+436509272992
Czech Republic
 • Credit-online
 • Chile
 • Moldova
 • Europe24
 • Kyrgyzstan
 • Armenia
 • Egypt
 • Azərbaycan
 • Узбекистан
 • Europa
 • Pakistan
 • Красота и здоровье
 • Товары недели
 • Корневая категория
 • Топ Продаж
 • Czech Republic
 • Все группы товаров

HondroFrost Gel: Koupit, Oficiální stránky, Česká republika

Information
Check the price
In stock
Description

⮞>>> Oficiální stránky, Česká republika

Koupit HondroFrost Gel, Oficiální stránky, Česká republika
HondroFrost Gel: Koupit, Oficiální stránky, Česká republika
HondroFrost Gel koupit v lékárně, Česká republika

"PODĚLÍM SE S VÁMI O NEJÚČINNĚJŠÍ ZPŮSOB LEČENÍ KLOUBŮ, ZALOŽENÝ NA STARODÁVNÝCH ÚČENÍ ČÍNSKÝCH LÉKAŘŮ" - PRO NEMOCI A OBTÍŽNOSTI VE ZRALÝM VĚKU MLUVÍ PROFESOR LIAO CHAN.
"Zapamatujte si na jednoduchou pravdu, a nikoho neposlouchejte: klouby jsou vždy léčitelné, dokonce i u velmi starých lidí"

Tento lékař tvrdí, že vyléčí 18-leti osteochondrózu jen za pár měsíců. A to úplně vyléčí letitou babičku s zanedbanou artritidou za 78 dní. A bolestí v kloubech, povídá, zmizí pomocí spravného postupu za 4 dní. A během své 45-ti leté působnosti každe své prohlášení potvrzuje praxí. Bezprostředně po přenosu na kanálu Health TV (na téma „jak udržet klouby v každém věku“), dal souhlas k rozhovoru známý lékař Liao Chan.

— Dobrý den, profesore Chan. Povězte, zda je tvrzení pravdivé, že onemocnění kloubů a osteochondróza - jsou ¨povinnými¨doprovázejícími zralého věku?

— Dobrý den, Markéto! Ovšem, že to není pravda. Povinné doprovázející zralého věku - nadměrné spoléhání se na lékaře, kteří lečí vás 10 let, ale nijak nemohou vylečit. A ve skutečnosti, klouby, chondrosis a celý skelet jsou úžasně léčitelné v kterýkoliv věku. To není žádný zázrak, ale obvyklá věda.

Přičemž, jestli vědět tajemství a být trochu disciplinovaný - uzdravit se možná dokonce i doma, a velmi rychle, co úspěšně dělají tisíce mých pacientů.

— A co je to za tajemství?

— Tajemství - v chápání, proč máte bolesti. Obecně, encyklopedie obsahují do 147 eventuálních příčin rozvoje osteochondrózy a artrózy, ale důsledek je neustále jeden - klouby, obratle a chrupavka ztrácí svou pružnost, a proto je bolest. Opotřebovávají v důsledku špatného krevního zásobení.

A to je celé tajemství - obnovením krevního zásobení kloubu lečíme ho!

— Ano, ale předpokládá se, že obnovení oběhu krví po 45 letech, je téměř nemožné?

— To jsou nesmysly! Vytáhl jsem z vozíku po dopravní nehodě, a je to horší než 45 let.

— Podařílo se Vám výtahnout jiných z vožíku?

— A více než jednou. Ale většina mých pacientů - obyčejné lidi nad 40 let, u kterých se objevily nemoce „s věkem.“ Přicházejí s velmi podobnými problémy: osteochondróza, artróza , artritida, radikulitida, sevření nervu. Tyto nemoci jsou obtežují a zasahují do života.

Jsou zdrcené, bolí to jim, dokonce i procházet se je pro nich obtížné. Zdánlivě jsou obyčejní lidé - nejsou ani sportovci, ani lidé s postižením. A stěžují si :¨Proč právě já?¨ Já odpovídám: Konec sténání, a pusťme se do obnovení oběhu krví.

— A jak obnovit krevní oběh v tomto věku?

— Až do nedávna jsem léčil pacienty s pomocí pohybování a komplexu cvičení na 96 posílovacích strojů. Je to velice účinná, ale taky těžká a dlouhá metoda.
Lidé trpí, pro ně je to těžké, nemají dostatek času na návštěvu posilovny.

— Je možné léčit bolavé klouby stisknutím určitých bodů na těle?

— To může jen zmírnit nebo odstranit bolest, ale kloub nebude vyléčen. Často jsem dotazován podobnými otázkami. Pamatujte si, že to musí provádět jenom profesionál. Jak je známo, dobrý doktoří vždy jsou v nedostatku. Opravdových specialistů možná spočítat na prstech jedné ruky. Mimoto všichni přebývají V Čině. Nemyslím si, že budete při každém zhoršení nemoci jezdit do Číny.
Avšak není čas na rozrušení. Existuje cesta. Domnívál jsem se, že by měl být mnohem modernější a snadnější způsob - a podařilo se mi ho nalézt.

— To je zajímavé! Podělíte se s našimi čtenáři?

