+436509272992
Hits
 • Credit-online
 • Chile
 • Moldova
 • Europe24
 • Kyrgyzstan
 • Armenia
 • Egypt
 • Azərbaycan
 • Узбекистан
 • Europa
 • Pakistan
 • Красота и здоровье
 • Товары недели
 • Корневая категория
 • Топ Продаж
 • Hits
 • Все группы товаров

Kup Desparazil kapsułki na oficjalnej stronie w Polsce w Warszawie

 • Information
Check the price
In stock
Description

Kup Desparazil kapsułki  na oficjalnej stronie w Polsce w Warszawie
Kapsułki Desparazil kup na oficjalnej stronie w Polsce w Warszawie

Pasożyty ludzkie – jak szybko i skutecznie się ich pozbyć?
Poznaj nasz sprawdzony sposób!!
book icon
Ten tekst przeczytasz w 6 minut
Wykład
Pasożyt to organizm cudzożywny, który żyje wewnątrz innego organizmu i odżywia się nim. Wiele pasożytów nie wywołuje u żywiciela żadnych objawów chorobowych. Natomiast istnieją gatunki, które powodują różne choroby i mogą doprowadzić nawet do śmierci żywiciela.

Skąd biorą się pasożyty w organizmie człowieka?
Pasożytami można zarazić się wszędzie. W pracy, na spacerze, zakupach czy nawet w domu. W większości przypadków organizmy cudzożywne trafiają do człowieka wraz z pożywieniem. Mięso wieprzowe może zawierać larwy włośnia krętego, nieumyte warzywa i owoce – jaja glisty, a solona surowa ryba i kawior – tasiemca. Zarażenie może również nastąpić poprzez wodę. Pasożyty mogą występować zarówno w wodzie kranowej, jak i w zbiornikach wodnych. Natomiast w przedszkolach i szkołach – wszy. Brudne ręce są doskonałym transportem dla jaj pasożytów. Niestety nie jesteśmy bezpieczni nawet we własnym domu, gdyż owsiki przenoszą się wraz z kurzem. Zachowują żywotność nawet przez pół roku, a osiadając na kanapie bądź pościeli stwarzają zagrożenie dla domowników.

Jak pasożyty wpływają na nasze zdrowie?
W wyniku chorób pasożytniczych umiera co roku ok. 14 mln osób na całym świecie. Powodem zgonów jest szereg problemów zdrowotnych, spowodowanych przez organizmy cudzożywne. Jednak spadek odporności, przez oddziaływanie toksycznych produktów przemiany materii pasożytów, nie jest najgroźniejszy dla zdrowia. Nie ma jednego, określonego miejsca, w którym bytują owe szkodniki.

Glisty – w żołądku, wątrobie, płucach i trzustce.
Tasiemiec – pasożytuje w jelitach
Lamblie – w dwunastnicy
Owsiki – jelito grube lub końcowy odcinek jelita cienkiego
Świerzbowce – pod naskórkiem
Wszy – na skórze głowy
O ile ostatnie nie są groźne dla życia człowieka, o tyle te pasożyty bytujące wewnątrz ludzkiego organizmu nie znikają bez śladu. Przyczyniają się do rozwoju wielu chorób, w tym do: artretyzmu, reumatyzmu, problemów neurologicznych, utraty wzroku, cukrzycy, zapalenia mózgu, zespołu jelita drażliwego czy depresji.

Jakie są objawy zarażenia pasożytami?
Objawy zarażenia pasożytami mogą sugerować również inne choroby. Bywa również tak, że chory nie ma żadnych objawów. Wszystko zależy od ogólnego stanu zdrowia zarażonego, a także od nasilenia inwazji.

