+436509272992

Żel Imosteon kup na oficjalnej stronie w Polsce w Warszawie

  • Information
Check the price
In stock
Description

Kup Imosteon żel na oficjalnej stronie w Polsce w Warszawie
żel Imosteon kup na oficjalnej stronie w Polsce w Warszawie

 

— A co to za preparat?

— Mówimy o specjalnym żelu o nazwie «Imosteon». To preparat, który pozwala w bardzo krótkim czasie, dosłownie w ciągu 10 dni, zapomnieć o bólu pleców i stawów, a po dwóch miesiącach wyleczyć nawet bardzo skomplikowane przypadki.

— A jak działa ten cudowny żel?

— Akurat cudów tutaj nie ma, to czysta nauka. Na podstawie młodych rogów jeleni Selkupowie przygotowują żel pomagający na bóle stawów, stłuczenia i skręcenia. Rogi zawierają naturalną chondroitynę i glukozaminę, które pomagają pozbyć się bólu w stawach i przywrócić ich działanie bez operacji. «Imosteon» jest produkowany według starego przepisu Selkupów, żyjących na północno-zachodniej Syberii. Przepis jest przekazywany z pokolenia na pokolenie i jest utrzymywany w ścisłym sekrecie (Akurat cudów tutaj nie ma, to czysta nauka. «Imosteon» jest produkowany według starego chińskiego przepisu, który jest przekazywany z pokolenia na pokolenie i jest utrzymywany w ścisłym sekrecie.)

— Brzmi to imponująco. Ale jak wyjaśni pan, co właściwie znaczy to dla zwykłych osób z ich chorobami?

— To znaczy, że średniowieczna medycyna odchodzi do lamusa, i można wyleczyć swoje choroby domowymi sposobami za jeden-dwa miesiące. «Imosteon» nie zamraża, nie jest przeciwbólowy - on "restartuje" organizm na poziomie komórkowym. Usuwa on samą przyczynę choroby i przywraca stawy, kręgosłup do pierwotnego, normalnego stanu. Chory nie pozbywa się samych symptomów, ale likwiduje sedno choroby - osłabione powolnymi, starymi komórkami krążenie w chrząstce.

Już w pierwsze dni «Imosteon» uruchamia systemy regeneracji organizmu. A przy tym eliminuje same bóle, co od razu można poczuć. Już po dwóch-trzech tygodniach leczenie będzie zakończone, a najważniejsze - niedopuszczenie do ponownego wystąpienia dolegliwości będzie wymagać powtórzenia terapii.

— Czy żel «Imosteon» pomaga tylko w przypadku choroby zwyrodnieniowej stawów i dysku?

Nie, przecież pani mówię: działa on na poziomie komórkowym, renegerując krążenie krwi. Leczy on dowolną chorobę, związaną ze stawami i kręgosłupem - artrozę i zapalenie stawów, rwę kulszową, reumatyzm, zapalenie korzonków i osteochondrozę, przesunięcia kręgów dysków. Skręcenia, stłuczenia, siniaki, złamania, a nawet odciski - żel jest niezwykle efektywny.

— To bardzo ciekawy środek. I co, ono naprawdę pomaga pozbyć się wszystkich tych chorób, a nie po prostu uśmierza ból?

Imosteon zarówno uśmierza ból (w początkowym etapie leczenie), i właściwie całkowicie likwiduje choroby stawów. Proszę zrozumieć mnie prawidłowo - lubię sport i ćwiczenia fizyczne, i nie przestanę trenować, ale dla większości chorych ten żel to najprostszy, skuteczny i dostępny sposób leczenia.

— Sądzę, że wiele osób zapyta: a gdzie można nabyć żel?

Chcieliśmy zacząć masową sprzedaż w aptekach - ale w żaden sposób nie możemy dogadać sięz farmacutami, ponieważ Imosteon może zaszkodzić ich interesom. Ludzie latami kupują od nich lekarstwa, a chorych jest coraz więcej - dla nich jest to bardzo wygodna sytuacja.

Dlatego obecnie sprzedajemy Imosteon wyłącznie na oficjalnej stronie internetowej. Ma to także swoje plusy - sprzedajemy go bez pośredników, co pozwala nam utrzymywać niskie ceny.

Dostawa odbywa się za pośrednictwem poczty, za pobraniem, a żeby używać żelu, nie jest konieczny nadzór specjalisty - to domowy środek. Zresztą, proszę nie wierzyć mi na słowo. Proszę spróbować preparatów innych producentów. Jednak jestem pewien, że nie znajdziecie państwo niczego nawet zbliżonego pod względem skuteczności do Osteoronu.

— Profesorze Czan, dziękuję za wywiad! Może chciałby Pan coś powiedzieć naszym czytelnikom przed tym, jak się pożegnamy

Tak! Tak, oczywiście. "młodnieją", i nawet słabe, mijające bóle powinny zwrócić naszą uwagę na ten problem. Lekarz nie będzie nikogo przekonywał do leczenia.

Pamiętajcie: choroby, które rozwijają się z powodu bólów w plecach i stawach, nie tylko powodują dyskomfort. Skracają one życie o 10 - 15 lat.

— P.S.: Po zakończeniu wywiadu zwróciliśmy się z prośbą do Profesora Czana. I teraz czytelnicy naszego serwisu mają możliwość zamówienia żelu "Imosteon" z dodatkową zniżką, aby na zawsze zapomnieć o chorobach, związanych ze stawami i kręgosłupem.