+436509272992
Hits
 • Credit-online
 • Chile
 • Moldova
 • Europe24
 • Kyrgyzstan
 • Armenia
 • Egypt
 • Azərbaycan
 • Узбекистан
 • Europa
 • Pakistan
 • Красота и здоровье
 • Товары недели
 • Корневая категория
 • Топ Продаж
 • Hits
 • Все группы товаров

Kup TestARX kapsułki na oficjalnej stronie w Polsce w Warszawie

Information
Check the price
In stock
Description

Kup TestARX kapsułki na oficjalnej stronie w Polsce w Warszawie
kapsułki TestARX kup na oficjalnej stronie w Polsce w Warszawie
 
   
Sucha masa mięśniowa
bez względu na wagę, wiek i styl życia

Nawet jeśli jesteś na najbardziej restrykcyjnej diecie i zawzięcie trenujesz każdego dnia, przyrost mięśni zwalnia wraz z upływem lat.

Ale nie dla tych, którzy przyjmują TestARX!

TestARX został stworzony, by pobudzić Twój organizm do zwiększenia produkcji testosteronu.

A kiedy Twój testosteron zaczyna wzrastać...
Zyskujesz WIĘCEJ energii, WYŻSZĄ wytrzymałość i IMPONUJĄCE wyniki na siłowni!

Wszystko dzięki zawartemu w TestARX ZMA.

ZMA to połączenie cynku (monometionina i asparaginian), asparaginianu magnezu i witaminy B6. Każdy z tych składników jest kluczowy dla przemiany białka, która prowadzi do wzrostu mięśni.

Grupa badaczy na Uniwersytecie w Boise w stanie Idaho zaprosiła 150 tys. uprawiających różne sporty mężczyzn w wieku 20-25 lat do 12-tygodniowych testów, podczas których dostali specjalnie opracowany program treningowy i byli jednocześnie suplementowani ZMA.
Po 12 tygodniach u badanych odnotowano ok. 80% wzrost testosteronu i znaczny przyrost masy mięśniowej – nawet do 15 kg!

Ale to nie koniec!

W rzeczywistości jedynie połowie z testowanych mężczyzn podawano ZMA, a reszcie uczestników podano placebo.

Jak wyglądały ich wyniki?

U połowy, która przez cały ten czas przyjmowała placebo, odnotowano spadek testosteronu o 8%!

Jeśli młodzi mężczyźni, którzy przez 12 tygodni powtarzali określony program treningowy doznali spadku testosteronu, jak odbiłoby się to na mężczyznach powyżej 40. roku życia?... Właśnie dlatego absolutnie konieczne jest przyjmowanie TestARX! Szczególnie, jeśli zależy Ci na muskularnej sylwetce, niezużywalnych pokładach energii i...

Suchej masie mięśniowej zdobytej w sposób jak najbardziej NATURALNY!Odzyskaj młodzieńczy poziom libido i zwiększ swoją sprawność seksualną

Nie pozwól, by upokarzające sytuacje w łóżku z przeszłości stały na drodze do Twojego erotycznego spełnienia! Obudź w sobie niezawodnego demona seksu, w którego żyłach płonie ogień i... testosteron!

TestARX rozwiązuje 2 często bagatelizowane przyczyny spadku testosteronu.TestARX rozwiązuje 2 często bagatelizowane przyczyny spadku testosteronu.

Pokonaj 2 pomijane przyczyny, które dewastują, wyczerpują i niszczą testosteron

W jaki sposób utrzymać stały poziom testosteronu niezależnie od wieku?To proste: dietą i ćwiczeniami. Jednak badania wyraźnie mówią: nawet, jeśli sumiennie pilnujesz liczby posiłków czy ilości przyjmowanych kalorii i oddajesz się katorżniczym ćwiczeniom, jakbyś przygotowywał się do Olimpiady – to nie powstrzyma spadku testosteronu.

