+436509272992
Hits
 • Credit-online
 • Chile
 • Moldova
 • Europe24
 • Kyrgyzstan
 • Armenia
 • Egypt
 • Azərbaycan
 • Узбекистан
 • Europa
 • Pakistan
 • Красота и здоровье
 • Товары недели
 • Корневая категория
 • Топ Продаж
 • Hits
 • Все группы товаров

Kup kapsułki Visulan complex na oficjalnej stronie w Polsce, Warszawa

Information
Check the price
In stock
Description

kup kapsułki Visulan complex na oficjalnej stronie w Polsce, Warszawa
kup Visulan complex kapsułki na oficjalnej stronie w Polsce, Warszawa

Sensacja! Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego może uratować wzrok milionów ludzi!
image-top
Maria Jaworska - studentka, a następnie doktorantka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego
Dotarła do nas niesamowita wiadomość z Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Maria Jaworska, studentka studiów podyplomowych na Wydziale Okulistyki, opracowała unikalny środek, który może uratować wzrok milionów ludzi! Badania kliniczne dowiodły 98% skuteczności tego preparatu. Niedawno o tym odkryciu napisał popularny polski magazyn Zdrowie. Ale o autorze tego odkrycia praktycznie nic nie wiadomo. Postanowiliśmy uzupełnić tę lukę, a nasz korespondent przeprowadził wywiad z Marią Jaworską.

Korespondent: Przede wszystkim chciałbym pogratulować Ci wybitnego odkrycia naukowego. Czy mogłabyś pokrótce powiedzieć nam, co skłoniło Cię do rozwiązania tego problemu?

Maria Jaworska: Dzisiejsza epidemia Covid-19 przyćmiła inne medyczne problemy ludzkości. Jednak nie jest to powód, żeby zapominać o innych dolegliwościach. Jednym z tych problemów jest lawinowe upośledzenie wzroku u ludzi. Wraz z pojawieniem się w naszym życiu różnych gadżetów elektronicznych, obciążenie oczu wzrosło diametralnie.
Ten wykres Światowej Organizacji Zdrowia pokazuje wzrost liczby osób z problemami ze wzrokiem, od krótkowzroczności i nadwzroczności, po zaćmę i jaskrę.

wykres
Jak widać, dane te są zatrważające. Sytuacja jest tragiczna szczególnie w przypadku osób po 40 roku życia. W tym wieku oczy wyczerpały już wszystkie swoje rezerwy, a wzrok szybko się pogarsza. Jak tak dalej pójdzie, na naszej planecie nie będzie już osoby, która nie ma problemów ze wzrokiem! Oznacza to, że setki milionów ludzi jest niewidomych lub praktycznie niewidomych! Po za tym miałam osobiste powody, aby rozwiązać ten problem. Wszyscy moi krewni noszą okulary. Prababcia i babcia od strony taty w końcu oślepły. Mojemu tacie też z roku na rok pogarsza się wzrok. Sama do niedawna nosiłam okulary i nie lubiłam tego robić. Zakładałam je tylko na zajęcia.

okladka
Okładka magazynu opisującego odkrycie Marii Jaworskiej
Korespondent: Jaka jest istota Twojego odkrycia?

Maria Jaworska: Liczne badania wykazały, że 95% wszystkich problemów z oczami wynika z niedostatecznego ukrwienia. Do tej pory, przy małym obciążeniu nie było tego widać, teraz problemy z dopływem krwi do oczu powodują krótkowzroczność, wczesną nadwzroczność. Co prowadzi do zaćmy i jaskry. Oczy są takim samym organem co serce, nerki czy wątroba. Tak samo potrzebują dużej ilości tlenu, który jest przenoszony wraz z krwią. Jednocześnie oczy są bardzo wrażliwe na brak tlenu, dlatego mają gęstą sieć naczyń krwionośnych.

oko
Wpadłam na pomysł, jak zintensyfikować dopływ tlenu do oczu. Przygotowałam raport, został on zatwierdzony przez Radę Naukową naszej uczelni, z którą rozmawiałam na 32. Międzynarodowym Kongresie Okulistów. Raport został doceniony i otrzymałam stypendium od Royal Society of Ophthalmologists of England. Dzięki temu udało mi się opracować formułę, która wspomaga dostarczanie odpowiedniej ilości tlenu do gałki ocznej.

przemowa
Maria Jaworska przemawia na kongresie okulistów
Korespondent: A co to za formuła?

Maria Jaworska: To tajemnica. Podpisałam pewne zobowiązania, więc nie mam prawa tego ujawniać.

Maria Jaworska i Grzegorz Mazur wśród swoich kolegów z uczelni
                    
Maria Jaworska i Grzegorz Mazur wśród swoich kolegów z uczelni
Korespondent: Kiedy możemy spodziewać się pojawienia się środka w aptekach?

Maria Jaworska:Podczas produkcji tego produktu pojawiły się pewne trudności o charakterze politycznym, ale lepiej opowie o tym kierownik projektu, prof. Grzegorz Mazur.

okladka
Profesor Grzegorz Mazur
Korespondent: Jaka jest wartość odkrycia Pana podopiecznej Marii Jaworskiej?