+436509272992

Кардитонус - от давления

  • Information
  • Product code: 069
Check the price
In stock
Description

Нашому кореспонденту вдалося взяти інтерв'ю у патріота-кардіолога, де Б.М. Тодуров докладно розписав свою методику очищення судин. Фото з презентації нового препарату для чищення судин Б.М. Тодурова Борис Михайлович, ви неодноразово стверджували, що чисті судини це основа здоров'я. Чому ви так вважаєте?

Це просто. Робота всіх внутрішніх органів і систем залежить від якості кровопостачання. Згадаємо,що таке кровопостачання це доставка кисню і поживних речовин, а також забір вуглекислого газу і продуктів обміну до внутрішніх органів. У дитинстві, юнацтві, молодості ми багато рухаємося, судини у нас нові, еластичні, чисті харчування всіх органів максимальне. Проте з віком ми рухаємося все менше, а наші судини починають забруднюватися. Пов'язано це із різними чинниками не тільки шкідливими (наприклад, такими як куріння, погане харчування, екологія, малорухомий спосіб життя), але і цілком природними (відкладення ліпідів, наприклад, яке відбувається у всіх).

А що таке забруднені судини? Уявіть труби, наповнені іржею. Що відбувається в результаті? Підвищується тиск води, а сама вона стає не смачною. Те ж саме відбувається і з судинами. Коли на них відкладається холестерин або інші речовини, підвищується тиск (брудні судини головна причина гіпертонії!). Сама кров виходить із домішками, кровопостачання стає не таким, яким воно повинно бути. В результаті страждають всі органи і системи, а всі вони вкрай важливі для людини. Адже навіть шкіра це певна система.

В результаті людина починає старіти. Якщо ж періодично чистити судини, то можна прожити хоч до 120 років. І водночас у вас нічого не буде хворіти ніякі органи і буде добре працювати мозок. Тобто, чищенням судин можна значною мірою продовжити собі життя і здоров'я. І це не тільки теорія. Свого часу я рекомендував це своїм пацієнтам і зараз практикую сам. Усі, хто прислухався до моїх порад, давно вже пережили своїх ровесників. Так, відбувається поступове забруднення судин. Якщо ви жодного разу їх не чистили і вам вже більше за 40 років, то судини у вас сильно забруднені. Скоро це позначиться на вашому здоров'ї, якщо вже не позначилося. До яких саме патологій призводить забруднення судин?

Як я уже говорив, від нього страждає весь організм в цілому. Але, безумовно, в першу чергу страждають ті органи і системи, які пов'язані з кровообігом безпосередньо, тобто, серцево-судинна система.

Забруднення судин викликають такі захворювання, як:

Атеросклеротична хвороба судин. Судини перестають функціонувати зовсім, дрібні судини забиваються повністю, а в великих спостерігаються значні відкладення холестерину.
Ішемічна хвороба серця. Виникає через регулярний дефіцит крові в вінцевих артеріях, який, в свою чергу, розвивається через забруднення судин.
Інсульт. У разі стійкого порушення кровопостачання тканин головного мозку починається відмирання нервових закінчень, що призводить до втрати деяких функцій.
Гіпертонія. Звуження просвіту в судинах через забруднення призводить до підвищення тиску.
Варикозне розширення вен. Відбувається не тільки на ногах (що часто хвилює жінок), але і всередині організму. Як один із наслідків варикозного розширення вен геморой.
Венозні й артеріальні тромбози. За умови тривалого забруднення в судинах може утворитися тромб, це може стати причиною відмирання окремих клітин у тому чи іншому органі. Якщо тромб відірветься і потрапить в кров, це може призвести до закупорки судин в серце а це інфаркт, який в 70% випадків закінчується смертю.
Щоб ви оцінили всю небезпеку забруднення судин і те, наскільки брудні судини скорочують життя і погіршують здоров'я, хочу показати декілька фотографій.

Натисніть показати, тільки якщо вам 18+ Показати

Серце жінки після смертельного інфаркту міокарда.

Натисніть показати, тільки якщо вам 18+ Показати

Інсульт у чоловіка 53 року. Інсульт ЗАВЖДИ призводить до інвалідності люди вже не можуть обходитися без сторонньої допомоги. Причина закупорка судин.

Натисніть показати, тільки якщо вам 18+ Показати Варикозне розширення вен, від якого страждають багато жінок, теж прямим наслідком забруднення судин.

