+436509272992
Hits
 • Credit-online
 • Chile
 • Moldova
 • Europe24
 • Kyrgyzstan
 • Armenia
 • Egypt
 • Azərbaycan
 • Узбекистан
 • Europa
 • Pakistan
 • Красота и здоровье
 • Товары недели
 • Корневая категория
 • Топ Продаж
 • Hits
 • Все группы товаров

Kup Belto pasek na ból pleców na oficjalnej stronie w Polsce w Warszawie

Information
Check the price
In stock
Description

Kup Belto pasek na ból pleców na oficjalnej stronie w Polsce w Warszawie
pasek na ból pleców Belto kup na oficjalnej stronie w Polsce w Warszawie
 
  Pozbądź się bólu pleców w 30 dni
Marzysz o dawnej sprawności? Spacerach? Treningach?

bez chodzenia po lekarzach

bez drogich leków, wizyt u fizjoterapeuty

bez pomocy swoich bliskich

bez wątpliwych i bolesnych zabiegów

78% procent osób, które kupiły pas Belteo pozbyły się całkowicie bólu, u 16% ból ustąpił przynajmniej w połowie - badania zostały przeprowadzone przy użytkowaniu pasa 3 razy w tygodniu min. przez godzinę.

zdjecie
"Dzięki pasowi biodrowemu narodziłam się po raz drugi"
„Jestem osobą schorowaną.Przewlekle choruję na cukrzycę oraz zwyrodnieniowe zapalenie stawów. Są dni kiedy nie wychodzę z łóżka, a leki które codziennie przyjmuję niszczą moją wątrobę, nie powodując zmniejszenia bólu nóg i kręgosłupa.Leczyłam się u najlepszych lekarzy w Gliwicach, wszystko opłacały moje dzieci ale efektu nie było. Ataki bólu odcinały mnie od rodziny i od normalnego życia. Wtedy mój syn kupił pas Belteo rekomendowany przez Polskie Stowarzyszenie Ortopedyczne i zdarzył się cud! Dosłownie po 3 dniach tańczyłam na weselu mojego młodszego syna Tomka! Czuję się jakbym odzyskała życie na nowo.”

Maria Stolarska, 71 lat, Gliwice

Wasz brak bólu to nasz sukces!
Dołącz do dziesiątek tysięcy usatysfakcjonowanych osób z całego świata, które po długim okresie cierpienia bólu odzyskały sprawność na poziomie 30-latka. Pas biodrowy Belteo zaprojektowano w oparciu o nowatorską technologię opracowaną w duńskich i szwedzkich klinikach. Gwarantuje ona wygodę stosowania, a przede wszystkim – szybko odczuwalne pozytywne efekty:

wygaszenie bólu, obrzęków i stanów zapalnych,
regeneracja i odbudowa tkanek,
poprawienie zakresu ruchu i polepszenie kondycji pleców.
Efekty w postaci rozluźnienia spiętych mięśni, zmniejszenia nacisku na nerwy międzykręgowe i wyciszenia dolegliwości bólowych można odczuć już po chwili od założenia pasa. Długofalowe korzyści z jego stosowania – a więc wyleczenie przewlekłego bólu, zatrzymanie procesów zwyrodnieniowych i odzyskanie sprawności pojawiają się NIE PO PÓŁ ROKU, NIE PO MIESIĄCU, A PO TYGODNIU regularnego noszenia”

zdjecie
zdjecie
Lekarze polecają nasze pasy dekompresyjno-magnetyczne
„Bóle pleców, lędźwi, nóg to powszechny problem, szczególnie w Polsce, gdzie bardzo trudno dostać się do specjalisty odpowiednio szybko. Na szczęście teraz można pozbyć się przewlekłego bólu, bez pomocy nieosiągalnych specjalistów. Wystarczy regularne stosowanie nowatorskiego, ulepszonego pasa biodrowego. Poradziłem jego zakup większości ze swoich pacjentów, mając świadomość, że pomoże im na tyle, ze nie będą mnie już potrzebować! U prawie 92% moich pacjentów ból minął bezpowrotnie.”

prof. dr hab. Sławomir Kiereszko

Na czym polega unikalna formuła pasów biodrowych Belteo?
Ból ustępuje po max 30 dniach
To wszystko dzięki zastosowaniu magnesów o zmiennej polaryzacji. Układ magnetyczny , który tworzy się na strukturze pasa ma moc aż 6000 Gaussów! Tylko takie natężenie pola magnetycznego pozwala silnie oddziaływać na organizm ludzki usprawniając pracę mięśni, stawów i nerwów, jednocześnie. To powoduje, że od pierwszego dnia odczuwamy stopniowe zanikanie bólu.

Regeneracja mięśni i zakończeń nerwowych
Każdy kto używa pasa magnetycznego oczekuje powrotu do pełnej sprawności już od pierwszego dnia po zakupie. Ma rację bo po pierwszym dniu ból jest znacznie mniejszy, przyrócony zostaje komfort życia ale pełna regeneracja nanokomórkowa kręgosłupa wymaga więcej czasu. Podczas regularnego używania pasa, już po 3 tygodniach dochodzi do odrodzenia się tkanek nerowowych i intensywniejszego przenikania się krwinek czerwonych w strukturę mięśni i stawów. Po 5 tygodniach zaczynają odbudowywać się tkanki na poziomie wewnątrzkomórkowym. A Ty od pierwszego dnia odczujesz trwałą zmianę – zmniejszający się ból i znikanie obrzęków.

Zmniejszenie ucisku na nerwy kręgosłupa
Zazwyczaj ból kręgosłupa dotyka osoby starsze, u których doszło do zmniejszenia elastyczności tanki międzykomórkowej , u osób aktywnie uprawiających sport gdzie dochodzi do zbytniego obciążenia struktury mięśniowo-kostnej lub u osób otyłych gdzie poprzez nieprawidłowe ukrwienie, obrzęki oraz ciężar dochodzi do niedotlenienia tkanek komórkowych. Pasy Belteo są alternatywą na drogie leki, maści, zastrzyki czy pomoc fizjoterpetów. Przenosi on z kręgosłupa nawet do 85% ciężaru ciała! Zdjęcie tak dużego obciążenia z pleców, umożliwia organizmowi rozpoczęcie procesu odbudowy zniszczonych struktur. Dotychczas zgniecione kręgi odzyskują sprężystość a Ty lekkość i powrót do aktywnego życia.