Dlaczego? Przez 2 bardzo często bagatelizowane powody.

Przyczyna #1

Niewystarczająca ilość snu

Jeśli chcesz zbudować trwałą muskulaturę i cieszyć się idealną rzeźbą ciała, musisz mieć wypoczęty organizm.Według powszechnej opinii, jeśli chcesz rozbudować masę mięśniową, powinieneś więcej spać.

To tylko ułamek prawdy, ponieważ jakość snu liczy się na równi z jego ilością. Jednak w obecnych czasach sen, który powodowałby wzrost testosteronu i wymarzonej masy mięśniowej jest niemożliwy do osiągnięcia.

Uzyskaj pełnowartościowy sen dzięki TestARX

Skład TestARX jest bogaty w wysokojakościowe ZMA.

Badania pokazują, że ZMA poprawia jakość snu dzięki wydłużeniu 3 i 4 fazy tak zwanego snu głębokiego, który jest najważniejszy dla rozrostu mięśni.Nie pozwól, by Twoja ciężka praca za dnia poszła na marne w trakcie snu!

Doładuj swój organizm odpowiednią ilością ZMA dzięki TestARX!Przyczyna #2

Za niska ilość minerałów

Spożywanie zbilansowanych posiłków jest bardzo istotne, jeśli chodzi o wytwarzanie testosteronu. Dlatego kiedy zabraknie kluczowych minerałów, cała reszta idzie na marne.

Badania dowodzą, że braki cynku są większe w przypadku sportowców i osób, które trenują. Naukowcy potwierdzają, że wynika to ze zwiększonego pocenia się i niewłaściwej diety. Tego typu braki mogą drastycznie obniżyć osiągi na siłowni i nie tylko.

Rezultat: malejąca siła i spadek przyrostu mięśni.

TestARX odżywi Twoje ciało niezbędnymi minerałami, których potrzebujeszNie jest tajemnicą, że przyjmowanie ZMA poprawia osiągi sportowe i produkcję testosteronu.

TestARX to opracowane w warunkach laboratoryjnych wysokojakościowe ZMA, dostarczane wprost do Twojego organizmu i zapewniające lepszą pompę, więcej energii i szybszy rozrost mięśni.

Ale moc TestARX jest jeszcze większa!

W jego składzie znajdziesz dodatkowe witaminy, minerały i składniki odżywcze, które w dowiedziony sposób podwyższają testosteron i ogólną wydolność organizmu. Wszystkie w 100% naturalne!

TO NAPRAWDĘ DZIAŁA!

6 korzyści stosowania TestARX

W toku badań laboratoryjnych i testów przeprowadzonych na grupie ochotników, amerykańscy naukowcy skupili się na wyodrębnieniu 6 niezaprzeczalnych powodów, dla których TestARX jest lepszy niż inne, konkurencyjne produkty.

KORZYŚĆ #1

Najbardziej wydajna formuła

Po dogłębnych badaniach i testach, amerykańskim naukowcom udało się wyodrębnić i zamknąć w tej rewolucyjnej formule mieszankę niepodważalnie skutecznych składników, które pobudzają produkcję testosteronu, w wyniku czego w sposób całkowicie naturalny zbudujesz imponującą tkankę mięśniową.
icon

KORZYŚĆ #2

Perfekcyjnie dobrane w 100% naturalne składniki

TestARX to szczegółowo opracowana formuła, w której dobór składników gwarantuje maksimum energii, rozrost tkanki mięśniowej i nawet 10-krotnie zwiększoną regenerację organizmu po wycieńczającym treningu.