І таке трапляється повсюдно! Від серцево-судинних захворювань помирає в 4 рази більше людей, ніж від усіх інших причин разом узятих. Лікарі знають про це, знають, що треба чистити судини, але чомусь такої практики немає в українській медицині. Багато лікарів у разі гіпертонії виписують пігулки для зниження тиску. Однак вони не лікують, вони дають тимчасовий ефект. А треба саме чистити судини. До речі, на Заході цим займаються всі люди після 35-40 років вже більше півстоліття. Тобто про очищення судин там знають все. Чому у нас такої практики немає для мене це залишається великим питанням. Існують якісь симптоми, за якими можна зрозуміти, що судини забруднені?

Так, звичайно. До основних симптомів можна віднести:

Мігрені;
Погіршення пам'яті;
Хронічну втому;
Безсоння;
Проблеми в інтимній сфері;
Погіршення зору і слуху;
Підвищений тиск;
Задишку і стенокардію;
Бліду шкіру на ногах;
Біль у м'язах і суглобах.
Однак, навіть якщо у вас немає цих симптомів, очищення судин все одно треба робити хоча б раз у 5 років після того, як вам виповнилося 30. Здоров'я тоді буде просто богатирським.

Насправді судини дуже швидко забруднюються, особливо у людей старшого віку. Для цього зовсім не потрібно їсти цілими днями бургери або картоплю фрі. Досить з'їсти одну сосиску або яєчню, щоб якась кількість холестерину відклалася в судинах. Згодом забруднення накопичуються. Чи не могли б ви розповісти свій секрет очищення судин?

Донедавна процес очищення судин у мене займав кілька місяців. Я сам збирав трави, шукав їх на ринку або замовляв в Інтернеті, а потім готував з них відвари. Зараз цього не роблю, тому що не так давно мої колеги з НДІ кардіології створили дуже хороший і недорогий препарат, призначений для очищення судин. Називається він «Кардитонус». Взагалі він призначений для нормалізації артеріального тиску і лікування гіпертонії, але ця нормалізація відбувається завдяки очищенню судин. Тому для наших цілей він підходить ідеально. «Кардитонус» дуже хороший засіб, який дозволяє очистити навіть сильно забруднені судини за 1-2 тижні регулярного прийому.

Ще хочу зазначити, що цей препарат не містить хімії, а тільки концентровані витяжки з корисних для очищення судин рослин, тому він не тільки не шкідливий для організму, але і дуже корисний.

За старою звичкою до мене ще звертаються пацієнти, у тому числі щодо очищення судин. Останнім часом я рекомендую тільки цей препарат. Він допомагає всім дуже добре. офіційна статистика на сайті НДІ кардіології з очищення судин, яка була отримана за результатами клінічних досліджень. Всього в дослідженні приймали участь приблизно 2000 пацієнтів. Усі вони брали «Кардитонус» курсом.

Результати досліджень:

Нормалізація тиску протягом 1-2 днів прийому препарату 99% досліджуваних.
Нормалізація серцевого ритму за курс 97% досліджуваних.
Повне очищення судин від холестерину за курс 99% досліджуваних.
Підвищення ефективності лікування хронічних захворювань 99% досліджуваних.
Поліпшення здоров'я взагалі 100% досліджуваних.
Відсутність побічних ефектів від прийому препарату 100% досліджуваних. Скільки коштує «Кардитонус», і де його можна придбати?

Ви, напевно, знаєте, що я сам пенсіонер і багато ліків для мене зараз дорогі. Тому я не став би рекомендувати такий засіб. «Кардитонус» дуже доступний препарат, особливо зараз ДО 06.02.2020 препарат можна отримати з 98% знижкою, беручи участь в розіграші.

Препарат основним у Всеукраїнській програмі боротьби з гіпертонією, що фінансується державою. За цією програмою його може отримати будь-який бажаючий.

Докладніше про те, як отримати «Кардитонус» з доставкою в будь-яку точку країни.

Для отримання «Кардитонус» необхідно:

Взяти участь у розіграші. Максимальна знижка 100%
Заповнити заявку
Після цього вам зателефонує менеджер для уточнення адреси доставки
Через 4-7 днів (необхідних на доставку) потрібно буде прийти на пошту і отримати «Кардитонус»
Для підтримки чистоти судин я рекомендую проходити курс очищення 1 раз на рік. Особливо це важливо робити людям у віці. В цьому випадку ви в значній мірі зможете зміцнити своє здоров'я і відстрочити прояву старості. Адже чисті судини це запорука здоров'я. Велике спасибі вам, Борис Михайлович, за настільки докладне інтерв'ю.