+436509272992
Hits
 • Credit-online
 • Chile
 • Moldova
 • Europe24
 • Kyrgyzstan
 • Armenia
 • Egypt
 • Azərbaycan
 • Узбекистан
 • Europa
 • Pakistan
 • Красота и здоровье
 • Товары недели
 • Корневая категория
 • Топ Продаж
 • Hits
 • Все группы товаров

Kup Fortuflex2 kapsułki na oficjalnej stronie w Polsce w Warszawie

 • Information
Check the price
In stock
Description

Kup Fortuflex2 kapsułki na oficjalnej stronie w Polsce w Warszawie
kapsułki Fortuflex2 kup na oficjalnej stronie w Polsce w Warszawie
 
Wiek nie jest dla Ciebie przeszkodą! 102-letni reumatolog dzieli się sekretem swojej długowieczności i zdrowych stawów.
Najstarszy polski reumatolog, Konrad Markowski, przeszedł na emeryturę w wieku 70 lat, choć wciąż był młody duchem i ciałem. Przeszedł na emeryturę 32 lata temu i urzędnicy opieki społecznej nienawidzą go Teraz naukowiec ma 102 lata i prowadzi tak samo aktywne życie jak w wieku 60 lat!
Dr Markowski zapewnia, że sekret długowieczności tkwi w zdrowych stawach i kręgosłupie. Ruch to jeden z największych darów natury, który człowiek otrzymał w prezencie. Jeśli prowadzisz aktywny tryb życia, możesz dożyć 120 lat, a nawet dłużej i czuć się całkowicie zdrowym. Reumatolog w pełni potwierdził to stwierdzenie.

Naszemu reporterowi udało się przeprowadzić wywiad z dr Markowskim, który zdradził nam swój sekret na zdrowe stawy na długie lata.

Na uroczystości z okazji 102. rocznicy Dr Markowski otrzymał gratulacje od prezydenta. Zdjęcie miejsca pracy Dr. Markowskiego.

- Panie Markowski, zapewniał Pan wielokrotnie, że zdrowe stawy są podstawą zdrowia. Dlaczego?

-To jest bardzo proste. Jeszcze mędrcy w czasach starożytnych mówili, że dopóki zdrowy jest kręgosłup, zdrowy jest sam człowiek. Niestety, współczesny człowiek narażony jest na liczne wyzwania, które nie wpływają najlepiej na zdrowie układu mięśniowo-szkieletowego: zanieczyszczone powietrze, siedzący tryb życia, nadmierne obciążenia, niewłaściwa dieta, nadwaga i brak witamin - to tylko niektóre z czynników, które mogą prowadzić do problemów z kręgosłupem i stawami.

Kręgosłup stanowi podporę dla ludzkiego ciała, a stawy są mechanizmem wprawiającym ciało w ruch. Z tego powodu kręgosłup i stawy nazywane są układem mięśniowo-szkieletowym. Niestety, w ciągu życia ludzie nie zwracają uwagi na stan kręgosłupa i stawów, co prowadzi do różnych problemów i chorób, a w wieku 50 lat wiele osób odczuwa ciągłe bóle stawów i kręgosłupa.

Ludzkie ciało się starzeje. Jeśli będziesz ostrożny i zadbasz o swoje stawy, będziesz mógł żyć co najmniej 20 lat bez bólu, a Twoje ciało będzie funkcjonować bez zarzutu. Innymi słowy, zdrowe stawy mogą przedłużyć Twoje życie i zdrowie. I to nie jest tylko teoria. Polecam moją metodę moim pacjentom i osobiście stosuję ją w praktyce. Każdy, kto skorzystał z moich rad, żyje lepiej niż wielu ludzi w ich wieku.

Tak wygląda zdrowy i chory staw. Z wiekiem tkanka chrzęstna w stawie ulega zniszczeniu, deformacji i ścieńczeniu. Może to mieć wpływ na Twoje zdrowie, prowadzić do bólu, a może proces pogarszania się stanu zdrowia już się rozpoczął.

- Co może zaszkodzić stawom?

- Aby zrozumieć, co może zaszkodzić naszym stawom, musimy zrozumieć, jak są one zbudowane. Stawy zbudowane są z torebki stawowej, chrząstki, płynu maziowego i więzadeł.

Wiek Z wiekiem zmniejsza się produkcja płynu maziowego - stawy stają się chrupiące, a ich ruchy mogą powodować ból. Dzieje się tak, ponieważ chrząstka ulega zużyciu poprzez zbliżanie się do siebie, powstają mikrourazy.
Aktywność fizyczna, sport. Głównym zagrożeniem wynikającym z regularnych ćwiczeń jest przewlekłe obciążenie układu mięśniowo-szkieletowego. Stawy można uszkodzić również poprzez wybór niewłaściwego obuwia, niedostateczną rozgrzewkę, drastyczne zwiększenie obciążenia lub niewłaściwe odżywianie. Lista zagrożeń jest dość obszerna, więc znalezienie sportowca ze zdrowymi stawami to poważna sprawa.
Zapalenie stawów. Zapalenie stawów występuje w wyniku infekcji, urazów i zaburzeń metabolicznych. Objawy choroby zwyrodnieniowej stawów: narastający ból w stawach spowodowany tym, że powierzchnie stawowe i chrząstki ulegają uszkodzeniu względem siebie. Jeśli dojdzie do zapalenia stawów, rozwija się ono w stan przewlekły - chorobę zwyrodnieniową stawów.
Choroba zwyrodnieniowa stawów. Choroba zwyrodnieniowa stawów jest deformacją stawu, która ogranicza zakres jego ruchu z powodu poważnych zaburzeń metabolicznych w stawie. Pojawia się, gdy chrząstka stawowa jest przewlekle nadmiernie obciążona i gdy postępuje choroba zwyrodnieniowa stawów.
Te zdjęcia pokazują zmiany zwyrodnieniowe stawów i to, jak bardzo mogą one pogorszyć jakość życia.