KORZYŚĆ #3

Przebadany laboratoryjnie

TestARX zostało stworzone ze składników najwyższej jakości, które pozyskano w ściśle kontrolowanych laboratoryjnie warunkach na Uniwersytecie w Boise. Przeszedł niezależne testy laboratoryjne, dzięki czemu uzyskał liczne naukowe wyróżnienia, w tym prestiżowy Europejski Certyfikat Najwyższej Jakości.
icon

KORZYŚĆ #4

Skuteczność niezależnie od wieku

TestARX zostało stworzone z myślą o wszystkich, którym zależy na widocznych efektach budowania rzeźby. Decyzja o całkowicie bezinwazyjnym, naturalnym składzie bez dodatku popularnej, szkodliwej tauryny to strzał w dziesiątkę – po preparat mogą sięgać zarówno 20-latkowie, jak i 60-latkowie o różnych sylwetkach, uzyskując jednakowe rezultaty bez skutków ubocznych.

KORZYŚĆ #5

ZMA jako sekret działania

ZMA to dokładnie ta sama kombinacja dwóch minerałów i witaminy, która podniosła poziom HGH i testosteronu mężczyzn biorących udział w opisywanych wcześniej testach laboratoryjnych nawet 3-krotnie. Formułę preparatu wspierają również inne, oddziałujące na testosteron naturalne składniki, o których więcej przeczytasz poniżej.
icon

KORZYŚĆ #6

Łatwe w użyciu

TestARX to wygodne opakowanie i łatwe do przełknięcia tabletki – dlatego ta kuracja jest taka bezpieczna: żadnych nieprzyjemnych igieł czy wymagających rozpuszczenia w płynie proszków, a efekt? 15 kg suchej masy mięśniowej!

Jak działa TestARX?

TestARX rozbudowuje masę mięśniową nawet o 80%, 8-krotnie zwiększa wydolność aerobową, ułatwia chudnięcie i podnosi popęd seksualny.

W skrócie: TestARX pobudza organizm do wytwarzania większej ilości testosteronu o nawet 76%. Testosteron zwiększa tempo syntezy białek nawet 6-krotnie, co pomaga w budowaniu masy mięśniowej. Dodatkowo, ogranicza działanie hormonu katabolicznego zwanego kortyzolem, który rozkłada tkankę mięśniową.

Aminokwasy tworzą białka, które napędzają wzrost mięśni, jednak zdolność Twojego organizmu do ich przetwarzania przy zwiększonym wysiłku zależy od ich biodostępności.

Testosteron pomaga w syntezie białek, wiążąc się z receptorami androgenów w komórkach mięśniowych. Twój organizm może następnie wykorzystać to białko do naprawy drobnych mikrouszkodzeń, które pojawiają się w twoich tkankach przykładowo po dźwiganiu ciężarów, co w ostatecznym rezultacie buduje mięśnie. Właśnie dlatego w naszym produkcie znajdziesz również składniki wpływające na produkcję białka.
product

Przekonaj się sam jak TOBIE pomoże TestARX!
zamów teraz

Jak może mi pomóc TestARX?

TestARX zwiększa poziom testosteronu, w wyniku czego będziesz miał więcej energii na co dzień, sprawniej przebiegającą regenerację i większe mięśnie...

… które mogą dłużej wytrzymać – co może okazać się korzyścią dającą niesamowite efekty nie tylko na siłowni, ale też w sypialni. Wykazano naukowo, że niektóre ze składników w jego składzie, w tym cynk i kwas D-asparaginowy, zwiększają męskość.

Dowiedziono też, że TestARX 5-krotnie podnosi poziom hormonu wzrostu, co zapewni Ci więcej energii i większe mięśnie. Nawet jeśli dobrze się odżywiasz i odpoczywasz, większość mężczyzn po skończeniu 30. roku życia traci średnio 10% testosteronu co dekadę. Innymi słowy: bez względu na to, jak ciężko trenujesz, po przekroczeniu tej granicy możesz nie odnotować jego wzrostu.

Na co czekasz?

To Twój czas, aby opuścić ławkę rezerwową i w końcu ruszyć ze swoim życiem DALEJ, BARDZIEJ, MOCNIEJ! Zamów naturalny booster testosteronu TestARX już dziś!