+436509272992
Hits
 • Credit-online
 • Chile
 • Moldova
 • Europe24
 • Kyrgyzstan
 • Armenia
 • Egypt
 • Azərbaycan
 • Узбекистан
 • Europa
 • Pakistan
 • Красота и здоровье
 • Товары недели
 • Корневая категория
 • Топ Продаж
 • Hits
 • Все группы товаров

Kup VisionMed Complex kapsułki na oficjalnej stronie w Polsce w Warszawie

Information
Check the price
In stock
Description

Kup VisionMed Complex kapsułki na oficjalnej stronie w Polsce w Warszawie
kapsułki VisionMed Complex na oficjalnej stronie w Polsce w Warszawie
 

Naukowcy alarmują – pogorszenie wzroku w 94% przypadków kończy się ślepotą
eye_step_1
- etap I
oko zdrowe

Brak dolegliwości bólowych, doskonały wzrok i przejrzysta widoczność
eye_step_2
etap II -
POGORSZENIE WZROKU

Podrażnienia, uczucie kłucia w oku, słabsza i nieostra widoczność, zamglenie, itp.
eye_step_3
- etap III
ZMIANY CHOROBOWE

Zaćma, jaskra, zapalenia - to jedne z konsekwencji zaniedbania wady wzroku
eye_step_4
etap IV -
ŚLEPOTA

Całkowita utrata wzroku i życie bez nadziei na odwrócenie choroby

Jeśli w porę podejmiesz odpowiednie działania, ten scenariusz nie musi się spełnić!
„VisionMed Complex to najlepszy sposób na przywrócenie wzroku w każdym wieku”

Badania potwierdzają, że większość nabytych wad wzroku wynika z zaniedbania higieny oczu oraz lekceważenia niepozornych dolegliwości, takich jak: pieczenie, łzawienie, zaczerwienienia. W wielu przypadkach jest już za późno nawet na operację. Na szczęście niedawno odkryto bezinwazyjny i bezbolesny sposób na pozbycie się ponad 50 schorzeń oczu. VisionMed Complex całkowicie przywraca wzrok i oczyszcza soczewkę oka. Dzięki poddaniu naturalnych ekstraktów ultranowoczesnej formule biotechnologicznej, preparat regeneruje zniszczone ściany naczyń krwionośnych oraz odbudowuje komórki odpowiedzialne za utrzymanie prawidłowej widoczności nawet do 98%.

Formuła trafia bezpośrednio do mikroskopijnych elementów narządu wzroku, stymulując procesy naprawcze u samego źródła problemu, a nie jedynie powierzchownie na błony śluzowe, tak jak popularne, choć nieskuteczne krople do oczu. Dodatkowo, VisionMed Complex jest całkowicie nieszkodliwy dla zdrowia, ponieważ zawiera w 100% naturalne składniki, co potwierdzają liczne testy laboratoryjne.

Poznaj gwarantowane korzyści stosowania nowoczesnej kuracji VisionMed Complex:
product_box

W 30 minut normalizuje ciśnienie wewnątrzgałkowe
    Usuwa efekt zamglenia i zmętnienia soczewki już po 1 kapsułce
    Przywraca klarowność i ostrość wzroku w 98%
    W 4 tygodnie całkowicie odbudowuje zniszczone tkanki i komórki oka już na poziomie mitochondrialnym
    Likwiduje podrażnienia i zaczerwienienie śluzówki
    Obniża ryzyko groźnych chorób narządu wzroku do zaledwie 0,12%

Sekret nowoczesnej formuły VisionMed Complex tkwi w idealnie dobranych bioskładnikach zdolnych do regeneracji oka już na poziomie mitochondrialnym
img01
LUTEINA I ZEAKSANTYNA

To barwniki z grupy karotenoidów, których ludzki organizm nie potrafi sam wytworzyć, a są one niezbędne do prawidłowego funkcjonowania plamki żółtej. Niedobór luteiny i zeaksantyny powoduje jej zwyrodnienie, a dalej zaburzenia ostrości wzroku i widzenia centralnego, dlatego konieczne jest ich stałe uzupełnianie.
img02
OMEGA-3

Nienasycone kwasy tłuszczowe Omega-3 są cennym składnikiem poprawiającym ukrwienie nerwu wzrokowego. Zmniejszają ryzyko zwyrodnienia siatkówki i plamki żółtej oraz opóźniają procesy starzenia oka. Ich znaczny niedobór może przyczynić się do całkowitej ślepoty.
img03
KWIAT AKSAMITKI WZNIESIONEJ

Działa antyoksydacyjnie, przeciwzapalnie oraz usuwa efekt zmęczonych oczu. Chroni organizm przed wolnymi rodnikami, które są przyczyną nowotworów. Zawarty w nim beta-karoten chroni przed zaćmą i kurzą ślepotą. Wyciąg z aksamitki pobudza także przepływ krwi.
img04
LIŚCIE ŚWIETLIKA

Wyciąg z liści świetlika lekarskiego ma korzystny wpływ na skórę wokół oczu: działa przeciwzapalnie, likwiduje obrzęki, łagodzi ból i łzawienie. Przynosi ulgę zaczerwienionym i zmęczonym oczom, koi i nawilża wrażliwą i delikatną skórę wokół oczu.
img05
TRĘTWIAN CZTEROROŻNY

Pozyskiwany wyłącznie w Nowej Zelandii i Australii. Zawarte w nim składniki i minerały nie tylko blokują rozwój powstałych schorzeń oczu, ale odbudowują ubytki narządu wzroku. Są także niezbędne do syntezy rodopsyny – światłoczułego barwnika absorbującego światło, której brak prowadzi do ślepoty.
img06
OGÓREK KIWANO

Afrykański ogórek zawiera wiele witamin i substancji niezbędnych do właściwej pracy poszczególnych elementów narządu wzroku. Regeneruje siatkówkę oka i poprawia jej ukrwienie. Dawka zawarta w produkcie VisionMed Complex skutecznie zapobiega schorzeniom oczu, w tym jaskrze i zaćmie.