rich skin Türkiye'deki resmi web sitesinde satın alın: Ankara, İstanbul, İzmir
Satın almak RichSkin kırışıklık karşıtı krem, Resmi site, Türkiye: Ankara, İstanbul, İzmir
RichSkin krem Resmi site, Türkiye: Ankara, İstanbul, İzmir
Satın almak RichSkin krem Resmi site, Türkiye: Ankara, İstanbul, İzmir
RichSkin Türkiye Resmi Satış Sitesi: Ankara, İstanbul, İzmir

- Yani ürünü kocanız özellikle sizin için mi geliştirdi?

- Başlangıçta evet. Kendimi aynada görünce her geçen gün daha da üzülüyordum. Ve kocamın bir dermatolog olduğundan ama yaşlanan cildim hakkında hiçbir şey yapamadığından şikayet edip duruyordum. Benim için kozmetik enjeksiyonlar bir seçenek değildi - bir doktorun karısı olarak, kimyasal maddelerin deri altına sokulmasının sonuçlarının tamamen farkındaydım. Ayrıca iğnelere karşı korkunç bir korkum var. Bu yüzden geliştirdiği formül, birkaç nedenden ötürü hedefi 12'den vuruyordu: Birincisi, genç ve güzel bir kadına sahip olacaktı. İkincisi, ona şikayet etmeyi bırakacaktım. Üçüncüsü, bu bir çeşit zorluktu - uzun zamandır kendi ürününü geliştirmeye başlamak istiyordu çünkü kozmetik pazarındaki hiçbir şey onun gereksinimlerini tam olarak karşılamıyordu.

- Ürün hemen iyi sonuçlar verdi mi?

- Formül birkaç kez test edildi ve ayarlandı. Ancak ilk sonuçlar ancak ikinci veya üçüncü testten sonra çok anlamlıydı. Kremi bir ay her gün uyguladım ve bir sabah aynaya bakarken kırışıklıklarımın gittiğini ve cilt tonumun eşit olduğunu fark ettim. O zamandan beri, 10 yıldır, cildim sizin gördüğünüz gibi görünüyor.

resim yazısıMine'nin kocası, alanında 23 yıllık deneyime sahip dermatolog Dr. Ahmet Ayrancı'dır.
- Dr. Ayrancı, bize böylesine çarpıcı sonuçlar veren bir formül geliştirmeyi nasıl başardığınızı anlatır mısınız? Ve neden neredeyse hiç kimse bunu bilmiyor?

- Benim için, bir uzman olarak, bu formülde karmaşık bir şey yok: kişi insan vücudunun nasıl inşa edildiğini ve cildin işlevlerini bilmeli. İkinci sorunuza gelince: bu krem ​​çok iyi biliniyor, ben hastalarıma, onların arkadaşlarına vs. tavsiye ederim. Ama modern pazarın kozmetiklerle dolu olduğunu anlamalısınız. Büyük şirketler pazarlama ve reklama büyük meblağlar yatırırlar ve yarattıkları bilgi gürültüsünü kırmak imkansızdır.

- İnsan cildinin işleyişini bilmemiz gerektiğini söylediniz. Bu süreci bize basit kelimelerle anlatmaya çalışır mısınız?

- 25 yaşından itibaren kişi epidermisin "yapı taşlarından" biri olan ciltteki kolajen içeriğinin yaklaşık %1'ini her yıl kaybetmeye başlar. Bu, yapısında düzensizliğe yol açar ve cildin yapısı bozulur. Ayrıca cildin ve tüm organizmanın yenilenme süreçleri yavaşlar. Yani, yeni yapı malzemesi daha küçük miktarlarda üretilirken eskisi bozulur ve restore edilmez. Bu, elastikiyet kaybına, dolayısıyla ciltte sarkmaya, hacim kaybına ve sonuçta derin kırışıklıkların oluşmasına neden olur.

- Formülünüz nasıl çalışıyor?

- Vücut kolajen üretemiyorsa yardımcı olunmalıdır. Bu nedenle formül ek kolajen ile zenginleştirilmiştir. Ama bildiğiniz gibi, ekstra kolajen yalnızca sorunun sonuçlarını etkiler, oysa bunun nedeniyle uğraşmalıyız - yeni kolajen sentezini ve kolajen liflerinin birikmesini teşvik etmekle.

Bir süredir en iyi çözümü arıyorduk ve formülümüzün ilk versiyonunda retinol kullandık. Bununla birlikte, test sonuçları retinolün birçok yan etkisi olduğunu gösterdi: ciltte pullanma, kaşıntı, alerjik reaksiyonlar, vb. Daha sonra retinolün bitki muadili olan bakuchiol ile değiştirilmesine karar verildi.

Diğer testler, bakuchiolün sadece kolajen salınımını uyarmadığını, cilt elastikiyetini geri kazandırdığını ve kırışıklıkları yumuşattığını, aynı zamanda pigment lekesi oluşumundan sorumlu olan melanin salınımını da baskıladığını gösterdi. Bazı durumlarda antiseptik özelliği sayesinde cilt kusurlarını ve sivilceleri de ortadan kaldırıyor. Böylece ihtiyacımız olanı bulduğumuzu fark ettik.

- Eşinizden başka formülün etkinliğini kanıtlayabilecek başka örnekler var mı?

- Kesinlikle. Mine ilk oldu ancak tüm laboratuvar testlerini yaptıktan sonra kremi üretime koyduk ve hastalarıma önermeye başladım. Onlar da akrabalarına ve arkadaşlarına tavsiye ettiler. Deneyimleri, 65 yaş üstü kadınların bile yüz kırışıklıklarından kurtulabildiğini, aynı zamanda cilt kuruluğu ve sarkma problemini çözebildiğini göstermiştir.

resim yazısıAhmet Ayrancı'nın hastalarıyla Rich skin kullanmadan önce ve sonraki fotoğrafları
- Güçlü kozmetik devlerinin pazara girmeyi zorlaştırdığını söylüyorsunuz. Kreminizi nasıl pazarlıyorsunuz? Nereden satın alınabilir?

- Şimdilik sadece resmi web sitemizden maalesef. Gelecekte pazarlıklarımıza devam ederken eczanelerdeki ve mağazalardaki raflara da gidebileceğimizi umuyoruz. Ancak bu durum aslında alıcılar için faydalıdır: Krem ülkemizde pazarlanmadığından ve bir pazarlama programının parçası olarak tüketiciler arasında reklamını yapmadığımız için, genellikle promosyon indirimleriyle sınırlı kampanyalar gerçekleştiriyoruz.