Są jednak objawy, które szczególnie powinny zwrócić naszą uwagę:

luźne stolce,
biegunka,
śluz w stolcu,
skurcze brzucha i gazy,
utrata apetytu,
kaszel,
gorączka,
wymioty,
apatia i złe samopoczucie,
zmęczenie, ogólne osłabienie
anemia,
utrata włosów,
zapalenie stawów,
spadek wagi, nawet do 20 proc,
worki pod oczami.
Jak skutecznie pozbyć się pasożytów?
Istnieje wiele różnych metod zwalczania pasożytów z organizmu. Jednym z najpopularniejszych i najskuteczniejszych sposobów jest Desparazil. Swoje właściwości detoksykujące zawdzięcza naturalnym składnikom zawartym w recepturze. Skład został tak opracowany, aby w naturalny i zdrowy sposób, bez użycia chemii, oczyścić organizm ze wszystkich szkodliwych substancji. Ponadto przywraca prawidłowe funkcjonowanie układu trawiennego i harmonię w organizmie.

Choroby wywołane pasożytami
Według doniesień Światowej Organizacji Zdrowia WHO, pasożyty odpowiadają za większość chorób śmiertelnych, w tym zapalenie wątroby, wrzody żołądka i nowotworowy. Na świecie pasożyty corocznie są przyczyną 15 milionów zgonów . Skala zarażenia jest tak ogromna, że pasożyty bytują w organizmach niemal każdej osoby. Badania wykazują, że zarażone może być prawie 87% populacji!!
Toksoplazmoza, włośnica, malaria, to tylko kilka z nich. Toksoplazmoza jest najczęściej występującym zakażeniem pasożytniczym i może prowadzić nawet do zapalenia mózgu i opon mózgowych oraz stanowi ogromne zagrożenie dla życia osób po przeszczepach. Objawy włośnicy są uzależnione od stopnia inwazji i charakteryzują się wysoką gorączką, bólami mięśni, brzucha, biegunką i obrzękami twarzy. Powoduje zapalenie mięśnia sercowego, płuc i mózgu, co może prowadzić nawet do śmierci. Natomiast malaria jest przenoszona przez samice komarów i jest najczęstszą chorobą zakaźną, na którą co roku umiera 1-3 mln osób.
Jak skutecznie zahamować rozwój chorób pasożytniczych?
Jednym ze sposobów, które mogą nam pomóc w walce z pasożytami jest Desparazil. W pełni naturalne kapsułki, które zawierają silne związki o działaniu przeciwpasożytniczym.
Po pierwsze, w 100% usuwa z organizmu pasożyty i ich jaja.
Po drugie, regulują funkcjonowanie i stan trzustki oraz usuwają alergiczne zapalenie skóry.
Po trzecie, zapobiegają zapaleniu błony śluzowej żołądka, wrzodom i biegunce.
Po czwarte, usuwają przykry zapach z ust i wszelkie objawy zarażenia pasożytami.
Oto specjalnie dobrane składniki zawarte w formule Desparazil:
babka jajowata – sprzyja naturalnemu procesowi detoksykacji i zachęca do zdrowego usuwania odpadów komórkowych oraz pasożytów, jednocześnie wpływa na sprawniejsze funkcjonowanie wątroby powoduje destrukcję pasożytów.
babka płesznika – odpowiada za przywrócenie i oczyszczenie mikroflory jelitowej oraz wypełnia funkcje defensywne organizmu przed powrotem pasożytów, wspomaga odbudowę mikroflory jelitowej.
czystek kreteński – wpływa na kondycję oraz oczyszczanie ścian żołądka i jelit, wspomaga gojenie się podrażnień i ubytków błony śluzowej, oczyszcza organizm z toksyn, działa przeciwzapalnie, hamuje rozwój bakterii, wirusów i grzybów.
rzepik pospolity – działa odtruwająco, chroni wątrobę i oczyszcza organizm z toksyn, ma silne działanie regeneracyjne oraz skutecznie blokuje szkodliwe substancje, wzmacnia ochronę organów wewnętrznych.
Jak widać, skład Desparazil jest w 100% naturalny. Działanie i skuteczność powyższych składników zostały potwierdzone licznymi badaniami, dzięki którym mamy pewność, że nasz produkt pomoże Ci na zawsze pozbyć się wszystkich szkodliwych substancji wraz z pasożytami i poprawi ogólny stan zdrowia.