+436509272992
Hits
 • Credit-online
 • Chile
 • Moldova
 • Europe24
 • Kyrgyzstan
 • Armenia
 • Egypt
 • Azərbaycan
 • Узбекистан
 • Europa
 • Pakistan
 • Красота и здоровье
 • Товары недели
 • Корневая категория
 • Топ Продаж
 • Hits
 • Все группы товаров

Kup Imosteon żel na oficjalnej stronie w Polsce w Warszawie

Information
Check the price
In stock
Description

Kup Imosteon żel na oficjalnej stronie w Polsce w Warszawie
żel Imosteon kup na oficjalnej stronie w Polsce w Warszawie
 
 "PODZIELĘ SIĘ Z WAMI NAJBARDZIEJ EFEKTYWNYM SPOSOBEM LECZENIA STAWÓW, KTÓRY BAZUJE NA DAWNEJ WIEDZY CHIŃSKICH LEKARZY" - O CHOROBACH I PROBLEMACH DOJRZAŁEGO WIEKU OPOWIADA PROFESOR LAO CZAN

Profesor Lao Czan
Dziekan fakultetu farmaceutyki Uniwersytetu Medycznego w Pekinie, posiadający 45-letnie doświadczenie w leczeniu za pomocą metod medycyny tradycyjnej.

Staż w leczeniu: ponad 45 lat.

"Zapamiętajcie prostą prawdę, i nie słuchajcie nikogo: stawy można wyleczyć zawsze, nawet w najbardziej podeszłym wieku."

Ten lekarz oświadcza, że jest w stanie wyleczyć 18-letnią osteochondrozę w dwa miesiące. Że może w pełni wyleczyć staruszkę z najbardziej ciężkim artretyzmem w 78 dni. A ból w stawach, jak twierdzi, przy prawidłowej metodyce, minie po 4 dniach! Co więcej, na przeciągu 45 lat działalności, potwierdza on swoje słowa w praktyce. Od razu po audycji w telewizji Heath TV (temat "jak zachować zdrowe stawy w każdym wieku") znany profesor Lao Czan zgodził się udzielić nam wywiadu.

— Dzień dobry, profesorze Czan. Czy mógłby pan powiedzieć, czy stwierdzenie, że choroby stawów i osteochondroza to "konieczni" towarzysze podeszłego wieku jest prawdziwe?

— Dzień dobry, pani Mario! To oczywista nieprawda. Konieczni towarzysze podeszłego wieku - to przesadne zaufanie do lekarzy, którzy mogą leczyć pacjenta już 10 lat, i w żaden sposób nie mogą wyleczyć. A w rzeczywistości stawy, zmiany dystroficzne i cały szkielet niesamowicie poddają się leczeniu w każdym wieku. To nie żaden cud, a zwykła nauka.

Warto dodać, że jeśli zna się techniki i doda się nieco dyscypliny, można wyleczyć się nawet w warunkach domowych, przy tym bardzo szybko - robią tak tysiące moich pacjentów.

— W czym w takim razie kryje się ten sekret?

— Sekret tkwi w zrozumieniu tego, dlaczego pojawia się ból. Zasadniczo w encyklopediach można znaleźć do 147 możliwych przyczyn pojawienia się osteochondrozy i artrozy, ale murowany rezultat jest jeden - stawy, kręgi i chrząstki tracą swoją elastyczność, co powoduje ból. Ich stan pogarsza się przez złe krążenie krwi.

Oto sekret - przywracając krążenie krwi w stawie, leczymy go!

— Tak, ale przecież uważa się, że przywrócenie krążenia po 45 latach jest właściwie niemożliwe?

— To absolutna bzdura! Mnie udało się wstać z wózka inwalidzkiego po wypadku, a to o wiele gorsze, niż 45-lecie.

— A zdarzał się panu innych ratować przed wózkiem inwalidzkim?

— Wiele razy. Ale większość moich pacjentów to zwykli ludzi po 40-ce, u których choroby pojawiły sie "z wiekiem". Przychodzą oni z bardzo podobnymi problemami: osteochondroza, artroza, zapalenie stawów, rwa kulszowa, ściśnięcie nerwów. Te choroby męczą i przeszkadzają żyć.

Oni płaczą, czują ból, mają nawet problemy z chodzeniem. A wydawać by się mogło, że to zwykli ludzie - nie sportowcy, ale i nie inwalidzi. I oni skarżą się "dlaczego mi się to przytrafiło, dlaczego ja?". A ja odpowiadam: proszę nie lamentować, tylko regenerować krążenie krwi.

— A jak można regenerować krążenie w takim wieku?

— Do niedawna leczyłem pacjentów za pomocą ruchu i zestawu 96 ćwiczeń na przyrządach treningowych. To bardzo efektywna, ale także bardzo męcząca i długa metoda. Ludzie czują ból, im jest trudno, nie starcza im czasu na wizyty w siłowni.

— A czy można wyleczyć chory staw poprzez naciśnięcie określonego punktu na ciele?

— Można tak tylko złagodzić, albo usunąć ból, ale to nie wyleczy samego stawu. Często spotykam się z podobnymi pytaniami. Należy pamiętać, że powinien to robić profesjonalista. Jak zaś wiadomo, dobrych lekarzy zawsze brak. Prawdziwych specjalistów można policzyć na palcach obu rąk. I prawie wszyscy oni mieszkają w Chinach. Nie będzie pani przecież przy każdym zaostrzeniu choroby jeździć do Chin. Ale nie należy się martwić. Jest rozwiązanie. Wierzyłem, że powinien być bardziej nowoczesny i prostszy sposób - i znalazłem go.

— To ciekawe! Czy opowie pan o nim naszym czytelnikom?

— Oczywiście. Nasze cetrum jako pierwsze na świecie otrzymało certyfikowany dostęp do najnowszego preparatu przeciwko osteochondrozie i bóli w stawach, który został opracowany na podstawie tradycji dawnej medycyny chińskiej. Przyznam pani, że kiedy usłyszałem o nim po raz pierwszy, po prostu się zaśmiałem, bo nie wierzyłem w jego działanie. Ale byłem zadziwiony, gdy zakończyliśmy badania - 4 567 osób całkowicie wyleczyło się ze swoich chorób, to ponad 94% wszystkich testowanych. 5,6% poczuło znaczną poprawę, a zaledwie 0,4% nie zauważyło poprawy.