+436509272992
Hits
 • Credit-online
 • Chile
 • Moldova
 • Europe24
 • Kyrgyzstan
 • Armenia
 • Egypt
 • Azərbaycan
 • Узбекистан
 • Europa
 • Pakistan
 • Красота и здоровье
 • Товары недели
 • Корневая категория
 • Топ Продаж
 • Hits
 • Все группы товаров

Pasek na ból pleców Belto kup na oficjalnej stronie w Polsce w Warszawie

Information
Check the price
In stock
Description

Kup Belto pasek na ból pleców na oficjalnej stronie w Polsce w Warszawie
pasek na ból pleców Belto kup na oficjalnej stronie w Polsce w Warszawie
 
 

Dzięki PASOWI BIODROWEMU BELTEO JUŻ W 30 DNI:
uwolnisz się raz na zawsze od bólu pleców. Nawet najwięszy ból kręgosłupa ustąpi PRAKTYCZNIE NATYCHMIAST po rozpoczęciu kuracji
nawet 3-krotnie wzmocnisz swoje stawy, które zyskają stabilność 30 -latka
zregenerujesz swoje stawy i struktury wewnątrz-komórkowe
pozbędziesz się opuchlizny i obrzęków, na które wpływa złe krążenie i uciski na nerwy krwionośne
Pas Dekompresyjno-Magnetyczny Belteo rekomendowany jest przez specjalistów Związku Polskich Specjalistów Ortopetii i Reumatologii >

Gwarancja satysfakcji! Zahamuj ból bez ryzyka!
GWARANCJA ORYGINALNOŚCI

Pasy dekompresyjno-magnetyczne Belteo są objęte prawem patentowym i dopuszczone do sprzedaży na terenie Unii Europejskiej. Ich skuteczność została potwierdzona testami klinicznymi. Oryginalne pasy Belteo są dostępne jedynie porzez autoryzowane strony medyczne i stronę firmową www.belteobelt.pl

GWARANCJA JAKOŚCI

Zaawansowana technologia pasów Belteo została stworzona na przełomie 3 lat przez znakomitych specjalistów z dziedziny reumatologii i ortopedii. Normy Gaussa są zgodne z najwyższymi normami jakości w Europie. Wszystkie produkty użyte do produkcji pasów są ergonomiczne, nie powodujące otarć i odparzeń. Tylko zastosowanie oryginalnych pasów Belteo zapewniają 100% skuteczności. Nie kupuj podróbek! Nie daj się oszukać! Kup certyfikowany pas Belteo.

Po kilku dniach używania pasa ból ustąpił. „Zanim się zorientowałem mogłem wrócić do pracy w magazynie. Wszystko bez leków, nudnej rehabilitacji i drogich wizyt lekarskich…”
Osoby, które używają pasa magnetycznego Belteo dzielą się swoimi opiniami:

Marzena, 59 lat

pas biodrowy
Ten pas postawił mnie na nogi!

„Jestem pielęgniarką, a do tego bardzo aktywną po pracy osobą. Przynajmniej byłam do czasu, aż kręgosłup odmówił mi posłuszeństwa. Wręcz nie mogłam wstawać, nie mówiąc o pracy czy jakiejkolwiek aktywności. Ale już dawno w szpitalu, w którym pracuję, słyszałam o pasach Belteo i zaczęłam go stosować po trzech dniach od feralnego „załamania”. Efekt jest nie do opisania – na drugi dzień już normalnie wstałam, a po tygodniu noszenia pasa ból minął. Teraz zakładam go profilaktycznie, jak czuję obciążone po dniu aktywności plecy i od tamtej pory nie odczuwałam żadnego dyskomfortu.”

Kaja, 26 lat

pas biodrowy
Czułam się, jak moja babcia…

„Razem z chłopakiem regularnie trenujemy na siłowni, ja przygotowuję się do zawodów w trójboju siłowym. Nie powiem, że treningi są lekkie, bo wręcz przeciwnie. Wiem, jak bardzo mogą obciążać moje stawy – sama jestem fizjoterapeutką i mam świadomość, na co muszę uważać. Ale miesiąc temu jeden niefortunny ruch w trakcie treningu i trach! Plecy nie wytrzymały, stawy się przesunęły, a ja nie mogłam w ogóle wstać. Ostatkiem sił z pomocą chłopaka dotarłam do domu i dopiero kolejnego dnia ortopeda polecił, żebym założyła pas Belteo. No, i to był strzał w dziesiątkę, który uratował mnie i moje „być albo nie być” na zawodach. Ponosiłam go przez 4-5dni i wróciłam do dalszego trenowania!”

Jacek, 44 lata

pas biodrowy
Rodzina na mnie liczyła, a ja ich zawiodłem…

„Nie zapomnę, jak uratował mnie Belteo. Mieliśmy właśnie jechać na majówkę z żoną i dziećmi, wszystko było zaklepane – domek, kajaki, nawet auto już zapakowane. Poszedłem jeszcze po jakieś rzeczy do piwnicy, oczywiście nie zapalając od razu światła, no i stało się – wywróciłem się na schodach tak niefortunnie, że żona musiała mnie niemal stamtąd sama wynosić. Co miałem powiedzieć dzieciakom? Na szczęście moja mama miała w domu pas Belteo, znaliśmy go już w rodzinie, bo pomógł niejednemu z nas. I tym razem jeszcze mi. Wyjazd opóźnił się o dwie godziny, bo musiałem trochę poleżeć z uciskiem pasa na kręgosłup, ale najważniejsze, że doszedł do skutku i był naprawdę udany, już zupełnie bez żadnego bólu!”

Co sprawia, że pas Belteo jest tak skuteczny?
Funkcjonalność pasa Belteo opiera się o odpowiednie rozprowadzenie siły nacisku, jaką on generuje po zapięciu w obolałej okolicy. Badania nad właściwym rozmieszczeniem tak zwanych punktów spustowych trwały kilka lat w najlepszych klinikach w Danii i Szwecji. Produkt był wciąż udoskonalany, żeby ostatecznie mógł być pomocny profilaktycznie oraz przy wszelkich bólach związanych z:

przeciążeniami fizycznymi,
napięciami mięśni będącymi wynikiem stresu i nerwów,
zmianami zwyrodnieniowymi,
nieprawidłową postawą,
siedzącym trybem życia,
wysoką intensywnością ćwiczeń sportowych,
i nie tylko!
Na szczególną uwagę zasługuje budowa pasa Belteo
Posiada on charakterystycznie zbudowane włókna, na tyle elastyczne, by dopasować się do kształtu ciała, a jednocześnie wystarczająco naciągnięte, żeby wywierać nacisk na odpowiednie fragmenty ciała. Ponadto wykonany został w technologii chroniącej przed łatwym i szybkim zniszczeniem, z niebywale wytrzymałego materiału. Pokrycie zewnętrznym materiałem, który zapewnia dostęp powietrza pomoże z kolei czuć się komfortowo i świeżo, nawet przy długotrwałym użytkowaniu pasa, bądź korzystaniu z niego podczas ćwiczeń. Co więcej, materiał nadaje się do prania w pralce.

zdjęcie