— Já vám řeknu. Naše centrum je jako první ve světě získal certifikovaný přístup k nejnovějšímu léku na osteochondrózu a bolestí kloubů, který byl vypracován na základě tradic staré čínské medicíny. Přiznávám se, když jsem se poprvé doslechnul o něm - prostě jsem se rozesmál, protože jsem nevěřil v jeho účinnost. Ale byl jsem překvapen, když jsme skončili testování - 4 567 lidí byli úplně uzdravené ze svých nemocí, to je více, něž 94% ze všech testovácích osob. 5,6% cítili významná zlepšení, a pouze 0,4% nemělo zlepšení.

— A co je to za lék?

— Mluvím o speciálním gelu pod názvem «Hondrofrost». To je lék, který vám umožňuje rychlé, pouze za 10 dni, zapomenout na bolest v zádech a kloubech, a během několika měsíců vyléčit i ty nejsložitější případy.

— A jak funguje tento zázračný gel?

— To není žádný zázrak, pouze věda. Na základě parohů Jelena marala selkupové vyhotovují gel na bolesti kloubů, bouchnutí nebo roztažení. Parohy obsahují chondroitin a glukosamin, jež pomáhají se zbavit bolestí v kloubech a obnovit jejich funkci bez chirurgického zákroku. Hondrofrost je vyráběný podle starobylého receptu selkupů, žijíce v severozápadní části Sibiře. Recept se dědí z generace na generaci a drží se pod pokličkou.

— Zní to působivé. Jen vysvětlíte nám, co to znamená pro obyčejné lidi s nemocemi?

— To znamená, že středověká medicína odchází do minulosti, a jste schopní vyléčit svá onemocnění doma během měsíce nebo dvou. Gel «Hondrofrost» nezmrazí, neznecitliví, ale obnovuje organismus na buněčné úrovni. Odstraňuje příčinu bolesti a vrací klouby, páteř do svého původního, normálního stavu. Pacient se nejen zbaví symptomů, a také odstraňuje kořen onemocnění - oslabení krevního oběhu chrupavek způsobené pomalými, starými buňkami.

V prvních dnech Hondrofrost spustí regenerační systémy těla. Rovněž kupíruje syndrom bolesti, to ucítíte okamžitě. Během dvou až tří týdnů bude léčba ukončena a hlavní věc - aby se vyhnout opětovnému výskytu bolesti, rychle zopakovat kurz.

— Gel «Hondrofrost» pomáhá pouze při artróze a osteochondróze?

— Ne, jak vám vypovídám: pusobí na buněčné úrovni, obnovuje krevní oběh. Hojí kterékolv onemocnění, jenž spojené s klouby a páteří - artróza a artritida, ischias, revmatismus, radikulitida, osteochondróza, posunutí obratlů. Vykloubení, bouchnutí, modřiny, zlomeniny, klidně i kuří oko - gel je překvapivě účinný.

Jedná se o velmi zajímavý prostředek. Nejen odstraňuje bolest, ale doopravdy zbavuje všech těchto chorob?

Gel «Hondrofrost» odstraňuje bolest (v počátečních stádiích léčby), i teměř úplně eliminuje onemocnění kloubů. Nechápejte mě špatně - mám rád fyzickou aktivitu a sport, a nemám v úmyslu přestat sportovat, ale pro většinu pacientů tento gel - nejjednodušší, efektivní a cenově dostupný způsob léčby.

— Myslím si, že mnoho lidí se bude ptát, kde je možně koupit gel?

Chtěli jsme začít prodej ve velkém měřítku v lékárnách - ale ale nemůžeme se dohodnout s lékárníky kvůli tomu, že Hondrofrost mohl by zaškodit jejich podnikání. Po celá léta lidé kupují jejich léky, a pacientů se stává jen více, proto tato situace jim vyhovuje.

A proto právě teď budeme prodávat gel „Hondrofrost“ výhradně na oficiálních internetových stránkách.
Ale to dává nám určité převahy - prodáváme bez zprostředkovatelů, což nám umožňuje udržet nízkou cenu.

Dodávka se provádí poštou na dobírku, a pro použítí gela nepotřebujete specialistu na kontrolu - léčba je domácí. Nícměně, nevěřte mi ani slovo! Vyzkoušejte si produkty od jiných výrobců. Ale jsem přesvědčen, že nenajdete nic ani vzdáleně připomínající «Hondrofrost» v účinnosti.

— Profesore Chan, mockrát děkuji za rozhovor! Možná chcete něco vzkázat našim čtenářům, než se rozloučíme?

— Ano! Ano, samozřejmě. Chtěl bych upozornit čtenáře, že onemocnění zad a kloubů se vyskytují postupně i v mladším pokolení, a dokonce slabé pravidelné bolesti - důvod věnovat pozornost problému. Lékař nubede vás nutit k lečení.

A pamatujte si: onemocnění vznikající kvůli bolesti v zádech a kloubů, nejen přinášejí nepohodlí. Rovněž zkracují život o 10-15 let.

P.S: Po rozhovoru jsme se obrátili na profesora Chan s prosbou. A naši čtenáři mají nyní možnost objednat si gel «Hondrofrost» s dodatečnou slevou a zapomenout na nemocí spojené s klouby a páteří.

Měla rozhovor: Markéta Krchová
Fotografie z veřejných zdrojů